TAZ 1203 / Attimon / 1:24 - HOTOVO

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Příspěvek od yvan »

Chybky to má, ale komplexně je to velice podařené a pěkně čisté. Ten maják je mimo moje chápání, vůbec už kombinace yvan-fólie-sekunďák...

Rád bych viděl naživo, velmi pěkné.
TomasT
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 8.3.2012 10:18

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Příspěvek od TomasT »

Velmi pěkně slepené. ;)

Co trošku kazí celkový vzhled (ze stran, zezadu i interiér skoro dokonalý) je zpracování přední masky - od vršku světel až k nárazníku má být maska svislá a světla více vystrčená - takhle šikmé to vypadá dost nepřirozeně. Také část nad světly má jinou geometrii, originál je daleko více svislý a pak se zakulacuje, model jde nejdřív více šikmo a pak se láme nahoru.
Ale za to myslím nemůžeš ty, ale autor původní vystřihovánky, který tam zapoměl šikmé přechody po vnějších stranách světel a blinkrů a ten vršek asi nějak netrefil.

ObrázekObrázek
CSR
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 8.3.2012 21:19
Bydliště: Praha

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Příspěvek od CSR »

Moc pěkně se ti to povedlo.
Uživatelský avatar
Pospa
Příspěvky: 24
Registrován: sob 21.1.2012 17:32
Bydliště: Praha, Litoměřice, Pardubice, Česká Lípa

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Příspěvek od Pospa »

Díky všem...!

Brzdič - No jo, já to po pár pokusech a taky pár popálených prstech vzdal. Chtěl jsem udělat tak i zadní světla. Jinak já používal svíčku, pak jsem to držel pinzetama, ale ani to nepomohlo. Možná fén nebo víc zručnosti...

TomasT - Ta nakloněná maska je podle mě tak udělaná od autora. Ke světlům se musím přiznat, že jsem je nevystčil já. Jak jsem na nich dělal sklo, nevšiml jsem si, že je k nim ještě jeden díl a našel jsem ho až na konci, když jsem hledal co mi právě zbylo :oops:
Uživatelský avatar
zapty
Příspěvky: 179
Registrován: úte 21.2.2012 21:22
Bydliště: Miličín

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Příspěvek od zapty »

moc pekna prace
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Příspěvek od Aki »

slepený to máš parádně, maják je dokonalej. docela mě ale udivuje, jak autor šmikajdy pomršil tu přední masku, takhle nakloněný to vypadá hodně divně a nepřirozeně. dívím se, že ho na to neupozornil ani žádnej beta tester... myslím, že by to šlo pořešit vlepením nějakýho klínku, až tak složitá úplrava by to asi nebyla... taky se mi moc nelíbí originální zpracování blinkrů (hlavně těch předních), jsou barevně trochu vyblitý... ale to jsou poznámky spíš pro autora šmikajdy, jak už jsem psal, slepený je to hezky :)
Uživatelský avatar
martin1807
Příspěvky: 427
Registrován: sob 21.1.2012 23:08
Bydliště: Medzilaborce- SK

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Příspěvek od martin1807 »

Gratulujem k dokonceniu..:) Mas to paradne... moja asi taka uz nebude.moja stavba momentalne ale stoji..
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“