Krak des Chevaliers & spol

Podkladové materiály, fotky, plány ...
Odpovědět
Lubas
Příspěvky: 23
Registrován: úte 28.2.2012 12:37

Krak des Chevaliers & spol

Příspěvek od Lubas »

Vím že to sem nepatří, ale vás by to tak mohlo asi nejvíc zajímat. Kamarád byl na čundru na Blízkém Východě a mimo jiné navštívil i hrady Krak ... , Kerak, Alleppo a udělal tam pár fotek. Měli by jste o ně zájem? Zkoušel jsem sem něco i vložit, ale na této mé staré plečce, toho funguje čím dál míň a nějak mi to nejde. Mohl bych je přeposlat někomu kdo by je sem vložil - pokud o ně bude zájem, může se to pak dát do Diskuze či kamkoliv jinam, či v případě nezájmu vymazat .
Uživatelský avatar
Šandík
Příspěvky: 46
Registrován: pát 20.1.2012 21:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Krak des Chevaliers & spol

Příspěvek od Šandík »

Sem na fórum nejdou obrázky vkládat přímo, ale vždy se linkují z externího serveru. Asi nejlepší by bylo ty fotky vložit někam na Rajče nebo ještě lépe do Fickru, Wikipede nebo Googlu, kde budou veřejně přístupné případným zájemcům z celého světa. Pokud je vložíte do galerie na Googlu, prolinkují se po vložení gps navíc přímo s mapou.
Uživatelský avatar
Martin Č.
Příspěvky: 248
Registrován: čtv 26.1.2012 15:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Krak des Chevaliers & spol

Příspěvek od Martin Č. »

Ahoj, určitě fotky někam, jak píše Šandík, dej. Moc rád se kouknu.
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: Krak des Chevaliers & spol

Příspěvek od KarelM »

Zkus fotky natahat do " podkladů " ... rád se mrknu ... a třeba se někdo chytne :lol:
Lubas
Příspěvky: 23
Registrován: úte 28.2.2012 12:37

Krak des Chevaliers & spol

Příspěvek od Lubas »

Díky chlopi za vaši pozornost. Jak jsem tu již někde i psal, počítač a spol není mou silnou stránkou a mě se to nějak nevede a nebaví mne v tom bádat. Pokud budete někdo fotky chtít, napište mi mail a já vám je pošlu. Kamarád tuto cestu absolvoval za měsíc. Vyrazil z brněnské Zvonařky busem a pak tak všelijak, jak se dalo i nedalo, směr Blízký Východ. Vedl si poctivě deník, kde měl vypočteno kolik toho ušel, ujel, utratil, snědl placek, vypil, zgóml, ... . Končil v Egyptě - lodí do Itálie a pak domů, do Podolí, do lékárny ... .
Uživatelský avatar
bedatruhlar
Příspěvky: 497
Registrován: pát 20.1.2012 22:36
Bydliště: kyjovsko

Re: Krak des Chevaliers & spol

Příspěvek od bedatruhlar »

A fotky jsou kde?
Lubas
Příspěvky: 23
Registrován: úte 28.2.2012 12:37

Re: Krak des Chevaliers & spol

Příspěvek od Lubas »

Fotky mám na svém počítači, kdo mi pošlete mail, tomu je pošlu. Můžete je dát někam kde k nim budou mít přístup i ostatní.
mumodeanel
Příspěvky: 213
Registrován: sob 21.1.2012 15:25
Bydliště: Slezsko

Re: Krak des Chevaliers & spol

Příspěvek od mumodeanel »

Ahoj, napsal jsem mejlíka pro fotky, které jsem poté dostal, a byl jsem lubasem požádán abych se s váma zde podělil.
Tak tady v této galerii jsou.
http://www.papirove-modely.cz/galerie/i ... age=157158
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Podklady ke stavbě“