NATO Days 2012

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
wedge
Příspěvky: 114
Registrován: sob 21.1.2012 17:30
Bydliště: vysočina
Kontaktovat uživatele:

NATO Days 2012

Příspěvek od wedge »

Zdravím všechny. Docela mě překvapilo že tady ještě není ohlédnutí za NATO days 2012, tak jsem se rozhodl přispět troškou ze svého archivu. Pokud někdo přispěje s fotkami pozemní techniky, tak budu jedině rád, protože já nemam fotku ani jednu :) Každopádně v ohlédnutí by nemělo být jen letectvo, to je jen jedna tvář této akce. V Ostravě jsem byl poprvé a myslím že za ty peníze které se vybírají za vstupné to rozhodně stálo... Já osobně jsem si akci užil hlavně díky tomu že jsem se tam potkal s Davidem (imcold) a Honzou (TATOU) se svojí chotí ( MAMOU ? ) :) Vždycky je zajímavější se o zážitky dělit s někým se stejnou krevní skupinou že ? Takže tady pár fotek tzv. (a doslova) z "druhé strany"

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek

V sobotu to vypadalo že necelých 200 000 lidí zmokne. Naštěstí začalo pršet a večer kdy se to týkalo už jen pár tisícovek - četně mě.
Díky dešti ale vznikla nádherná podívaná kterou jsem musel prostě mít nafocenou - takže už téměř suchý jsem vyběhl, abych opět zmokl ale hlavně nafotil pár (desítek) siluet se zapadajícím sluncem. Nádherný zážitek, krásné fotky.

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek


A poslední na rozloučenou - na cestě domů

Obrázek
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NATO Days 2012

Příspěvek od Standa F. »

wedge píše:... Docela mě překvapilo že tady ještě není ohlédnutí za NATO days 2012 ...
Drobný feedback už tu je, v Obecné diskusi: viewtopic.php?f=37&t=1540&p=17843#p17843" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak - prima fotky ... impresivní.
Uživatelský avatar
wedge
Příspěvky: 114
Registrován: sob 21.1.2012 17:30
Bydliště: vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: NATO Days 2012

Příspěvek od wedge »

Tak to se omlouvám ,tam jsem je nehledal :oops: Děkuji za info
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“