Neumannova vila / O.Hejl / 1:150 - paralelka

Uživatelský avatar
Luisa
Příspěvky: 149
Registrován: úte 24.1.2012 21:43
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Neumannova vila / O.Hejl / 1:150 - paralelka

Příspěvek od Luisa »

O víkendu jsem si rozpracovala díly na zadní stranu vily a začala jsem si připravovat kousky se zábradlím.
Rozhodla jsem se ho udělat tak, ať je přes něho vidět.

Začalo to vyřezávání, poté drobnou retuší a fixací dle rad ostatních (děkuji KMK)

Obrázek Obrázek

A nakonec zkouška na sucho před vilou

Obrázek

Přes zábradlí je vidět, účel to splnilo.
Mno a teď mě čeká ještě zábradlí na schodišti. Takže naostřit čepelku a jde se na věc!
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1739
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Neumannova vila / O.Hejl / 1:150 - paralelka

Příspěvek od Aki »

no vidíš to, jak ti to jde... zábradlí nahoře máš nejhezčí ze všech, takový nikdo nemá :)
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Neumannova vila / O.Hejl / 1:150 - paralelka

Příspěvek od bernie »

Hledání v sekci architektury je opravdu zážitek :twisted: To se rovnou mohlo rozhodit podle zastavěné plochy v centimetrech čtverečných sestaveného modelu :cry:

Ale k meritu věci.
Vystřihovánka Neumannky je stále k dispozici v budově 1:1 v ZOO Dvůr Králové za velmi lidovou cenu 30czk. Razítko místa prodeje je samozřejmě k dispozici :D
Knox

Re: Neumannova vila / O.Hejl / 1:150 - paralelka

Příspěvek od Knox »

bernie píše:Hledání v sekci architektury je opravdu zážitek :twisted: To se rovnou mohlo rozhodit podle zastavěné plochy v centimetrech čtverečných sestaveného modelu :cry:
dobrý nápad... tak snad až při dalších úpravach zahrneme i toto členění :)
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1739
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Neumannova vila / O.Hejl / 1:150 - paralelka

Příspěvek od Aki »

jenom za 30 kaček? a to jsem byl včera jen 20 kiláků od Dvora... to jsem měl vědět, za ten benzín a 230 vleznýho do zahrady by se mi to vyplatilo :D
jináč mně rozčlenění architektury nevadí, i když toho tu není až zas tolik, že by to nemohlo bejt klidně všechno pohromadě...
Odpovědět

Zpět na „Městské stavby“