Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
vašekh
Příspěvky: 754
Registrován: sob 29.9.2012 15:42
Bydliště: Nová Paka

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od vašekh »

No tak na ten malý Týřov jsem zvědavý to bude nádhera, ještě že se tam nemusí nic bombírovat, aby nedošlo k spolknutí malých částí třeba nějaké věže :-)
vašekh
Příspěvky: 754
Registrován: sob 29.9.2012 15:42
Bydliště: Nová Paka

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od vašekh »

No a Týřovman to bych chtěl tebe vidět jak budeš dělat tu malou Poštornou-to si to nech hnedka zmenšit tak aspoň 20x :-)
.
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od JoseFxx »

Tak co bude druhý ročník?
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od Schumy.0003 »

Já bych si ho přál
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od Venca 21 »

Já bych chtěl třetí ročník. :lol:
Uživatelský avatar
zapty
Příspěvky: 179
Registrován: úte 21.2.2012 21:22
Bydliště: Miličín

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od zapty »

Já bych se rád zůčasnil i dalšího ročníku.
Uživatelský avatar
jozkin
Moderátor
Příspěvky: 137
Registrován: úte 20.12.2011 12:57

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od jozkin »

Ja by som nepohrdol ani nejakým medziročníkom ;-)
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od Schumy.0003 »

Kluci bylo mi s váma opravdu dobře, těším se na další setkání.
Uživatelský avatar
lmar2201
Příspěvky: 80
Registrován: sob 7.4.2012 10:29
Bydliště: Plzeň

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od lmar2201 »

Přál bych si, aby se podařilo zorganizovat další patlavé setkání. Na to proběhlé jsem se těšil jako na něco kuriózního, ale bylo to tak příjemné a pohodové setkání, že mi to vydalo za týdenní dovolenou. A to jsem prosím alergický na slovo "pohodové". To je něco jako kdyby si Jožkin dal kyselo :-)

Především jsem měl možnost si dva dny intenzivně lepit. Nerušily mne děti, manželka, internet ani práce. Měl jsem s sebou sice notebook, ale - Lucide, přece nebudeš TEĎ pouštět počítač, když ve vedlejší místnosti se lepí! Fakt jsem si tam ohromně odpočinul.

Potěšila mne rozdílná úroveň modelářů. Nebyly to závody, kdo to má postavené nejlépe. Seděli jsme tam vedle sebe, od několika lidí jsem si rád nechal poradit, na druhou stranu mohl jsem poradit jiným zase něco já. A pokud jde o rady - spousta věcí je na inetrnetu popsána, ale je to něco úplně jiného, než když Vám Teo ukáže, jak dělá kolečka, Zapty jak podlepuje s pomocí samolepicí folie, Jožkin jaké má blbinky na papírové nýtování ...

I sestavované věci byly rozdílné - robot (Ollie?), autobus, hrad Týřov, formule, Krkonošská chalupa, kosmická loď (nebo dvě :-) ... Vidět to všechno vznikat vedle sebe je něco jiného než pročítat forum. Tam si můžu otevřít jednu diskusi o jednom modelu, ale nikdy by mne nenapadlo pročítat povídání o tom, jak se staví Humvee (nebo co to bylo).

Celá ta akce byla taková poklidná. Každý svým tempem vstával nebo šel spát. Někteří začínali snad už v šest, jiní jsme se vyspali do desíti, někdo to zabalil v jedenáct, noční sovy lepily ještě ve dvě. Že už tu blbou chalupu rýhuju hodinu a bolí mně záda? No tak se projdu dokola kolem místnosti, u každého se zastavím a podívám se, kam pokročil, odskočím se podívat do výstavní místnosti na to, jak tu samou věc už slepil někdo jiný. No a pak se vrátím k můžkam a lepidlu.

Ostatní věci už jsou jen "třešinky na dortu": místní pivní slavnosti s open-air diskotékou, opékání buřtů, posezení v Dakarské Tatrovce (pěkně nepohodlný, mimochodem), Petřin bramborový salát, trička ...

Děkuju vám, organizátoři i účastníci.

(příště vezmem i nejaký přehrávač, ať toho Nohavicu nezpívá jenom Vlčačka s Jožkinem :-)
Uživatelský avatar
jozkin
Moderátor
Příspěvky: 137
Registrován: úte 20.12.2011 12:57

Re: Papírový patlák Lomnice nad Popelkou, 7.-9.6.2013

Příspěvek od jozkin »

Tak to si zhrnul parádne a výstižne :) Akurát si tým spôsobil, že sa ešte viac teším na ďalší ročník ;-)
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“