MODELLBRNO 2013 21.-22.6

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
TomC2
Příspěvky: 378
Registrován: pát 20.1.2012 23:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

MODELLBRNO 2013 21.-22.6

Příspěvek od TomC2 »

Sice nevím kolik z vás na tuhle plasťáckou (s kategorií papírové modely které jsem se zúčastnil 8-) ) akci zavítalo, ale byla to supr zvládnutá výstava kde bylo opravdu na co koukat, ani za celý den co jsem tam strávil jsem si nestihl všechno prohlédnout jak bych chtěl. :oops: Taky tam byla spouta prodejců modelů a modelářskýho náčiní takže bylo i za co utrácet. ;) K vidění byla i nějaká ta technika 1:1 a zbraně které jste si mohli osahat. 8-)

Tady nějaké fotečky:
http://tomc2.rajce.idnes.cz/MODELLBRNO_2013
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2398
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: MODELLBRNO 2013 21.-22.6

Příspěvek od Brzdič »

Taky jsem tam pár hodin strávil. Pokecal s několika papírákama a něco málo nakoupil. :)

Jinak jak jsi Tome dopadl s Tatrou, každej kdo jí viděl, na ní čuměl s otevřenou hubou a kroutil nechápavě hlavou. :lol: Mě se líbilo jak jsi vyřešil rozpohybování podvozku tou zeminou pod koly a zrcadlovou folii. ;)
Uživatelský avatar
TomC2
Příspěvky: 378
Registrován: pát 20.1.2012 23:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MODELLBRNO 2013 21.-22.6

Příspěvek od TomC2 »

Jo to bylo vtipný jak na to všichni koukali a ptali se mě z čeho to je a z čeho jsou kola a jak jsem to udělal. :lol: Jinak s tatrou nevím jak jsem dopadl..lísteček s nápisem oceněný model byl pod zetorem, takže jsem získal cenu jako ostatní modeláři s oceněným modelem. ;) ..jestli se jim víc líbil zetor?.. S tou podložkou jsem přemýšlel jak to nějak esteticky udělat aby bylo vidět že to má funkční odpružení a aby se ostatní mohli podívat pod kapotu i při sklopené kabině a na podvozek, tak jsem narychlo spíchnul to co jste tam mohli vidět. ;) Jinak se už pracuje pomalu na vleku. 8-)

PS: Hodně dlouho jsem slintal nad muzeálními kousky letadel od HpH Models. :twisted:
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2398
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: MODELLBRNO 2013 21.-22.6

Příspěvek od Brzdič »

Tak traktor ti ostudu určitě neudělal, takže proč ne? :)

HpH modely jsou tak trochu jiná kategorie :lol: taky tomu odpovídá cena. :lol: Ta Catalina co tam byla by měla stát okolo 15 000. :twisted:
Uživatelský avatar
TomC2
Příspěvky: 378
Registrován: pát 20.1.2012 23:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MODELLBRNO 2013 21.-22.6

Příspěvek od TomC2 »

Ano 15000 mám doma jejich ceník....ceny je velká nevýhoda plastových modelů..oproti tomu je papír za hubičku..
Uživatelský avatar
Kovář
Příspěvky: 486
Registrován: sob 21.1.2012 8:08
Bydliště: Zlín

Re: MODELLBRNO 2013 21.-22.6

Příspěvek od Kovář »

Jj hezká akce, také jsem tam byl. Škoda, že jsem to měl rozpočítané na minuty a už před obědem tradá domů.
Ale stihl jsem toho hodně, i když by se tam dalo vydržet celý den.
Tady pár fotek: http://www.papirove-modely.cz/galerie/i ... 10497#foto" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“