Něco pro fandy MOTO GP...

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Tomys »

Kdo dnes bude chtít, tak dnes v Praze pořádám jediný sraz PešekFans před začátkem sezony.
Lukáš Pešek samozřejmě dorazí. Něco kolem 14.00h.
Takže kde?
http://www.pivovarska-basta.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
od Kdy? cca 12.00h
do Kdy? Dokud budem chtít....
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Tome, pěkné, že děláš sraz fanoušků Peška...

Ovšem když jsem se před časem doslechl o angažmá pro Peška v moto GP jen jsem kroutil hlavou, poslední 2,3 roky to bylo v jeho podání opravdu slabé... Však také to ukázaly i testy, je sice fakt, že s Abrahámem nemaj stroj, se kterým by mohli pomýšlet na místo okolo 5 místa, spíše to vidím na chvost startovního pole...

On ani Abrahám loni nic moc nepředvedl, buď dojel vzadu nebo spadl... U Peška to vidím bohužel ještě hůře...
Tolik má prognóza pro nadcházející sezónu

Aby si udržel flek musí Pešek máknout, myslím, že zástup čekajících na jeho flek je dlouhý..

Takže ať jim to jezdí a rád bych abych se mýlil ve svých prognózách 8-) Ale moc se těším na The Doctoor a jeho návrat k japoncům
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Tomys »

Je to jednoduché.
Až bude Lukáš mít tolik zaplacených motoškol co Abaja Padaja, bude prohánět naprostou špičku. Je rozdíl mezi talentem od přírody a kupovaným a penězma vydřeným talentem(nic proti Kájovi, je to jinak prima kluk). Nemá cenu Ti tady dělat přednášku. Určitě se v MS motorek orientuješ lépe než já. Takže určitě víš co kdo jede za stroj a co má k dispozici. Kdo bude pod tlakem a kdo ne. Komentáře v TV si Abraham stejně zaplatí, tak se do Lukáše šít bude. Pokud někdo čeká nějaké cíle, tak ho zklamu. Lukáš chce hlavně sezónu dokončit.

Ale jinak. Jestli teda tak fandíš, čekám Tě celý víkend v Brně.



Provedena drobná grafická korekce. moderátor Zrzek
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Pozor, já nesrovnávám Pešek x Abrahám, tam je jasné že zatím jsou nějaké ty dolary...
A osobně se mi ani jeho komentáře nelibí, namachrovanej jak mistr světa... Ale to je jeho problém.

Ale jen si myslím, že Pešek na MotoGP prostě nemá, ono se to ukázalo při jeho závodění už kdysi ve 250, kdy se mu vůbec nedařilo, a všichni víme jak to dopadlo.
Uvidíme, odkroutí 1 sezónu a pak zase patrně bude mydlit nějaké podřadné závody ve Španělsku, tolik můj názor asi.

O kvalitě motorek které naši jezdci budou mít se bavit asi nemusíme na špičku ty stroje prostě nebudou mít...
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od pahejl69 »

Neumím to napsat anglicky a zřejmě to bude mimo - proč se Zdeňku stále snažíž o nějaký spor? Toto vlákno Tomáš založil jako pozvánku na setkání s člověkem kterého má rád a obdivuje ho. Já to pochopil jako - kdo chce přijďte. Né pojďte se dohadovat. Všiml jsem si, že se zde po té, co ti umožnili návrat zpět (a já se za něj přimlouval), snažíš vyvolávat spory. Něco rozjedeš, pak to smažeš, nebo polovinu řešíš mailem či SZ. Znám tě léta a pokaždé, když jsem slyšel nějakou tu kritiku na tvé kontroverzní chování, jsem tomu nechtěl věřit a teď dlužím všem omluvu. Jsi zvláštní člověk, slušný modelář s povahou, no nevím. Měl bys vědět, že spousta lidí, které tady urážíš a provokuješ, třeba nejsou tak chytří jako jsi ty a mají tebe a tvých poznámek dost. A možná proto se akcím na které jsi jezdil dříve vyhýbáš jako čert kříži.

Mé rady od né moc intelektuálně schopného:
1, nevyjadřuj se k tomu co se tě netýká (určitě na to setkání nepojedeš)
2, pokud zde předvádíš svou práci, snaž se kritiku unést, to je riziko podnikání (si skvělej a nejlepší atd. ti nic nedá, od toho máš rodiče)
3, pokud kritizuješ druhé, naopak chce to víc střídmosti a ruce pomalejší než hlava (nebudeš pak muset nic mazat)

Omlouvám se Tomášovi, že mu sem píšu blbosti a klidně to smažte, jen jsem nemohl jinak už se ucho utrhlo.

Ondra Hejl.



Provedena drobná grafická korekce. moderátor Zrzek
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Já si nemyslím, že bych tu vyvolával nějakou hádku, jen jsem napsal svůj názor na Peška, Abraháma a motoGP, samozřejmě souhlasit nemusíte....
Motorky stejně jako formule sleduji v TV a tam si obázek mohu udělat sám dle jejich výkonů přímo na trati.

Ale OK, budu už jen patlat a méně tlachat 8-)

Na akce už nejezdím, to je fakt, ale pokud se zorganizuje naše malé hlasování ve vlákně s kovárnou, patrně po 3 letech zavítám na akci na Chodově, kde Standovi obřadně předám čokoládu spojenou s projevem 8-)
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Tomys »

Jo, Ondra to napsal pěkně. Byla to pozvánka na setkání. Žádné rejpání.
Každopádně to dopadlo super. Hodně legrace. Hodně interních informací. Hodně chmelomoku.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
bedatruhlar
Příspěvky: 497
Registrován: pát 20.1.2012 22:36
Bydliště: kyjovsko

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od bedatruhlar »

Nechceš provokovat? viz výše nebo
Mno co se dá dělat, letos bez play-off

Ale budu fandit komukoli kdo vyřadí z play-off HC LEV Praha B - takže aktuálně tuším Třinec

A pak tam máme ještě 2 moravská mužstva, takže sem tam na hokej mrknu

Takže, ať je mistrem třeba Slavie, hlavně ne "B" team Lva praha
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Tomys »

Bedo nech to být.
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 614
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Zrzek »

Hele, děcka - o hokeji už tu jedno je................. :twisted:
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Tomys »

Co říkáš Zdendo na.kvalifikaci? Asi to s tou formou nebude špatný, když Lukáš pojezdil Abaju a spol.
Každopádně se vše ukáže za pár desítek minut v závodě. Takže všichni sakra fandit.
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Mno tak Abraháma asi ani nebudu komentovat - opět zajel své maximum na co jsme vlastně už zvyklí 8-)
Pešek, nevím no 1. závod a hlavně že dojel a to dokonce nechal pár jezdců za sebou, takže palec nahoře...

Mno a pro mě je vítěz můj oblíbenec The Doctoor - škoda jen té chyby v úvodu, možná by i Lorenza prohnal 8-) ale 1. závod po přestupu z Ducatky myslím dobrý výsledek a dnešní maximum určitě :!:
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Tomys »

Rossi je Démon.
Mluvil sem s Lukášem. Neni se sebou spokojen, i když jel podle příkazu týmu. A ten zněl, dojet a učit se. Takže jel na jistotu. Zvolil špatnou směs na.přední kolo a proto mu to dost klouzalo. Jeho slova " Jak když jedeš pro rohlíky "
No, hlavně ze dojel a uvidime.za 14 dni v USA.
Nesmíme.zapomenout na.Marquese. Debut v Moto GP a hned bedna? Famózní a určitě nàm všem ukáže co v něm je.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Daniel »

Myslím, že Lukáš zajel super vzhledem k tomu, jak dlouhou měl závodní pauzu a kolik toho stihl natrénovat v rámci testů (třeba jak při těch prvních testech se dělil o jednu motorku s Petrucim :shock: ).
Rossi svojí stíhací jízdou a soubojem s Marquezem udělal závod zajímavým - škoda, že Dovimu na Ducně došel dech tak brzy a vrátil se na místa, která Ducnám patří (bohužel) po odchodu Caseyho. A Pedrosa ? Pro toho to asi byla studená sprcha - loni jezdil o prvenství a ted "jen" 4. místo.
Uvidíme za 14 dní v Austinu - snad to bude aspon stejně zajímavý závod jako tenhle v Kataru 8-)
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Něco pro fandy MOTO GP...

Příspěvek od Tomys »

Ducna stály vždy za prd. Letos to bude vidět eště více. Casey mi vůbec nechybí, neměl sem ho rád. Neměl na to koule a tak radši začal závodit doma s auťákama.Jinak Lukáš dnes nebo zítra dorazí domů a budu vědět víc.
Jo zapoměl sem ABAJA 0 : 1 PEŠEK :-)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“