Le Coureur 1776 / Shipyard / 1:96

Modely soutěžní kategorie L

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Zdeněk
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Le Coureur 1776 / Shipyard / 1:96

Příspěvek od Zdeněk »

Dík. Dnes jsem musel doma zalepit židli která byla nějak špatně zklížená a jak jsem na ní sedl tak mrcha povolila :):) .Takže jsem hned zalepil stěžně na Coureuru. V sobotu mě už napadlo že bych mohl ladit akvárka na dva modely . Manželka mi ale povídá že můj osobní sklenář (starý pán) je vážně nemocen a už to nedělá!!!! To mi fakt zkazilo celý večer:) Řekl jsem si že za zeptání nic nedám a dnes odpoledne mi skla na dvě akvárka nařezal. Huráááá!!!! Akorát si je musím slepit sám.Dal mi i lepidlo a musím si vyrobit takové přípravky na fixaci rohů aby vše při lepení bylo ve ,, vinglu " . Když se vše podaří a bude zájem tak přípravky nafotím jak je použít ,kdyby si někdo chtěl lepit poklopy sám doma . Ještě je tu jedna firma na sklo ale tam jsou ceny poněkud nelidové :):):) Tak zatím...patlu zdar!!!
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Le Coureur 1776 / Shipyard / 1:96

Příspěvek od JoskaM »

Fakt židle, taky jsem tento týden 2 opravoval. Ten přípravek by mě zajímal, protože cena za poslední akvárko mi silně vyrazila dech, ...
Zdeněk
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Le Coureur 1776 / Shipyard / 1:96

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím všechny. Takže po (pro mě ) nadměrném úsilí kdy se střídaly stavy nechuti a ůnavy a pokusů a omylů jsem Le Courriera dodělal :o :o Haleluja!!!!!!Sláva!!!!! Nebudu upravovat nadpis protože nechávám prostor pro kolegu který už doufám finišuje ( nebo alespon v brzké době bude ;) . Na modelu jsem se snažil udělat nějaký tuning ,hlavně co se týče lanoví ale dost věcí jsem při finalizaci opustil protože jsem se jednoduše už nevešel s pinzetami na palubu a moje brýle dostali také zabrat. :lol: :lol: Nestavím soutěžní modely tak na to při prohlížení berte zřetel :lol: :lol: (a moc si nezvětšujte fotky :shock: :shock: ) Takže nejdříve ještě nějaké fota ze stavby:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Zdeněk
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Le Coureur 1776 / Shipyard / 1:96

Příspěvek od Zdeněk »

Takže ted fotky hotového modelu. POZOR !! Ted přijde příhoda pro pobavení společnosti : Nejprve jsem chtěl model vyfotit venku proti obloze ( fotky poznáte) ,sotva jsem dofotil poslední ,,,, znenadání přišel prudký poryv větru , posádka k čertu chrápala v podpalubí a model se poroučel k zemi ?!?!?!?! :o :o .Samozřejmě spadl na kámen,on nemohl vedle do trávy :x :x .Takže jsem měl večer o zábavu postaráno jelikož povolili ůvazy na stěžních atd atd ,jedním slovem PARÁDA !!! :shock: :shock: Ale vše se v dobré obrátilo a už na to ani nešáhnu :lol: :lol: O víkendu půjde pod sklo a šmitec!!!!!!!! A pak se vrhněmež na Huntera ale to je jiné vlákno. Tak lepu zdar a at se všem daří lépe než mě :lol: :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Le Coureur 1776 / Shipyard / 1:96

Příspěvek od kaktusak »

Gratuluji k dokončení lodička jako živá .
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2394
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Le Coureur 1776 / Shipyard / 1:96

Příspěvek od Brzdič »

Moc pěkný.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Le Coureur 1776 / Shipyard / 1:96

Příspěvek od JoskaM »

No jen sprostá závist...nádhera
Zdeněk
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 13.10.2016 19:34
Bydliště: Hostomice pod Brdy

Re: Le Coureur 1776 / Shipyard / 1:96

Příspěvek od Zdeněk »

Dík Všem za slova uznání.Jednoho to nakopne dokončit další projekt. Tohle byl pro mě občas porod ( bolí mě ruka, blbě na to vidím, pes chce ven atd. atd. ) ): Takže nastaly i chyby kterých se budu příště vyvarovat .Ladím podstavec s akvárkem a už zazněla obligátní otázka ,, Kam to dáš ???? " (:(:
Danda87
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 26.12.2019 21:35

Re: Le Coureur 1776 / Shipyard / 1:96

Příspěvek od Danda87 »

Moc pěkná. Mám tu na ni od Amati plány, tak bych ji chtěl taky udělat. Zatím se učím a je dobrý vidět, že se to dá rukama udělat :D. Nádhera.
Odpovědět

Zpět na „Lodě / Ships“