PROJEKT KAREL 65

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od spida »

Vážení příznivci mých papíráků a obdivovatelé Karla Lopraise. Protože příští rok v březnu oslaví Karel šedesáté páté narozeniny, připravuji už několik týdnů poměrně rozsáhlý projekt, se kterým budu potřebovat pomoc od některých z vás. Rozhodl jsem se, že vytvořím sérii všech devatenácti Tater, se kterými se Karel účastnil rallye Dakar. Série bude v mém malém měřítku 1:53, a já bych chtěl Karlovi k jeho kulatému výročí věnovat celou tuto sérii slepených modelů. Proto sháním všechny ochotné a šikovné modeláře, kterým by nebylo líto věnovat nějaký čas slepení jednoho z modelů, který se pak předá Karlovi spolu s ostatními. V současné době mám všechny modely připravené ve 3D podobě a mám sehnaná a rozvržená všechna loga. Jako upoutávku na tuto akci vám nabízím náhledy na všechny Karlovi Tatřice. Celou tuto sérii plánuji vydat jako celek spolu s dalšími bonusy, které si zatím nechám pro sebe. Sice je to až za rok, ale myslím si že bude lepší když budu v malém předstihu. Chtěl bych poprosit všechny zájemce kteří by mi chtěli s tímto projektem pomoc, ať se mi ozvou na mail spida@spidamodels.cz. U těch modelářů které neznám bych byl rád, kdyby připojili i nějakou svojí prezentaci, protože mi opravdu záleží na tom aby modely byly slepené opravdu výborně. Zároveň připište, který model byste chtěli slepit. Pokud se na to cítíte tak klidně i dva nebo tři. Slibované náhledy najdete na tomto odkazu.
Stremhlav
Příspěvky: 49
Registrován: pon 23.1.2012 13:26

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od Stremhlav »

Tak na tuto sérii Tater se těším!
Zrovna lepím první svojí dakarku v 1:53 z Vaší produkce - 1988 - a je to hezká drobotina... ;)

Pavel
Acespace
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Valečov
Kontaktovat uživatele:

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od Acespace »

No nádhera,super počin.
Bohužel pro mě v nevhodnou dobu :( Kupujem hnízdečko a tak
patlání bude v jiném měřítku.
Jelikož tam budu mít i prostor pro sebe tak se budu těšit
na příští rok až se celá ta nádhera zjeví na trhu :!:
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od Schumy.0003 »

No super, klidně rád pomohu.
Jirka
Příspěvky: 153
Registrován: sob 21.1.2012 20:29
Bydliště: Pacov

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od Jirka »

Schumy.0003, nic proti tobě, ale opravdu vyhovuješ této podmínce???
spida píše:... protože mi opravdu záleží na tom aby modely byly slepené opravdu výborně...
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od Tomys »

Schummy, 10 cm model s mikrodílky fakt nedáš. Trochu přemýšlej.
Uživatelský avatar
hromadko.s
Příspěvky: 496
Registrován: sob 21.1.2012 9:56
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od hromadko.s »

Ahoj, taky bych rád pomohl, ale nevím, jestli moje modely vyhovují té podmínce ???
A už vůbec ne délce 10cm !?
Moje modely mají 180cm!!!
Nevím, :( třeba Spida uvítá každou pomoc :!:
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od Schumy.0003 »

Máte pravdu, nevihovuju.
Uživatelský avatar
hromadko.s
Příspěvky: 496
Registrován: sob 21.1.2012 9:56
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od hromadko.s »

Schumy, :| je to na Spidovi, kdo vyhovuje a kdo ne ;)
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od spida »

Chtěl bych poprosit všechny zájemce, aby mi psaly pouze na výše uvedený e-mail. Mám tam složku kde se to neztratí a nemusim to nikde hledat. Takže žádné SZ, ani přes FB prosím. POUZE E-MAIL ;)
Jo a Schumy.0003. Sice oceňuji tvé nadšení a elán pro papírařinu, ale myslím si že tohle opravdu není pro tebe. Karel by se asi divil kdyby 18 aut bylo 1:53 a jedno 1:10 :lol:
V pohodě Schumy. ;)
Kritériem pro vstup do projektu není velikost vašich modelů, ale to jak jsou slepené. ;)
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od IceZero »

Schumi, sice bych taky rád pomohl, ale něco mi kdesi v hloubi duše říká že jsou tu lepší lepiči než jsem já. Sice jde vidět že se lepšíš, ale troška sebekritiky občas nezaškodí stejně jako pohled ostatních. Takže budeme sledovat co vytvoří ti lepší a třeba se jednou k šikovnosti lidí jako Brzda, Zvukař či Lukáš a jiní dostaneme...

P.S. neberte ty dvě jména jako dogma, prostě mě napadli jako první z těch co občas slepí nějakou Dakarku
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Schumi, to Ti ovšem nic nebrání si ze Spidových stránek stáhnout nějakou free dakarku a zkusmo si ji slípnout... Uvidíš sám, jak Ti to půjde
Pak se zde nezapomeň pochlubit ;)
Pavel M.
Příspěvky: 533
Registrován: pát 20.1.2012 22:52
Bydliště: Liberec

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od Pavel M. »

Milý kolegové
ja se taky dobrovolně nepřihlašuji,dakarky mám velice rád a rád si počkám rok a pak si to koupím ;)
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od Schumy.0003 »

Kluci, já dakarky moc nemusím, ale jednu bych si rád slepil, Lopraisovu tatru jamal.
Toto:
viewtopic.php?f=54&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: PROJEKT KAREL 65

Příspěvek od Tomys »

Ale Schumiku, tohle je hodně OT.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“