Jak to chodí na letišti

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
tecka
Příspěvky: 17
Registrován: ned 5.2.2012 23:13

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od tecka »

Jojo je to taková sprcha :-)
Uživatelský avatar
ofeckin
Příspěvky: 79
Registrován: stř 25.1.2012 9:54
Bydliště: Brno

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od ofeckin »

Tím se nechat osprchovat, tak ti slezou vlasy :twisted:
http://technet.idnes.cz/letecke-katastr ... chnika_vse
Roman V.
Příspěvky: 407
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od Roman V. »

Takže mám zde zase něco pro pohlazení Standovy dušičky. Saaby se opravují ve velkém a dnes jsem napočítal další tři kousky navíc. Ten prvně nafocený vrak slouží na náhradní díly a tady tyto tři kousky se budou generálkovat, tedy kromě Robina Hooda, ten doletěl z Rakouska na opravu laku...

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od V.E.N.A. »

Sleduji toto téma den po dni a hltám každej tvůj příspěvek. Děkuji za "otevření" dveří na letiště :P
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od Tomys »

Škoda ze se s námi takto nepoděí Wedge nebo Rawen.... Jo hoši od bitevních vrtulníků to nemají asi tak jednoduché...
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 1000
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od Tomáš S. »

Nevím teda kde slouží a na čem, ale když jsem byl parkrát na helikoptérové základně v Přerově tak je tam focení modernizovaných vrtulníků zakázané (jak hotových nebo těch které modernizací procházejí)... ;) Takže pokud slouží na modernizovaných tak se asi moc nepodělí :idea: . (teda pokud to tak u nich chodí)
Roman V.
Příspěvky: 407
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od Roman V. »

Takže aby jste dlouho nečekali, tak jsem nafotil lahůdku pro Bernieho. Takový paleťák ve skladu určitě nemá.... :D :D :D

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek


Jinak s tím focením tady nemám žádný problém a utajování na vojenských základnách nechápu. Na nejbližším "NATO dni" si to nafotí stejně každý, takže...
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od bernie »

Moc pěknej "plane"ťák. Díky za něj :D
Roman V.
Příspěvky: 407
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od Roman V. »

Tak jsem se dostal až k Vaškovi, tedy k odklízecímu tanku na sníh.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Je zajímavý, že se Tomys nepochlubil, že dělal na letišti "fušku" a osazoval nasávací koleno na toto "tříkvaltový" monstrum... ;)
Jinak, tenhle drobek je na prodej, tak neváhejte.
Uživatelský avatar
wedge
Příspěvky: 114
Registrován: sob 21.1.2012 17:30
Bydliště: vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od wedge »

Já myslím že s něčím bych se podělit mohl ale z nějakého důvodu na těch fotkách nesmí být vidět moc letiště a jeho struktura (vím že to je blbost - teď byl den otevřených dveří... ). Pokud máte nějaké konkrétní přání ( kterou techniku mam nafotit), tak stačí říct a já se pokusím něco spáchat ale jinak nemam na fotkách nic krom našich vrtulníčků a toho co se staví na návštěvu... ( jezdící technika mě zatím nezaujala )

S tím utajováním to je vůbec sranda - Na Ramstein roveru jsme měli zákaz fotit A-10 a ti co měli speciální povolení nesměli fotit jen kanon - chápe to někdo ? Dokonale tajnou zbraň jako je rotační kulomet (myslím ten emerickej) si najde na internetu každé průměrně zdatné hovádko... (a stejně jsem ho nafotil ! )

Pokud má nějaký modelář zájem o detailní fotky různé techniky, tak pište SZ. Něco klidně pošlu i sem... samozřejmě jen to co neohrozí mojí prověrku ( neboli kariéru ) ;)
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od Schumy.0003 »

Mě by se líbily auta co tahají letadla, je to hodně zajimavé, jak to letadlo se k tomu autu připojí...
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 628
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od Kuba78 »

wedge píše:Já myslím že s něčím bych se podělit mohl ale z nějakého důvodu na těch fotkách nesmí být vidět moc letiště a jeho struktura (vím že to je blbost - teď byl den otevřených dveří... ). Pokud máte nějaké konkrétní přání ( kterou techniku mam nafotit), tak stačí říct a já se pokusím něco spáchat ale jinak nemam na fotkách nic krom našich vrtulníčků a toho co se staví na návštěvu... ( jezdící technika mě zatím nezaujala )
S tím utajováním to je vůbec sranda - Na Ramstein roveru jsme měli zákaz fotit A-10 a ti co měli speciální povolení nesměli fotit jen kanon - chápe to někdo ? Dokonale tajnou zbraň jako je rotační kulomet (myslím ten emerickej) si najde na internetu každé průměrně zdatné hovádko... (a stejně jsem ho nafotil ! )
no letiste nesmi byt samozrejme focene, jinak by se teroristi s nasazenim zivota pri tajnem foceni mohli klidne dovedet ze ten kaminek ktery vidi na google maps v rozliseni centimetr na centimetr pohodlne ze sve jeskyne v pakistanskych horach pres internet je o tri centrimetry vyssi nez mysleli, coz podstatne a od zakladu meni jejich plan na ovladnuti Zeme a nasledne vojenske vyuziti Venuse. nektery veci se v armade holt nemeni..

a co se tyce GAU-8 - ten je v podstate verejny, ja osobne sem si kdysi na verejnem leteckem dni fotil usti toho hovada asi z dvaceti centimetru - vsech sedm. A co je vevnitr prasete stejne neni moc videt a pokud to nekdo chce videt, je nespocet fotografii v nespoctu publikaci. Jediny duvod ktery me napada proc by mel byt zakaz foceni, ze uz zase zkouseli munici s jadrem z ochuzeneho uranu a bali se ze nekdo by to podle rezidualnich stop treba na klasicke fotografii zjistil nebo by se to pokusel zjistit necim co maskuje jako fotak. ale to uz je takova dost divoka konspiracni teorie..
Roman V.
Příspěvky: 407
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od Roman V. »

Novinka na místní dráze. Je to malý tahač s natáčecími nápravami. Zde je nafocený chvíli po tom, co dorazil.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Do města jako dělaný, plech silný 20mm, krabí krok,...
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od bernie »

"tlamy" místo nárazníků. To je opravdu ideál do města na parkování :D
Ale špígl nad zadní tlamou je dobrá vychytávka :shock:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 239
Registrován: pát 20.1.2012 22:03
Bydliště: Bystřička

Re: Jak to chodí na letišti

Příspěvek od fox »

Ten špígl je super, ale přes ty pneu asi celkem k ničemu. :D
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“