Messerschmitt Me 262 Schwalbe / GPM / 1:33

Modely soutěžní kategorie LKT

Moderátoři: old_Mr_Grim, numi

Odpovědět
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Messerschmitt Me 262 Schwalbe / GPM / 1:33

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Druhá část vykopávek :) Z tohoto modelu si pamatuju hlavně dvě věci: 1. moje první kabinka 2. !Děsivý! obrázkový návod s nulovou vypovídající hodnotou za kterou by si autor i vydavatel zasloužili....
Tenhle model zůstane už asi navždy ve fázi 99% protože za ty roky kdy jsem ho nechal jen tak stát se mi potratilo zopár dílů - konkrétně podvozkové vzpěry, a předlohy pro drátěné díly. I přes to jsem se ho pokusil dotáhnout co nejdál, ale roky plynou a jde to vidět. Hlavně ta zběsilá montáž matice do čumáku letadla na poslední chvíli a zmršená retuš čumáku (ach ta modrá...), kterou jsem sice následně vychytal, ale opravit čumák už se nepodařilo. A fotky zespodu nebudou neb se stydím za tu hrůzu vespod :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek


Na závěr přání aby se Alinovi podařilo do finále dotáhnout ty jeho Vlaštovky a já si mohl dát reparát ;)
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Messerschmitt Me 262 Schwalbe / GPM / 1:33

Příspěvek od Tomys »

Dyť je to koukatelný. U mě dobrý.
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 628
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Messerschmitt Me 262 Schwalbe / GPM / 1:33

Příspěvek od Kuba78 »

vlastovka.. muj milovany flukcojk.. mas to pekny, na retus se vyprdni, muj prvni polak Ju87 od GPM byl taky retusovany cernou fixkou.. coz u bile zimni kamuflaze vubec, ale vubec nebije do oci :-))
tuhle vlastovku z GPM sem lepil dvakrat, vysledek jsou dve nedokoncena torza cumaku v polici jako nema pripominka ze uz bych mel zase najit cas lepit.. hled vedle skoro hotovyho Hurricane od Hala. u prvni sem taky zmrsil ten cumak, u druhe vlastovky sem se dostal dal, uz mam hotovej lepsi cumak vcetne sachty s Mk.108. tak snad to nekdy taky dodelam.

a propo.. jestlipak nekdy Alin k tomu dokonci to rozdelane Jumo 004?
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: Messerschmitt Me 262 Schwalbe / GPM / 1:33

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Koukatelný je to sice jenom zdálky, ale díky. A Kubo doufám, že se někdy dočkáme :) Rád bych viděl nějakou lepší než tenhle vrak :)
Odpovědět

Zpět na „Letecká a kosmická technika / Aircraft, real space“