Tatra 111 ČSAD / Pk Graphica / 1:32 / Hotovo

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Jan Benc
Příspěvky: 26
Registrován: pát 20.1.2012 23:05
Bydliště: Přibyslav

Tatra 111 ČSAD / Pk Graphica / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od Jan Benc »

Zdravím, konečne jsem si udělal čas na dokončení tohoto modelu. Bohužel jsem nedělal moc fotek během stavby, tak ukážu jen ty co mám a samozřejmě fotky dokončeného modelu.

Model se lepil celkem dobře, bez žádných nepřesností, aspoň už si na žádné nevzpomínám :D . Snažil jsem se o pár vylepšení jako jsou plastické listové pružiny, dezén pneumatik, přední světla, kapota, interiér... Tak snad se bude líbit.

tady pár fotek ze stavby:
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

dokončený model:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek

Více fotek v galerii ;)
thomaash
Příspěvky: 151
Registrován: úte 24.1.2012 13:52

Re: Tatra 111 ČSAD / Pk Graphica / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od thomaash »

Pekné :) tiež ju mám v šuflíku...
stockholmik
Příspěvky: 305
Registrován: úte 31.1.2012 10:10
Bydliště: Náchod

Re: Tatra 111 ČSAD / Pk Graphica / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od stockholmik »

moc pěkná, gratulace
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Tatra 111 ČSAD / Pk Graphica / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od Tomáš S. »

Chtělo by to určitě ostřejší fotky, ale to co z nich vidím já je pěknej model ;) .

Podle mě, to ale docela kazí ty "zplastičněné" boční průduchy v kapotě, ty mají v reálu úplně jinou velikost (téměř poloviční jak ty ve spodní řadě před blatníkem). Tak jak to máš to působí hrozně přehnaně. I když co si pamatuju tak ona ta kapota není nic moc ani ve vystřihovánce - celý vrch by měl být více zakulacený, jenže tím by se muselo změnit i napojení na kabinu a vůbec asi celá kostrukce kapoty...

A pak u korby, jsi ještě možná mohl narýhovat spáry mezi prkny, aby to nepůsobilo jako jedna plocha - tak třeba příště. Zbytek je ale fajn, a co vlek ten nebude? ;)
Jan Benc
Příspěvky: 26
Registrován: pát 20.1.2012 23:05
Bydliště: Přibyslav

Re: Tatra 111 ČSAD / Pk Graphica / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od Jan Benc »

díky za reakce

:arrow: s fotkama bojuju pořád a poslední dobou nemám moc času abych ještě za pořádného denního světla něco vyfotil, ale budu se snažit pro příště ;)
:arrow: průduchy to kazí, to máš pravdu, chtělo je to menší, to beru, ale předělávat to už nebudu
:arrow: zvýraznění prken, no to mě teda vůbec nenapadlo, ale budu na to někdy příště pamatovat ;)
:arrow: vlek určitě v nejbližší době dělat nebudu
Uživatelský avatar
Mára79
Příspěvky: 146
Registrován: sob 21.1.2012 11:17
Bydliště: Březová nad Svitavou

Re: Tatra 111 ČSAD / Pk Graphica / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od Mára79 »

Taky se mě libí. Ty žebra na boku kapoty jsou trochu masivnější, ale lepší než jen namalovaný. Paradní je ten interier, obzvlášť vnitřní výplň dveří a kličky na stahovani oken. :shock: ;)
Misek12
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 17.1.2013 16:09
Bydliště: Nová Ľubovňa a som na to hrdý

Re: Tatra 111 ČSAD / Pk Graphica / 1:32 / Hotovo

Příspěvek od Misek12 »

nemáš ten interiér v PC ???? :D
Odpovědět

Zpět na „Nákladní vozy a tahače“