ŠKODA 706 RTO Lux / Mega Graphic / resize na 1:32 HOTOVO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Azaret
Příspěvky: 113
Registrován: pát 20.1.2012 21:37
Bydliště: Troubky

Re: ŠKODA 706 RTO Lux / Mega Graphic / resize na 1:32 HOTOVO

Příspěvek od Azaret »

RTOčko je parádní, o tom netřeba diskutovat. Jen bych taky uvítal více fotek z průběhu stavby.

Máro tvůj stav znám velice dobře, začínal jsem na abičkach. Potom co jsem stavěl Stuga o p. Navrátila, jsem našel tohle forum, a hned Bernieho Kraze. Měl jsem ohromnou chuť tančík sešlapat do kulaté krychličky. Ale zárověň to byl ohromny impulz abych se v tomhle koníčku dál zlepšoval.
Takže nehaž nůžky do žita a vydrž, uřčitě to stojí za to.
Uživatelský avatar
Waclaf
Příspěvky: 287
Registrován: pon 23.1.2012 21:26
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: ŠKODA 706 RTO Lux / Mega Graphic / resize na 1:32 HOTOVO

Příspěvek od Waclaf »

Po shlédnutí vlákna levně prodám troje nůžky, sadu nožů, kružítko olfa, kanystr Herkulesu, sud laku, otep špejlí, kufr špendíků, podložku olfa, 15 šanonů s modely. Tady už fakt nemá cenu se o nic snažit...
... Měl jsem ohromnou chuť tančík sešlapat do kulaté krychličky. Ale zárověň to byl ohromny impulz abych se v tomhle koníčku dál zlepšoval.
:D Koukám, že jsme na tom někteří dost podobně.
Důležité je číst toto fórum maximálně jednou denně. Pouze se rychle něčemu přiučit, a né slintat nad vlákny místních šampionů příliš dlouho. Pak je nutné včas přesednout od počítače k modelářskému pracovišti a pokračovat na své opatlané pokroutce.
Mám víru, že jednoho krásného dne také stvořím něco, nad čím budou ostatní slintat, a ne se shovívavě pousmívat. Ale ještě to bude nějakou dobu trvat... :roll:

Omlouvám se za mimotématický příspěvek.
Uživatelský avatar
martin1807
Příspěvky: 429
Registrován: sob 21.1.2012 23:08
Bydliště: Medzilaborce- SK

Re: ŠKODA 706 RTO Lux / Mega Graphic / resize na 1:32 HOTOVO

Příspěvek od martin1807 »

:shock: :o :shock: :ugeek: ... Tak na toto nemam slova... Uzasne... gratulujem k dokonceniu... Naozaj to vyzera vynikajuco...
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1740
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: ŠKODA 706 RTO Lux / Mega Graphic / resize na 1:32 HOTOVO

Příspěvek od Aki »

nádhera, fakt vymazlenej kousek :)
měl bych jednu jedinou drobnou poznámku - nestálo by za to přelíznout sterače třeba černou tuší? možná fotky zkreslujou, ale připadaj mi oproti zbytku "novýho načančanýho" autobusu takový nevýrazný, odřený...
Ivan.Šimeček
Příspěvky: 37
Registrován: sob 4.2.2012 17:38

Re: ŠKODA 706 RTO Lux / Mega Graphic / resize na 1:32 HOTOVO

Příspěvek od Ivan.Šimeček »

Zdarec chlapi.Když jsem toto viděl v týdnu,neměl jsem moc času to pořádně prohlídnout,ale dnes můžu říct - brutálně nádherná práce a hluboce smekám..Jenom malinkou poznámku si dovolím(já vím asi budu hnidopich a sám jsem toho ještě moc neukázal),ale škoda,že jsi tam nevnutil záclonky.jak jsem již někde podotknul,mám tento kousek taky na stole rozdělaný a snažím se něco podobného vytvořit v orig.velikosti,ale po zhlédnutí tvé superpráce mě přešel veškerý humor.Máš to prostě super. :o :idea: :arrow:
Odpovědět

Zpět na „Autobusy“