Kozí hrádek u Tábora/1:250 /ABC/R.Vyškovský - Dokončeno

Odpovědět
CSR
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 8.3.2012 21:19
Bydliště: Praha

Kozí hrádek u Tábora/1:250 /ABC/R.Vyškovský - Dokončeno

Příspěvek od CSR »

Kdysi na starém foru jsem se zůčastnil paralelky ve stavbě tohoto modelu. http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum ... c&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;

A protože se vše má dotáhnout do konce, tak zde alespoň dvě fotky hotového modelu.
Chyby tam jsou spíše mnou způsobené hlavně ten křivý komín plus papír ala ABC tomu moc nepřidal.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Martin Č.
Příspěvky: 251
Registrován: čtv 26.1.2012 15:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kozí hrádek u Tábora/1:250 /ABC/R.Vyškovský - Dokončeno

Příspěvek od Martin Č. »

Pěkné! Na to, že tyhle nové modely (Kozí Hrádek, Letohrádek Hvězda, Maměnka nebo v Erotypu vydávané věci) tvořil R.V. v nějakých osmdesáti letech, jsou to krásné a přesné modely.
Uživatelský avatar
Dandáš
Příspěvky: 9
Registrován: pát 20.1.2012 22:05
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Kozí hrádek u Tábora/1:250 /ABC/R.Vyškovský - Dokončeno

Příspěvek od Dandáš »

Pěkný, taky ho mám někde uschovaný, plánoval jsem i terén, ale to jsem časem zavrhnul :D
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1740
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Kozí hrádek u Tábora/1:250 /ABC/R.Vyškovský - Dokončeno

Příspěvek od Aki »

taky jsem se teď do něj pustil, ale vzhledem k výše jmenovanýmu papíru jsem si ho nascanoval a vytisknul na ofsetovou 140... za ten křivej komín nemůžou tvoje nešikovný prsty, ale nepřesnost Mistra při kreslení střechny pod ním - musel jsem použít svoji oblíbenou metodu "pod rouškou násilí, tmou, tmou tmou", abych to srovnal. těch nepřesností je tam víc, hlavně u malých dílů (milimetr sem, milimetr tam), ale není to nikterak tragický (aspoň teda na co jsem zatím narazil)
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“