P47D 20RA THUNDERBOLDT / Modelik / 1:33

Modely soutěžní kategorie LKT

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 73
Registrován: úte 24.4.2012 9:18
Bydliště: PV

P47D 20RA THUNDERBOLDT / Modelik / 1:33

Příspěvek od Roman »

Ahoj,
tak jsem se konecne odhodlal a objednal prvni model po 25 letech. Sam jsem zvedavy jak a jestli vubec to dam. Spousta veci se zmenila, ale zase ne natolik abych zacinal uplne od 0 :) .
Cas nez mi model dorazi domu venuji priprave, co s nim...
Rad i vstrebam vase rady, at jiz k tomuto modelu a nebo obecne modelum od Modeliku ci modelum letadel v dnesni dobe jako takovych.
Proc zrovna tento letoun?
Vcerejsi dokument na CT2. Ciste nahodou prepnuto a jelikoz jsem byl znacne unaveny z prace, proste jsem to nechal a koukal...a nakonec se nechal ovlivnit pri vyberu.
Zaujal me pribeh jednoho pilota, ktery doletel po utocich nepritele s velkym mnozstvim prustrelu a detailni popis cele akce. Mohlo by to byt zajimave diorama tak roztrileny letoun....snad jindy. Ted to vidim na cistou stavbu s drobnymi vylepsenimi, na ktera si v prubehu stavby troufnu, ale rozhodne nic svetoborneho necekejte...ani ja necekam :twisted:
:idea: Takze prosim o rady a pripominky.
Dekuji za pozornost. 8-)
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2398
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: P47D 20RA THUNDERBOLDT/Modelik/1:33

Příspěvek od Brzdič »

Rady a připomínky ti můžeme dát až tu předvedeš model, prozatím to nemá smysl. ;)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 73
Registrován: úte 24.4.2012 9:18
Bydliště: PV

Re: P47D 20RA THUNDERBOLDT/Modelik/1:33

Příspěvek od Roman »

Ja myslel, ty, kteri delali stejnej model a nebo vi, ze Modelik....to a to a na to si dej pozor....az zacnu lepit...cekam utok:D
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 628
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: P47D 20RA THUNDERBOLDT/Modelik/1:33

Příspěvek od Kuba78 »

tak to mas co delat a pekne si to letadlo prekopes, protoze modelik dela Dcko s ramovou kabinou (Razorback) a vcera v tom dokumentu pokud si pamatuji tak hrdinny americky pilot pote co nezranen rozprasil 40 Me-109tek zamiril k domovu ve sve P-47D s kapkovou kabinou (bubbletop) ..

pokud chces hoodne zajimavou predlohu pro Jugga, tak Orlik dela koristni nemeckou 47ku v sexy camo s hakovym krizem a zlutym briskem..
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 73
Registrován: úte 24.4.2012 9:18
Bydliště: PV

Re: P47D 20RA THUNDERBOLDT/Modelik/1:33

Příspěvek od Roman »

jj pokud si odhodlam nekdy na diorama,tak prekopu :)ale ja myslel,toho jednoho,co si na nej porad ten nemamc nalitaval,dokud mu nedosla munice :) a pak ho nechal....
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 73
Registrován: úte 24.4.2012 9:18
Bydliště: PV

Re: P47D 20RA THUNDERBOLDT / Modelik / 1:33

Příspěvek od Roman »

Tak letadlo je doma.... zvazoval jsem kudy se vydat po tolika letech.Orig.roztrihat si netroufam a kopie v barve take ne (naklady na tisk)...takze mam kopii na laseru (z prace :) ) v cb a tak dojde na prebarveni....
Takova moje osobni beta stavba s moznosti vyzkouseni si postupu a uceni se.
HAAL.70
Příspěvky: 71
Registrován: ned 5.2.2012 2:24
Bydliště: doma

Re: P47D 20RA THUNDERBOLDT / Modelik / 1:33

Příspěvek od HAAL.70 »

Romane,makej.Na tohle se těším.
Odpovědět

Zpět na „Letecká a kosmická technika / Aircraft, real space“