Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
opel123
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 30.8.2012 9:54

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od opel123 »

Ale tak už se přestaňte hádat , přece tady nejsme od toho , aby sme se kritizovali a hádaly ,ale lepili modely ne?
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od Tomys »

Hepyno už je to tu zase. Argument že když se mi to nelíbí mám kreslit sám je dost hloupý. My co to nekreslíme si za to PLATÍME !!!!! Kapišto?
Uživatelský avatar
Matys
Příspěvky: 112
Registrován: sob 7.1.2012 11:11
Bydliště: Svitavy
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od Matys »

ale notak
model je primárně určen pro děti nízkého věku....nevím kdo z diskutujících si Fifíka prolistoval, ale zaměřením je spíš něco jako ohníček nebo méďa pusík a tomu odpovídá i jeho obsah.
Nevím jak tam vypadají vystřihovánky normálně, ale tohle bych odhadoval jako jednu z těch těžších. A že ten model nemá přesnou proporci jako originál. NO A....ale těm špuntům to udělá radost a mají se na čem vyřádit. Když já tahal kačera, tak v hračkárně prodávaly obrysy hasičskýho, policejního a sanitního auta...a jak to bylo super.....proto bych tenhle model fakt nehrotil...nezapomeňte, že děti ty proporce vidí trochu jinak.

Navíc.....KDYŽ NECHCI TAK NEKUPUJU.... tudíž neplatím.
Já chtěl, koupil a zaplatil. Moje peníze....moje investice. Nikdo tu ten model nikomu nenutí.....akorát se tu zabředlo do podle mě nesmyslné debaty oničem.

Howgh
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 73
Registrován: úte 24.4.2012 9:18
Bydliště: PV

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od Roman »

kdyz se zastavite a zkusite na to podivat detskyma ocima (ti,co maji jiz potomky, to zvladnou v poho) tak nad tim mavnete rukou a reknete....kdo si hraje, nezlobi...deti zijou v jinem svete, tak jim tak netahejte tento perfekcionalismus...opravdu je-li cilova skupina 6-7 let, je jim to suma fuk a stejne by na vas cuceli jak vyorany mysi a jeste by jste jim to zprotivili....nuze?naprosto zbytecna diskuse.
Uživatelský avatar
scaniar2000
Příspěvky: 19
Registrován: pon 13.2.2012 9:34
Bydliště: Sokolov (Most)
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od scaniar2000 »

No já se přikláním k Hepynovi bo zase se tu řeší ho*no ;) (NAPŘ. JAK SPRÁVNĚ FOTOGRAFOVAT) ,jestli jsou dveře takový bo makový je myslím jedno.Pokud si model budu chtít postavit tak si ho postavím i kdyby mělo dveře na střeše :D TAK SE AUTOR SEKNUL,BOŽE NO,TAK SE ZASTŘELÍM :lol:
Uživatelský avatar
opel123
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 30.8.2012 9:54

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od opel123 »

No to je právě ono , když tady budeme řešit takovéto zbytečnosti , tak tím zaplníme třeba 5 stran , na které nebude nikdo zvědavej. :!: :?:
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od bernie »

A proč ne. Za peníze ve Škodovce třeba i zapalovač :D Tak proč by nemohly být zcela zbytečné dveře díky svému rozměru :roll:

Pohlde z druhé strany: Jako autor vystřihovánky mám nakreslenou 3dveřovku a na poslední chvíli po mě vydavatel chce 5tidveřku, bez ohledu na navýšení ceny z původní objednávky. Co udělám? Dveře. Jak udělám? No vidíte sami. Ty děti to přeci řešit nebudou 8-)
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od khaRel »

nikdy není čas věci dělat pořádně, ale vždycky je dost času a prostředků to udělat znova. Platí to o stavbách, a očividně i u papírových modelů. Jenže proč to neudělat? Když je to nakreslené v počítači, není zas tak velký problém upravit i přední dveře. Je fuk, že je to pro děti. Jednou se to jmenuje Škoda Citigo a ne Malé zelené autíčko z papíru, tak by to mohlo být aspoň správně, ne? Nedalo mi to. Obvykle se do takovýchto falmů nepouštím, ale tahle debata je vskutku o ničem.
Uživatelský avatar
markus
Příspěvky: 99
Registrován: ned 22.1.2012 20:21
Bydliště: Košice

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od markus »

HOTOVO - nie som práve najpyšnejší na tento model, ale čo už - niečo som zmrvil ja, niečo nevyšlo autorovi.

ObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) markus dne pon 8.10.2012 10:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
opel123
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 30.8.2012 9:54

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od opel123 »

Gratuluji k dokončení 8-) zas tak špatně to nevypadá ;)
Uživatelský avatar
markus
Příspěvky: 99
Registrován: ned 22.1.2012 20:21
Bydliště: Košice

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od markus »

Sakra, zabudol som speťáky :evil: foto pridám večer.
Uživatelský avatar
markus
Příspěvky: 99
Registrován: ned 22.1.2012 20:21
Bydliště: Košice

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od markus »

Speťáky sú na mieste

Obrázek
Dan
Příspěvky: 93
Registrován: ned 5.8.2012 19:18

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od Dan »

Tak Citigo je i tk ostudou škodovky tak to je fuk. Slepeno pěkně, ale i tak pohled na to není nejlepší.
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od khaRel »

nemůžu si pomoct, ale není náhodou ta střecha obráceně? já bych viděl spíš delší předek a kratší zadek pro to zaoblování... Ale pořádně neznám předlohu, takže nevím. Ale jinak se mi vystřihovánka jeví jako celkem fajn, i s ohledem na ty zadní dveře
Uživatelský avatar
markus
Příspěvky: 99
Registrován: ned 22.1.2012 20:21
Bydliště: Košice

Re: Škoda Citigo / FIFÍK / 1:24

Příspěvek od markus »

tiež neviem aká je predloha, ale lepená je správne podľa návodu a číslovania.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“