Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012

Příspěvek od Standa F. »

Již 15. ročník klasické akce jen pro nejdrsnější povahy :twisted: je za námi, chvála Pánu bohu nebeskému, Monice M., Jirkovi K. (jídlo!!! 8-)), Fandovi Sochorovi, Vojtovi Dankovi a desítkám dalších lidí.

Akci jsem letos viděl ve znamení démonů - největší zájem bylo potkat lodního démona Aleše "Bakuldu" - zdařilo se, jeho kocábka všechny ostatní Titaniky potopila. Dále Pepu JoKa, který sbíral starý sběr pro MPMPM a zhmotňoval se náhle z éteru, načež zase sublimoval do mimoprostoru. Ani o další ďábly typu ostrá dvojka Antonický-Skokan, Ondra Hejl, Honza "jbb", Marek "Listy", Tomys, Béďa "truhlar", Robo "Bambulo", Knox, Tomáš B., yvan, Schumy.0003, Jirka Z., Medium, Jánošík...totiž Jožkin apod. nebyla nouze. !!!Luisa!!! A co předvádí Michal Dostál v letecké sekci snad ani nemá smysl komentovat - to je prostě Liga mistrů.
Též laserový guru-démon Zdeněk-TEO byl spatřen - názorně předvedl, jak doma lepí, když musí za trest klečet na hanbě (za to, že furt lepí a neluxuje) ...

Obrázek

Díky všem též za přinesení starých modelů na "archeologický stůl" - ve slušné obsadě modelů jsem si na ukázku vybral jednoho prapradědečka - slovenskú vyčihovačku bagru z r. 1951 - Michal K. ji slepil z originálu (!!!) ...

Obrázek

!!! WANTED !!! DEAD OR ALIVE (better alive) !!! WANTED !!!

Přátelé, ztratil se bohužel jeden model. Pokud jste ho náhodou přibrali, je možno ho navrátit. Popis:

- Model č. 322 - byl to vítězný model kategorie VDT/MŽ!
- Tatra 815 6×6 CAS 32, M1:53, vydavatel PMHT - tento (foto vypůjčeno z webu PMHT.net):
Obrázek

- Modelář: Piotr Stoklosa / KMK Modelik, Polsko. Je to mladší žák - o to hůř se bude hochu vysvětlovat, že jeho model je fuč ... :(
- Pan Leszek Góra prosí poctivého nálezce o navrácení - šlo by to na nejbližší akci v Jindřichově Hradci 12.5.
- Pokud jste náhodou tento model přibrali, necupujte ho, napište mi SZ, domluvíme se na předání majiteli - díky moc!

Díky všem a těšilo mne!
P.S.: Výsledkovou listinu vyvěsím tady zkraje příštího týdne.
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od Schumy.0003 »

Zdrávám přátelé.
Akci jsem si užil i s manželkou, poznal jsem tam dobré kamarády, mám radost, že jsem Vás poznal, Třeba TEO, Venca 21 a další,

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Kluci, podržte se, moje manželka jde do lepení........................ Hodně štěstí dráhá................
Uživatelský avatar
Bakulda
Příspěvky: 710
Registrován: úte 3.1.2012 20:24
Bydliště: Benešov

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od Bakulda »

Zdravím všechny, perfektní akce, moc si Stando vážím toho, že Ti stojím za to, aby jsi mne uvedl ve své výroční zprávě a celkově jsem doslova
dojatý z toho, jaký zájem byl o mou osobu, ale přiznám se, že vůbec nechápu proč. Abych dostál pověsti Fantomase, tak jsem se celé
dopoledne úspěšně schovával, ale nakonec mě v nestřežené chvilce odhalilo „povedené“ trio ve složení Joska M., bedatruhlar a yvan. :)

Poté to již vzalo rychlý spád: yvan před udílením cen zavelel – „pojď si pro medaili“ a při vyhlašovaní mé kategorie již nebylo úniku.
Teď mě tak napadá, zda jste mě na bednu nešoupli jenom proto, aby jste mě mohli veřejně odhalit. I vy lumpové!!! :D

Jsem rád, že jsem si mohl potřást pravicí s několika kvalitními modeláři a zase někdy na viděnou.


Bakulda
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1295
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Hledal jsem místo pro opravu Kenworthu, hledal. Když už to bylo ideální, tak jsem zase pro změnu neunikl objektivu paparaciho Fandy Stajkuse....
scad
Příspěvky: 69
Registrován: ned 22.1.2012 23:46
Bydliště: Klatovy

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od scad »

Proč ty fotky vždy tak navnadí...... Musim se už také na nějaké akci ukázat. A když vidim tu Audinu, dostávám chuť si tu finální verzi také slepit :)
yvan
Příspěvky: 976
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od yvan »

Aleši, chlape, to si tak neber :twisted: Vyhráls naprosto po zásluze, nikdy bych na těch fotkách neřekl, že je to tak malá kocábka.

Víkendová bojovka s mottem "Nejde se na vyhlášení, dokud nenajdem Bakuldu, protože toho prostě musíme poznat" hodnocení vůbec neovlivnila 8-)
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 615
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od Zrzek »

Letos jsem to sice měl letem světem (díky prac. povinnostem), ale i tak jsem stačil poznat nové tváře. I na nějaký ten krátký pokec došlo.
Uživatelský avatar
rebel8
Příspěvky: 159
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Plzeň

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od rebel8 »

Záznam ze sobotního rána:
http://www.youtube.com/watch?v=v5Qv0Dbe ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
monča
Příspěvky: 40
Registrován: sob 11.2.2012 8:42

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od monča »

Připojuji se s díky všem pomocníkům, rozhodčím, nadšencům a modelářům . :)
Po akci mi zůstala krabice modelů pana Klinera , tak ji má u mě .
Uživatelský avatar
vody
Příspěvky: 128
Registrován: pon 23.1.2012 17:57

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od vody »

I já se mohu pochválit práci organizátorů. Akce provedena na 1*.
P.S. děkuji za stříbro :D
Uživatelský avatar
zapty
Příspěvky: 179
Registrován: úte 21.2.2012 21:22
Bydliště: Miličín

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od zapty »

Mněl jsem tu čest se dnes podívat do Chodova a zde dávám odkaz na fotky http://zapty.rajce.idnes.cz/Praha_-_Papirove_Jaro/" onclick="window.open(this.href);return false; (některé nejsou moc kvalitní).
Uživatelský avatar
rebel8
Příspěvky: 159
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Plzeň

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od rebel8 »

Také přispěji fotodokumentací: http://rebel8.rajce.idnes.cz/Papirove_j ... 14.4.2012/" onclick="window.open(this.href);return false;
monča
Příspěvky: 40
Registrován: sob 11.2.2012 8:42

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od monča »

Foto a video :)
http://ddmjm.cz/video/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://ddmjm.cz/foto/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jezdec
Příspěvky: 162
Registrován: sob 21.1.2012 8:15
Bydliště: Chotěšov Plzeň-Jih

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od jezdec »

S potěšením jsem zjistil, že ač jsem nepořídil žádnou fotku, přesto mám pár fotek do rodinného alba z hledáčku monči. ;)
Jsem rád, že jsem se opět po nějaké době setkal a poklábosil s pár přáteli. Také jsem pustil chlup a přivezl si nějakou Tatrovečku na dlouhé zimní večery. Budu taky muset provětrat svoje pokroutky a přivézt je na Velblouda - pokud bude.
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Papírové jaro 2012 - Praha, 13.-14.4.2012 - HLEDÁ SE MOD

Příspěvek od Vlcacka »

Též jsem se stavila v pátek na skok, v sobotu na skok a půl...jenže i ta kratičká chvilka s kámoši modeláři mi rozjasní zbytek dne...a ano, ač jsem si slibovala, že nebudu utrácet, nebyla jsem pevná ve své víře a v pařátech mi skončily Tatry - Attimonova Tatra 87 a nádherný sypač T815 od PMHT. A pro autory dalších novinek...sorry boys, later...
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“