Velké knihy vystřihovánek - minulost a budoucnost

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Colonel32
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21.2.2013 16:53

Velké knihy vystřihovánek - minulost a budoucnost

Příspěvek od Colonel32 »

Má vlastně někdo nějaké informace o tom, jak dopadly knihy vystřihovánek z marketingového a finančního hlediska? Když jsem se naposledy zajímal, Tak MPRka byla nesehnatelná a létala mezi tisícovkou a patnáci sty, zatímco Best Of deska RV běžně za 500, občas ještě levněji... (jestli má aktuálně cenu víc jak tisíc korun, tak pak bych měl jednu navíc :twisted: ). Ale spíš jak to dopadlo s tím vydáváním, jestli se to vůbec zaplatilo... protože jsem si říkal, že by možná stálo vydat podobnou knihu buď BestOf Michal Antonický, nebo BestOf 1:43 (tz. Anonický + Cafourek). Je nějaká naděje? (bez toho, abych já sám musel sehnat ten potřebný milión na vydání).
Uživatelský avatar
Michal Traj
Příspěvky: 336
Registrován: pát 20.1.2012 21:51

Re: Velké knihy vystřihovánek - minulost a budoucnost

Příspěvek od Michal Traj »

Velká kniha vystřihovánek je v knihkupectvích stále v prodeji za běžnou cenu.
Colonel32
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 21.2.2013 16:53

Re: Velké knihy vystřihovánek - minulost a budoucnost

Příspěvek od Colonel32 »

Což tedy znamená, že to není bůh ví jaký success...
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: Velké knihy vystřihovánek - minulost a budoucnost

Příspěvek od KarelM »

Dle mého skromného soudu bys měl tento dotaz směřovat spíše na vydavatele ... ;) co se mně dotýče ( a zřejmě domečkářů obecně ) min. jeden výtisk má doma asi každý ... ( nepočítaje MPR vycházející v ABC ... )
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: Velké knihy vystřihovánek - minulost a budoucnost

Příspěvek od Tomas »

VKV je již víceméně vyprodaná. Pokud někdo ví o knihkupectvích, kde ji opravdu mají SKLADEM, tak ať dá tip. Tipoval bych to spíše na nějaké opravdové zbytky po 1ks v menších knihkupectvích. Zlatá kniha vystřihovánek ještě občas někde je, ale taky zbytky. A že by se objevila VKV potřetí ve větším množství, tomu už nevěřím pokud by to nebyl už dotisk.
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: Velké knihy vystřihovánek - minulost a budoucnost

Příspěvek od KarelM »

Ahoj " VKV " http://www.akcniknihy.cz" onclick="window.open(this.href);return false;. - ještě dnes dávaj jako dostupnou :) sekce : záliby - modelářství
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké knihy vystřihovánek - minulost a budoucnost

Příspěvek od Standa F. »

Buď musel být dotisk VKV, nebo vyštrachali ve skladech nějaké "uloženky". Pokud si vybavuji, pánové z BETEXY na akci Brno před týdnem měli bednu na prodej s asi 5-7 knihami VKV ...

Přesnou informaci jistě bude mít RV ml. - kdo to chcete mocímermo rozluštit, napište mu dotaz, e-mail bude na stránkách ERKOtypu.
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: Velké knihy vystřihovánek - minulost a budoucnost

Příspěvek od KarelM »

:) Cituji : Vydalo BBart ... vydání první knižní .... - já ji objednával před dvěma lety a byl jsem tehdy pomalu ukamenován že si vymejšlim ... že to nejni pravda, že už nikde nejni ... atdatdatd ... proto dávám přímo " www. " abych se tentokrát něčemu podobnému vyhnul ... :D Hezkej den a doboru chuť přeji těm kteří si to zaslouží :D Karel
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: Velké knihy vystřihovánek - minulost a budoucnost

Příspěvek od Tomas »

Objednával někdo teď VKV z těch aknichknih? Mně nepřišla ač inzerována skladem. Tak nějak jsem to ale čekal, tak jsem pro jistotu neplatil předem jako obvykle. Kdyby někomu došla, tak prosím o zprávu, ale dneska mi nejde už ani jejich web...
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“