Yamaha DSC 1100 1:? free

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
marchal
Příspěvky: 138
Registrován: úte 14.2.2012 8:31

Yamaha DSC 1100 1:? free

Příspěvek od marchal »

Další moje hračka od Yamahy.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Yamaha DSC 1100 1:? free

Příspěvek od Vojta Č. »

Šílený lakýrník vrací úder :D :twisted:

Lakýrničina je veliká paráda, to ti jde, škoda že jsou tam jenom dva povrchy. Jsou tam místa, kde by ten chrom měl být chromovější (Světlo? Budík na nádrži), jsou místa, který by si zasloužily pojednat trochu jinak (co mě tahá za oči je, že brzdové kotouče jsou stejnym povrchem jako bok nádrže, navíc ten přední má určitě taky nějaké detaily). Totálně matnej rám taky není úplně oku lahodící.
Jinak je to pod tou vší parádou "jenom" freečko od Yamahy "z krabičky", který je spíš podklad pro nějakej modelářskej tuning - světla, budíky, motor a tak...

(ale stejně bych to chtěl s barvičkama a tmelíčkama takhle umět, tak je to možná jenom závistivé hnidopišení ;))
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Yamaha DSC 1100 1:? free

Příspěvek od bernie »

....jinak řečeno Vojto:

Umím si představit, že by to mohlo vypadat i lépe, ale zrovna já bych to nedokázal, takže ti Gratuluji kolego a smekám 8-)
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Yamaha DSC 1100 1:? free

Příspěvek od Lukáš »

Když to srovnám s tou sítí na podložce, tak to musí být pořádný macek. Líbí se mi to.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Yamaha DSC 1100 1:? free

Příspěvek od Vojta Č. »

Free motorky od Yamahy jsou náhodou hodně vděčný. A Dragstara jsem lepil a je to macek. 1:6 to je, myslím. Ke 40 cm to má.
marchal
Příspěvky: 138
Registrován: úte 14.2.2012 8:31

Re: Yamaha DSC 1100 1:? free

Příspěvek od marchal »

Bernie-díky,od tebe takové uznání obzvlášť potěší.
Lukáš-jo je to solidní macek,stavěl jsem to jako dárek k narozeninám,tak snad se bude líbit.
Vojta.Č-jo těch nepřesností tam pár je,víc mě ale štve,že jich je tam jako much od Yamahy.Co jsem zatím stavěl a tiskl je barevně,tak to bylo ok,ale tuhle jsem vytiskl černobíle a musím říct,že to je katastrofa.
JInak použité barvy-stříbrná Tamiya,zlatá Lamborghini,chrom AldcladII a černá Tamiya.Pokud jde o rám,objel jsem pár prodejen Yamahy a na všech jsem u tohohle modelu viděl jen černou matovku a i barevnou kombinaci jsem dělal podle skutečné předlohy.

Tady ještě nějaké fotky za denního světla

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Yamaha DSC 1100 1:? free

Příspěvek od Vojta Č. »

Vypni si datum a kandidáta na foto měsíce tam najdem ;)
Ta žlutá je hodně pěkná.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“