Mercedes Benz L3000 / modelik / 1:25

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Avenger
Příspěvky: 34
Registrován: úte 20.3.2012 13:39

Mercedes Benz L3000 / modelik / 1:25

Příspěvek od Avenger »

Zdravím všechny , jsem tady nováček tak doufám že mi vše půjde jak má , dám sem zatím nějaké moje už postarší modely a začnu tímhle "polákem".
Obrázek
Jak říkám je to už postarší model a fotek ze stavby moc nebylo,zdá se mi že tento model není na fórech moc vydět.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Avenger dne úte 20.3.2012 16:04, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Avenger
Příspěvky: 34
Registrován: úte 20.3.2012 13:39

Re: Mercedes Benz L3000 / modelik / 1:25

Příspěvek od Avenger »

Obrázky nejdou zvětšit :-( , tak někde je chyba
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Mercedes Benz L3000 / modelik / 1:25

Příspěvek od V.E.N.A. »

Koukni na tyto dva příspěvky jak má první příspěvek vypadat.
Jinak tě místní admini sežerou :twisted:
viewtopic.php?f=42&t=139" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=42&t=279" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S. používej náhled před odesláním.
Uživatelský avatar
Avenger
Příspěvky: 34
Registrován: úte 20.3.2012 13:39

Re: Mercedes Benz L3000 / modelik / 1:25

Příspěvek od Avenger »

Prosím adminy o smazání tohohle témata,no aspoň jsem to zkusil.
Tak nemazat ,už jsem to vylepšil :-) Díky za trpělivost
Naposledy upravil(a) Avenger dne úte 20.3.2012 16:06, celkem upraveno 1 x.
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Mercedes Benz L3000 / modelik / 1:25

Příspěvek od Vlcacka »

Proč rovnou smazat? Tak jenom uprav odkazy aby byly aktivní. Já bych se na detailnější fotky teda podívala ráda.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Mercedes Benz L3000 / modelik / 1:25

Příspěvek od JoskaM »

Ne fakt, dobrý, neboj se nic. Moderátoři nejsou takový prudiči. Jen tu chtějí (a my taky) mít pořádek.

Je to dobrá předloha, a to že jsi došel do cíle, je taky dobře. Jsou tam vidět chyby, ale na kterých modelech ne.

Jen k té patiné - s ní opatrně. Když jsem to zkoušel poprvé, tak jsem sledoval a ptal se. Doporučuji ti to. Zvláště u Brzdy sleduj detaily. To bláto je trochu mimo - třeba na tom kole - drží se ti na vzorku, ale ve vzorku nic. Ale kdo to nezkusí, tak neví. Doporučuju ti na příště vyzkoušet pigmentový prášek. Nevěřil jsem, ale práce s ním je snadná a perfektní.
Vydrž a těším na další model.
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Mercedes Benz L3000 / modelik / 1:25

Příspěvek od yvan »

V.E.N.A. píše:Jinak tě místní admini sežerou :twisted:
Člověče, Šebestová... nedělej z toho drama, dobře víš, že to tak není. Děláš, jako by sem švihl do předmětu "jakési auto", nasypal třicet mrňavých náhledů pod sebe a napsal půl věty bez interpunkce s invertovanou gramatikou.

Avenger: Klid, zbytno překotných reakcí. Prostě to sepiš, klikni si na náhled, pozkoušej a kdyžtak se zeptej, jak na který problém. Za otázku ti nikdo nadávat nebude. Když bude jasná, nedohledatelná a z tvé strany se snahou porozumět, tak to nemůže špatně dopadnout. Všichni jsme tu zhruba stejní blázni (vyjma některých magorů), takže není důvod ke konfrontacím ;) Možná jenom to "vydět" ;)

K modelu. Jako čistostavba to nevypadá špatně. Retuš místy vyniká (tím i oním způsobem), takže je co vylepšovat, ale není to žádná katastrofa. Geometrie se jeví dobrá. Zasklení má rezervy v čistotě, ale to společně s patinou nemusí být na škodu. Patinu už máš zhodnocenou, do toho se já pouštět nebudu :) Takže hodně zdaru, je to slibný začátek.
Uživatelský avatar
Avenger
Příspěvky: 34
Registrován: úte 20.3.2012 13:39

Re: Mercedes Benz L3000 / modelik / 1:25

Příspěvek od Avenger »

Díky za kritiku a za info,jsem si říkal že to s těma adminama nebude tak špatný :-) , jinak k té patině je kritika naprosto oprávněná,už dělám radši modely "na čistotu" , zkusím sem hodit dalšího poláka kterého mám ve vitrínce, snad se bude líbit víc.
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 614
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Mercedes Benz L3000 / modelik / 1:25

Příspěvek od Zrzek »

Enem pro příště - zkus fotit postup prací na modelu bez toho "příšernýho zmatku" okolo, ty noviny pod modelem taky nicmoc. Focené detaily v tom zanikají. :idea: :idea: :idea:
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“