Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od Standa F. »

Složil empéerku a má 100k 8-) - uctivost za nápad:

http://vice.idnes.cz/martin-tluchor-vyh ... pribeh_lpo" onclick="window.open(this.href);return false;

Video je ovšem tragické, patrně z mobilu.
Uživatelský avatar
RoBertino
Příspěvky: 25
Registrován: pon 13.2.2012 10:54
Bydliště: Praha

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od RoBertino »

Spíš je ukázka, jak to vypadá, když se něco dělá pro prachy. Mimochodem drtivá většina borců na tomhle fóru by si zasloužila se takhle veřejně prezentovat za to, co dokázali udělat a hlavně JAK. Tohle mi přijde jako krajně laciná reklama. Který ***kroť se ve výrazech!*** vymyslel věkovou hranici? Diskriminace nemající obdoby. Je mi toho člověka svým způsobem líto, protože sice vydělal 100 hadrů, ale před spoustou lidí se shodil. Inu, tak to vypadá, když se to vezme za konec ve stylu "medializace a prachy za každou cenu". Ostatně bych řekl, že tohle bych do kategorie Tvůj sen rozhodně nepočítal.
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od AmatER »

bych řekl, že jedinci, splňující věkovou hranici a předvádějící z papíru věci, nad kterými mnozí starší jen nechápavě kroutí hlavou, se tu ještě najdou... ale zřejmě nemají potřebu ze sebe dělat tímto způsobem šašky.
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od Tomas »

RoBertino: Ty mu to závidíš? Protože přesně tak celý ten příspěvek vyzněl. Já mu to naopak přeju a jsem rád, že to vyhrál zrovna někdo s něčím takovým, jako je papírový model a co není masová záležitost. Možná právě proto to tu porotu zaujalo, protože je to něco trochu jiného a navíc zrovna model MPR dokáže laiky v porotě zaujmout rozhodně víc než třeba superdokonalý model nějaké techniky či auta, kde tu dokonalost stejně nakonec ocení pět a půl tleskače někde na výstavě, běžný člověk to nerozliší.
Do té soutěže se mohl přihlásit naprosto každý do určitého věku (nebyla to MODELÁŘSKÁ soutěž, tak jaká diskriminace), zrovna tady ten kluk měl sen si slepit celou MPR a jestli ho ta soutěž donutila k tomu konečně sednout a dodělat to i s vidinou možné výhry, tak klobouk dolů. A navíc nakonec opravdu vyhrál, ale říct že to dělal jen pro prachy je tvrzení hlupáka, když si to rozpočítáš na dny, tak by možná vydělal víc někde v práci. Myslím že jsou desítky lidí, kteří mají přesně takový sen či cíl a prostě zatím se k tomu nedostali. Jen já znám z nejbližšího modelářského okolí několik.
A před kým se měl shodit? Slepené je to docela slušně co je z fotek vidět (kromě terénu, ale to myslím bylo někde zmíněno že to ještě projde úpravou).
Uživatelský avatar
Chimenes
Příspěvky: 458
Registrován: sob 21.1.2012 12:56
Bydliště: Ovčáry
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od Chimenes »

RoBertino píše:Spíš je ukázka, jak to vypadá, když se něco dělá pro prachy. Mimochodem drtivá většina borců na tomhle fóru by si zasloužila se takhle veřejně prezentovat za to, co dokázali udělat a hlavně JAK. Tohle mi přijde jako krajně laciná reklama. Který ***kroť se ve výrazech!*** vymyslel věkovou hranici? Diskriminace nemající obdoby. Je mi toho člověka svým způsobem líto, protože sice vydělal 100 hadrů, ale před spoustou lidí se shodil. Inu, tak to vypadá, když se to vezme za konec ve stylu "medializace a prachy za každou cenu". Ostatně bych řekl, že tohle bych do kategorie Tvůj sen rozhodně nepočítal.
Typicky české... Sorry ale musel jsem.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od Tomys »

Ja mu to taky přeju...
Uživatelský avatar
RoBertino
Příspěvky: 25
Registrován: pon 13.2.2012 10:54
Bydliště: Praha

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od RoBertino »

Tomas píše:RoBertino: Ty mu to závidíš? Protože přesně tak celý ten příspěvek vyzněl. Já mu to naopak přeju a jsem rád, že to vyhrál zrovna někdo s něčím takovým, jako je papírový model a co není masová záležitost....
Je mi líto, že to vyznělo takhle, ale rád to vysvětlím. Papírové modelářství NIKDY nebude masová záležitost, už jenom proto, že současná doba nepřeje. Dnes jak není něco předžvýkaného, tak to poměrně hodně lidí odradí. Vím, co píšu. Z příspěvku necítím žádnou radost z lepení, ale prostě povinnost, jinak by bylo po penězích. Ale to je věc názoru. Jako diskriminaci považuju fakt, že právo na sen mají jen lidé do určitého věku, ne až tak kvůli penězům, ale třeba aby se o tom dozvědělo víc lidí. Já bych řekl, že jsem si splnil sen tím, že jsem mohl být spoluúčastníkem Papírové archeologie a dále ji rozvíjím i s kolegy, jenže jsem moc velký "dědek" a tudíž asi moje nápady jsou poznamenány stařeckým třasem.
Chimenesovi bych rád vzkázal, že se asi chovám typicky česky - hlavně tím, že jsem si dovolil říci svůj názor. Třeba ho někdy pozvu na zahradu, kde se pokouším vytvořit to, co se píše v mém legendárním dopise, který lze přečíst na webu papirovaarcheologie.cz, tedy můj vysněný Schnipselland. Takže závidět nepotřebuju, nemám co.
Koho jsem naštval, tomu se omlouvám, ale za dobu svého života jsem se tak nějak přesvědčil, že sednout si před něčím na zadek vyžaduje někdy i chvíli počkat.
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od štefíno »

Vskutku zajímavý počin. S tou větou ve videu o klášteru souhlasím :D Co se týče debaty, k tomu se radši vyjadřovat nebudu ;)
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od bernie »

Já jsem to nikdy neviděl ofiko, ale slyšel jsem, že Doris také proměnila svou práci za "stovku".
Takže tu máme dalšího za "stovku".

Gratulace je na místě a můj obdiv vždy více manažerským schopnostem najít kupce nápadu a díla, než způsobu zpracování.
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od štefíno »

ale slyšel jsem, že Doris také proměnila svou práci za "stovku"
Jo? Já jen slyšel že to chtěla za sto prodat, ale nikdo si to nekoupil.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1638
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od JoskaM »

A on to za 100 taky neprodal, ale šlo o ten příběh, u něčeho vydržet .... za to dostal tu odměnu.
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od bernie »

štefíno: Však jsem napsal, že jsem to ofiko neviděl. Jen jsem o tom slyšel.....nic víc, nic míň.
JoskaM: Však jsem napsal, že fandím schopnostem najít kupce nápadu a to si myslím, že sedí.

Penízky jsou příjemná věc, ale modelařím protože mě to baví a je to taková krásná marná chvíle, která neokope zahrádku, prostě veskrze neužitečný čas :D

Jen jednou, když jsem domů z PL dovlekl domácí kino jsem začal být považován na chvíli za užitečného a dotazován, kdy bude příště něco třeba s myčkou. Tak takové lepení mě fakt nebaví 8-)
Uživatelský avatar
Martin Č.
Příspěvky: 247
Registrován: čtv 26.1.2012 15:17
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvůj příběh - borec vzal patlání za správný konec ...

Příspěvek od Martin Č. »

bernie píše:je to taková krásná marná chvíle, která neokope zahrádku, prostě veskrze neužitečný čas
Kouzelná věta. Tak nějak se na ten náš koníček snažím koukat a nebrat sebe natožpak nějaké své modýlky moc vážně 8-)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“