Panhard AML 20 / GPM / 1:25

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

CSR
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 8.3.2012 21:19
Bydliště: Praha

Re: Panhard AML 20 / GPM / 1:25

Příspěvek od CSR »

Tak další malý postup poklop řidiče je hotov.Pár dílků a já s tím strávil dva večery. :oops: :oops: :roll:

Na prvním obrázku vyfoceny přehozené strany dílů.Ta zelená na retuš normálně tolik nesvítí.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
CSR
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 8.3.2012 21:19
Bydliště: Praha

Re: Panhard AML 20 / GPM / 1:25

Příspěvek od CSR »

Tak přináším další postup.Opět sem se odchýlil od návodu a začal kompletně kompletovat záď a vršek motorového prostoru.Dolepil jsem díly boků na horní stranu která má největší plochu a přišla na zvlněnou plochu jsem použil oboustrannou lepicí pásku.Na díly už jsem nějaké díly dolepil ale ještě hodně mi jich zbývá.Ještě doporučuji lepit oblouky blatníků na bočnice před přilepením bočnic ke zbytku modelu.Na čem musím ještě zapracovat je styl focení a foto pozadí budu muset nějaké koupit.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


A protože se tu rozmáhají hádanky i já přidám jednu.Při listování v dílech které mě ještě čekají sem narazil na tento díl.Já sám chvíli dumal kam přijde.Zvláště když návod i návodové kresby o něm mlčí.Tak můžete tipovat.

Obrázek
Fattal
Příspěvky: 35
Registrován: úte 19.2.2013 19:15
Bydliště: Parýž

Re: Panhard AML 20 / GPM / 1:25

Příspěvek od Fattal »

Néni to něco na způsob stojánku? Spodek to má dost složitý, takže něco tvarového by sa hodilo
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2397
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Panhard AML 20 / GPM / 1:25

Příspěvek od Brzdič »

Skoro bych řek, že to bude na nastavení správné světlé výšky. :)
CSR
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 8.3.2012 21:19
Bydliště: Praha

Re: Panhard AML 20 / GPM / 1:25

Příspěvek od CSR »

Takže správně na otázku odpověděl Fattal je to stojánek na model.Konkrétně autor modelu to používal nejvíce při montáži dílů podvozku.Ale myslím že i Brzdič má pravdu protože co jsem jen přiložením porovnával kola mohlo by to také tak být na nastavení a správnou montáž kol. Udělal jsem pro Vás foto.Mám už dolepeny na jedné straně krytí nasávání ale nejsem úplně spokojen jak to sedlo.

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“