Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republiky

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Schumy.0003 »

JoskaM moc ti děkuju, ty vyzitky by pomohly k poznání, souhlasím, i za cenu kdyby jsme si je měly udělat samy, kdydně vymyslím návrh
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Standa F. »

Jasně, vizitky / visačky je možno si špendliti na chlupatou hruď, v dávnějších dobách jsme je na akcích nosívali. Jsou samozřejmě k dispozici, byly i na starém DF - třeba před akcí Brno je tady můžeme opět bacnout.

(... tou dobou už bude mít Tomys trikot s nápisem Jágr na Hrad!, takže bude k nepoznání a i jemu se visačka šikne ... 8-))
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od bernie »

Já jsem myslel, že někteří jedinci chodí na výstavu modelů, ne obstarožních přitloustlíků.
V případě, že se otevře speciálka "kytovec" bych se klidně ocejchoval i já :D
Naposledy upravil(a) bernie dne pon 26.11.2012 11:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
katondre
Příspěvky: 104
Registrován: ned 22.1.2012 19:41
Bydliště: Hlušice

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od katondre »

Tak TEA jsem viděla, i zelený trika jsem viděla, ale ty vizitky připíchlí na triku by nebyly na škodu. to pak bude jistota, že tj ten člověk, kterýho chci oslovit :D na mě se musí pomalu...a tak když já nikoho jistě nepoznala, mě někdo poznal? tak schválně ;-)
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Schumy.0003 »

Já mám nekteré fotky tady: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 874&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od pahejl69 »

Ahoj Kamarádi
Toto bude asi nejdelší příspěvek z mé klávesnice. Chtěl bych poděkovat všem kteří nám pomohly toto mistrovství uspořádat ať už jako rozhodčí, zapisovači či jenom tím že se samoobslužili a umožnili to že mistrovství rep. děláme v podstatě ve dvou vím že to moderátoři nemají rádi ale ještě jednou dík dík dík moc!!!!!!

a teď několik odpovědí či poznámek ;)
Stando muž se seběvědomím neřeší 14 nebo 15 prý to není tak důležité :D
Vašek přišel původně za mnou, se slovy že už né, v sobotu odcházel s igelitkou modelů a kartónů a slovy za to můžeš ty :D
Majo nebuď smutnej někdy bodování překvapí ale já osobně jsem rád že noční služby netrávíš péčí o nemocné nebo omatláváním sestřiček a poctivě stříháš do modelů které já kupuji a strkám do šuplíku :D
Josefxx prostory jsou opravdu lepší a asi zde zůstanem zamluvím je hodně dopředu, vedení nám vyšlo vstříc ať jsme si vspoměli na cokoliv.
Alto jsem trochu zaostalý a tak listinu výsledků pošlu a zároveň poprosím Standu o zveřejnění ;)
Bernie známe se ještě z dob kdy jsem byl o 30 kg lehčí no a pokud bude soutěž o největší prasátko mohl bych tě porazit :D
Katondre pokud si tvůj výstřih budu moci prohlédnout z nadhledu jako pod tvým nickem tak tě poznám :lol: jinak příště klidně na někoho začni mluvit z 98% narazíš na modeláře a o modelech kecaj rádi :)
Teo tobě dík za poděkování všiml sis té drobnosti jediný a já bych alespoň v dětských kategoriích chtěl podporovat a poňoukat k lepení, děti jsou děti ;) To že jsi si všimnul v mých očích z tebe dělá ještě většího člověka jakým už jsi :)
Takže ještě jednou dík všem a Ahoj za rok v Nera.
Naposledy upravil(a) pahejl69 dne pon 26.11.2012 22:06, celkem upraveno 2 x.
Jirka
Příspěvky: 153
Registrován: sob 21.1.2012 20:29
Bydliště: Pacov

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Jirka »

Pár neumělých fotografií ode mne je zde: http://www.papirove-modely.cz/galerie/i ... age=183760" onclick="window.open(this.href);return false;
MUZEUM
Příspěvky: 78
Registrován: pon 26.11.2012 21:36

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od MUZEUM »

Pěkné pozdravení,
děkuju Vám za krásný víkend a přispívám několika fotografiemi z Neratovic. Těším se na další setkání, nejpozději v únoru v Brně.
Martina V.

http://www.facebook.com/martina.vanova.100" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Michal Traj
Příspěvky: 336
Registrován: pát 20.1.2012 21:51

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Michal Traj »

Velmi vydařená akce. Těším se na příští rok. :)

( dejte sem někdo tu naší společnou fotku :) )
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Standa F. »

(Vlákno mírně zkráceno o nepřínosnou vatu.)
*******
Ondra H. zaslal výsledkovou listinu - najdete ji zde.

Trochu tam občas zajiskří chybky v názvech modelů (pár jsem jich namátkou opravil) - takže napříště mírný apel na modeláře (čitelnost přihlášek) a pečlivost zapisovačů (včetně čísel modelů na přihláškách, se kterými jsme jako rozhodčí párkrát těžce zápasili: "Je to čtyřka nebo devítka?!" "Sedmička." 8-)).

K fotkám na "Ksichtknížce" - sice supr, ale patřím k exotům, co tam nejsou registrováni ... takže mám smolu ... :?
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od JoseFxx »

Ať koukám na jakoukoliv fotku kde je Spida ve svém stánku tak je kolem něj vždy prázdno. Asi má kolem sebe nějáké pole :lol:
Mě dokoncě někdo zvěčnil i s velkým guru formulí Michalem Antonickým.

Kluci čí tam bylo to slepené Maserati od W.M.C.
Šidi
Příspěvky: 268
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Šidi »

Ahoj, kdo máte zájem o výsledkovky Mistrvství republiky z Neratek, napište si na valehrachova@luzanky.cz
Naposledy upravil(a) Šidi dne ned 2.12.2012 12:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Waclaf
Příspěvky: 287
Registrován: pon 23.1.2012 21:26
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Waclaf »

Jak tak dlouhodobě sleduji fotky z modelářských akcí, tak docházím k poznání, že typický papírový modelář je tlustý a/nebo brýlatý. :D
Já jsem obojí. ;)
PS: Neplatí pro dámy modelářky.

Upřímně lituju, že jsem se do Neratovic nevypravil. :cry: Příští rok se pokusím neudělat tu samou chybu...
Sorry za tak trochu OT.
Jirka
Příspěvky: 153
Registrován: sob 21.1.2012 20:29
Bydliště: Pacov

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Jirka »

A jaký jiný by měl být?

Sedí za stolem a nesportuje = tloustne.
Namáhá si oči čučením na skoro neviditelné čáry za svitu lampičky = slábne mu zrak.

Mezi námi - já jsem také takový ;). Akorát Standa Fajkus a pár dalších jedinců vyčnívá z řady :D
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“