Místo v autě do Brna Lužánky

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 347
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Místo v autě do Brna Lužánky

Příspěvek od Slepičák »

Zdárek lidi,chci se zeptat zda někdo v JH či ČB nemá místo v autě na příští sobotu do Brna. Samotnému na vlastní pěst vlakem se mi moc nechce. Díky za odpovědi


Tomáš
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo v autě

Příspěvek od spida »

V pátek a v sobotu 13. - 14. února 2015 se v Brně koná největší výstava papírových modelů Papírové Království Lužánky Brno které se taky účastním jako prodejce. Vyrážím v pátek v 16:00 z Ústí nad Labem a jedu přes Prahu (cca 17:30) po dálnici směr Brno. V sobotu po výstavě zpět. V autě mám ještě jedno místo volné takže kdyby měl někdo zájem se za naftu svézt můžete mě kontaktovat.
K vidění bude postavená PUMA, Fat Boy, i Svobodovic trialka
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Místo v autě do Brna Lužánky

Příspěvek od Tomys »

Já vyrážím kolem 16.30 z Braníka... Mám taky volno v autě .... kdy se budu vracet netuším, možná to bude neděle.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Místo v autě do Brna Lužánky

Příspěvek od IceZero »

Já vyrážím dřív... pátek cca v 13:30 až 14:00 prakticky trasa:
Týn nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Kardašova Řečice - Jindřichův Hradec - pak nevím buďto Pelhřimov a největší parkoviště (dálnice D1) směr Brno; nebo po staré směr Dačice případně Telč...
Bohužel nabízím jen cestu směr Brno - zpátky jedu až v neděli odpoledne
Honza
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1687
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Místo v autě do Brna Lužánky

Příspěvek od Lukáš »

Přijíždějící do Brna po D1 od Prahy upozorňuji, že je dlouhodobě uzavřen Pisárecký tunel směrem do centra. Objížďky (oficiální přes Jihlavskou a Heršpickou i neoficiální přes Rybnickou a Pisáreckou) bývají odpoledne a v podvečer dost ucpané (včera zdržení přes 30 min.). Na km 190 bych tedy z dálnice v inkriminovanou dobu určitě nesjížděl.

Tunel ve směru z centra k D1 je pro vozidla do 3,5 t normálně průjezdný, tak se zbytečně nenechte zmást místy nesmyslným značením.
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 725
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Místo v autě do Brna Lužánky

Příspěvek od Jirka Z. »

Lukáši, díky za užitečné info.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“