Licard Model Show 2013

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Pavel Pejša
Příspěvky: 602
Registrován: sob 7.1.2012 13:12

Licard Model Show 2013

Příspěvek od Pavel Pejša »

Tak tento víkend jsem měl tu čest se zúčastnit akce Licard Model Show a musím říct, že se jednalo o jednu z nejlepších akcí, kterou jsem zatím zažil. Musím všem co se na akci podíleli nesmírně poděkovat za fantastickou atmosféru, luxusní servis a vynikající guláš. (zúčastnění mi určitě potvrdí, že guláš byl neskutečně vynikající)
Jen mě mrzí, že jsem musel odjet dřív, ale nedalo se nic dělat.Prostě příští rok tam jedu zas a budu určitě až do konce. Pár fotiček z mého mobilu:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ještě jednou děkuji za skvěle prožitý víkend.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1295
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Koukám koukám, že v pravém horním rohu sálu chybí koutek s chráněnou dílnou....gulášek byl vynikající i při minulém ročníku této akce.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od JoskaM »

Teo, byli tam ale až druhý den.
Jinak probíhaly workshopy, škoda, že nevyšel ten olejový, ale já si nějak ty informace obstaral...Však se kdyžpak zeptám, když si nějak nedudu vědět rady.
Jinak jsem si spojil další obyčeje a přezdívky, letos velký ulovek - Marťánek, a pak dvojčata, jedno z nich Chuan...no byly to krásné dva dny.

Odkazem se dostanete do galerie
Obrázek

Na otázku Michala, co zlepšit - Michale snad jen přání, ať výjdou ty druhé prostory a více vystavujích!
Bylo to zase nové a jiné a lepší. Snad se příští rok zase budu moci dostavit.
Pavel Pejša
Příspěvky: 602
Registrován: sob 7.1.2012 13:12

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od Pavel Pejša »

No tak to druhý dvojče jsem já :-D
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od JoskaM »

Super! tak kdyby jste si je pletli, tak jeden měl svet do V, a pak jeden měl černý brýle druhý kovový (teda jako obroučky). Tak zase někdy kluci, fakt to bylo super! A možná právě proto, že to bylo takové komorní.
chuan
Příspěvky: 395
Registrován: úte 24.1.2012 22:26
Bydliště: Praha

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od chuan »

I já se připojuji s díky za krásně prožitý víkend. Ta atmosféra, která vládne na této výstavě je jedinečná. Ještě jednou děkuji všem co se potýkali s pořádáním této výstavy, bylo to super.
Josko tobě děkuji za parádní výklad o ponorkách, objasnilo mi to řadu otázek, a ta injekce je taky bezva nápad ;)
Kliknutím na fotku se dostanete do celé galerie:
Obrázek
Uživatelský avatar
Michal Dostál
Příspěvky: 439
Registrován: sob 21.1.2012 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od Michal Dostál »

Přikládám fotky od Kamila z minimodel fora.
http://kamilius.rajce.idnes.cz/Licard_Model_Show_2013
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

Krásný den všem patlalům papírového formátu,
Shrnuto jednou větou, setkání modelářů v Rychnově, soutěž, výstava, bowling, zkrátka to všechno dění kolem toho bylo naprosto famózní a dokonalé. Rád bych poděkoval Michalu Dostálovi za ty jeho řeči typu: ,,Vy jste to fakt našli? Tohle že je 5. Hodina?(příjezd v 7 večer) Děláte si srandu?“ apod. Taktéž chci poděkovat Marcelce za azyl a kopec srandy ve třech při postelové romanci. Viď Michale? (Weselan a Michal Traj moc dobře vědí). Márcí, ještě mám někde to naše nestoudné video, kde držíš nějakou flašu (asi vodka). Michalovi (Weselanovi) chci poděkovat za jeho báječnou slivovičku (ani nevím kolikrát destilovanou, ale chutnala moc dobře a příjemně hladila :D ). Růže a Vojtovi za báječnou srandu a pomoc. Všem holkám od kulečníku za trpělivost. Holky, ty tága pořád držet neumíte. Když už si hrajete s koulema, tak příště aspoň dokažte, že už to umíte s klackem. :lol: Michalu Trajovi patří dík za ukázku ve stylu jak se tvoří krajina, Štefínovi za pomoc a popostrčení dál (snad ti to někdy budeme moci oplatit). Nesmím zapomenout na Ondru a jeho zelený obličej v sobotu ráno, Ondro díky! :D Děkuji také moc Kazimu a všem Polským kamarádům za nahlédnutí pod pokličku a kopec srandy. Také moc děkuji týmu Pejša bros za kopec srandy při cestě (díky kluci, že jste mě nenechali usnout). Martinu Tomkovi a Honzovi Starému za vtípky a pokec. Musím moc poděkovat Láďovi Badalcovi za chvilku příjemného poklábosení u čaje. Láďo, moc mě mrzí, že jsme se neviděli déle. :cry: Vašíkovi s Peťou bych chtěl poděkovat za budoucí paralelku ve třech při Svojanově a za pozvání do Lomnice na Patlák. ;) Pepovi a Evičce za dobré manželské vtípky s penězi. A poslední a největší poděkování patří mé drahé polovičce Míše. Děkuji ti Míšo, že jsi v pátek usnula s Míšou (Dostálem) a ne se mnou! :D Nikdy ti to nezapomenu! :lol:
Setkání bylo naprosto dokonalé. Hosté co chvíli usínali, porotci a pořadatelé byli samé sprosté slovo, soutěž byla zkorumpovaná, jídlo otrávené, místo chlastu kyselina, vzduch nedýchatelný, cesta únavná, počasí na draka, pouť hlasitá, ubytování noční můra a ještě mám díru v ruce od Vojtěšky (králík Dostálojc), kterou nám Michal podle Kaziho namlel do guláše. :lol:
Ale klidně bych si tohle zopákl kdykoliv! (smích jako kráva :lol: :lol: :lol: )
Byli jste všichni super. Tohle je jedna ze soutěží, kam se budu vždycky rád vracet! Pořadatelé, díky!
A teď fotky:
Bakulda a minibakulda (měřítka neznámá)
Obrázek
Tým Pejša bros, aneb najdi 10 rozdílů
Obrázek
Ostatní naprosto nezajímavé fotky :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Příští rok na viděnou!

Marťas858-Týřovman
Martin Hejduk
weselan
Příspěvky: 268
Registrován: sob 21.1.2012 11:54
Bydliště: nad řekou Moravou

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od weselan »

Stejně jako vloni výborná akce,potkal jsem dost starých známých a se spoustou nových jsem se seznámil.Jen přiřadit ty jména k těm tvářím...Josko M-chráněná dílna letos opravdu nebyla :-)
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od JoseFxx »

Vystavička hezká, komorní akcička. Rád jsem potkal všechny lidičky co tam byli.
Nikdo tam neměl drobné za tisîcovku, když by nebyli vedle kolotoče tak bych si nic neodvezl :-D
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od JoskaM »

Ne?? a tak nějaká dítka si tam lepila, to nebylo ono? No neva....
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od JoseFxx »

Jsi tam mohl lepit taky. Mistama bylo volno :-D
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od Andrew86 »

koukám, že můj zelený obličej byl jednou z největších atrakcí :D
Uživatelský avatar
Bakulda
Příspěvky: 710
Registrován: úte 3.1.2012 20:24
Bydliště: Benešov

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od Bakulda »

Kromě mnohých ocenění, kterých si nesmírně vážím jsem si z Rychnova přivezl i věc o kterou
jsem až tak nestál - nějakého kvalitního rychnovského bacila :) Samozřejmě to nemění nic na tom,
že to byla výborná akce a již teď se těším na příští ročník.
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Licard Model Show 2013

Příspěvek od FreeVoj »

Bakuldo, nejsi jediný, dokonce i my pořadatelé jsme byly zasaženi záludnými viry. Snad se chřipková vlna rychle přežene.

Pro všechny, kteří by snad měli zájem, první prohlášení organizátorů a výsledková listina je >>> tu <<<

Na oficiální prohlášení organizátorů a shrnutí výstavy prosím chvilku počkejte... jsme opět plně nasazeni v pracovním procesu a zároveň vstřebáváme dojmy. Do půlky příštího týdne se ozveme...
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“