MČR Dubenec

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Šidi
Příspěvky: 268
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

MČR Dubenec

Příspěvek od Šidi »

Po roce jsme zase bodovali a modelů bylo dost. I klubů bylo dost. Příjemná akce v příjemném prostředí. Dokonalý servis na kterém se podílely
hlavně rodiny Provazníkova a Pavlasova. Nevím která pekla buchetky, jestli Monika nebo Lída, ale pořád nosily další. Hlavní jídla od kuchařek ze školy. Příští Dubenec vřele doporučuji. Ke kovové medaili dostanete i medaili pečenou. Já jsem bohužel počítačový samouk a neumím zavěsit fotky, snad fotil i někdo další a dodáje.
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Re: MČR Dubenec

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

No, docela jsem taky zvědavý, jestli sem někdo dá nějaké fotky. Docela mě mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit a poznat nové tváře,ale už asi 2 týdny ležím se zápalem plic. Pokud mi Šidi hodíš fotky do mailu nebo přes úschovnu, mohu to sem naházet za tebe, není problém. ;)
ronyx
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 28.6.2012 21:53
Bydliště: Náchod

Re: MČR Dubenec

Příspěvek od ronyx »

Takže konečně nějaký ty fotky z Dubence - je toho trochu víc, tak to trvalo déle.
Malá ochutnávka (od konce)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Všechny fotky trvale dostupné zde http://www.uloz.to/soubory/ronyx1/papir ... ez-uprav-/" onclick="window.open(this.href);return false; - cca 114 fotek, rozlišení fotek 4288x3216, velikost celkem cca 477MB, fotky nejsou žádným způsobem upravené
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“