Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republiky

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2398
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Brzdič »

Obrovský dík patří Ondrovi odvedl super práci. Byla to povedená akce. :)

P.S. Stando s prohnutým oknem jsi mě docela vyděsil, že nějaký dobrák mi pomuchlal kabinu, ale vše mám v pořádku. Možná to zkreslila folie protože na jednom oknu má tendenci podivně lámat světlo. Mám pocit že pravý přední.
A kdo mi ulomil zrcátko vy lumpové o tom nepadlo ani slovo. :twisted:
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Tomys »

Zrcátko sem našel ležet vedle auta...lekl sem se že já, ale kluci říkali že už tam leželo. Tak sem ho dal aspoň na kabinu a zapoměl Ti to říct ...
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Standa F. »

Drobné škody se stanou vždycky - s tímto vědomím tak trochu do akcí chodíme - modely více či méně trpí manipulací chca-nechca. Ale tak co - kdo si je vezme do hrobu a stejně už lepíte další 8-).

Speciálně s Brzdičovým soustrojím jsme ale při hodnocení nehýbali - pokud si vybavuji, ani jsme ho nezvedali a neotáčeli - chraň Krišna. Prostě jsme ho jen tak nevěřícně s kolegy okukovali - a to tak intenzívně, že už tím pohledem muselo něco odpadnout. Asi takto: :shock:

Majo taky hledal ždibeček svého Divadla na podlaze - našel! 8-)
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Majo71 »

Áno, Majo hľadal a našiel, ale ešte neprilepil, bo neni čas :-) (som v službe :-()
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2398
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Brzdič »

Toho zrcátka jsem si všim když jsem to ukládal do bedny, hold se budu muset vrátit ke sklápěcím zrcátkům jako na dakarkách :)

Tomys díky za schování toho zrcátka.
wpeet
Příspěvky: 31
Registrován: pon 23.1.2012 16:36
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od wpeet »

Pánové díky.
Byl jsem na takovéto akci prvně a jsem nadmíru nadšen.
Poznal jsem Vás mnoho o kterých jen čtu na foru a osobně jsem tomu rád.
Díky Teovy vykrvácela má peněženka - snad ne nadarmo.
Omluva patří trochu Spidovy - přesto že jsem mu tam ošmatlával modely a několikrát se vrátil k jeho stánku - nakonec jsem nic neutratil - a zatvrzele zůstal u mé neodůvodnitelné představě modelů s časově náročnějším podvozkem - i když vlastně nakonec není vůbec vidět. :o
Osobně sem poznal svého dvorního dodavatele modelů p. Svobodu. A to jsem rád, i když díky němu krvácí pravidelně mé konto :roll:
Stánek PMHT mě uchvátil tak též a těším se až střihnu do modelů od nich ( i když nemají igelitky a tak sem musel s modely těžce zápasit v ruce.) Pěkné modely kluci.

Jediná drobnost nastala, že jsem na tuto akci vzal i mojí drahou polovičku a dcerku a tak jsem tam hold nedožil konce. Mé neutuchající nadšení z kontaktu z modeláři už nemělo tak neutuchající časovou odezvu mé manželky a tak ve 12,00 jsem Vás opustil.

Poučení:
Příště poojedu sám. (snad manželka nezná login na toto forum :lol: :lol: :lol: )
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od LSD »

Já taky musím poděkovat za velmi vydařenou akci, poznal jsem nové tváře, dokonce i s Pány autory jsem pár slov prohodil, spaní na pódiu byl taky docela zážitek :D udělal jsem si takového předježíška v podobě Tatry a podvalu od PMHT a samozřejmě Avie od Attimona nemohla uniknout mé pozornosti :D a snad největším zážitkem byla snídaně ve společnosti pana Fajkuse a dalších. Diky, už teď se těšim na další akci
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od IceZero »

Tak peněženka v současnosti brečí i mě, ale jak tak koukám nejsem v tom sám. Jinak Ondrovi a všem co se podíleli na organizaci chci poděkovat za super akci. Jen se zdá že ty moje oči sou slepý víc než sem si myslel... :o
Pár fotek se mi podařilo nahrát sem
Jen ten můj drobeček asi skončí v koši a začnu znova - na blbý oči se vymlouvat asi nemá cenu a ta retuš je fakt příšerná, krom jiných chyb kterých sem si všiml na venkouvním světle při přenášení z auta.

ještě využiju situace a přidám link na fotečky z výstavy v Křenovicích u Brna - i když většina modelů byla spíš od plasťáků byla tu zmiňovaná v plánovaných akcích
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od JoseFxx »

U mě peněženka byla připravená. Jediné co jsem si zapomněl koupit je Ikarus od EasyWorks. No tak snad jindy.
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od spida »

wpeet píše: Stánek PMHT mě uchvátil tak též a těším se až střihnu do modelů od nich ( i když nemají igelitky a tak sem musel s modely těžce zápasit v ruce.) Pěkné modely kluci.
No vidíš. Kdyby jsi nakoupil nějakou tu jednoduchou tak jsi to mohl mít i s krásnou igelitkou. :twisted:
Obrázek
Ale jinak kluci měli nádhernej bilboard.
Uživatelský avatar
Alto
Příspěvky: 26
Registrován: úte 24.1.2012 16:17
Bydliště: Elbeteinitz

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Alto »

Je/bude někde k vidění výsledková listina?
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od IceZero »

no myslím že ti co soutěžili dostanou listinu mailem který si uvedli na startovním lístku - jako obyčejně
Uživatelský avatar
katondre
Příspěvky: 104
Registrován: ned 22.1.2012 19:41
Bydliště: Hlušice

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od katondre »

Já také děkuji za krásný den, tedy jen dopoledne, ale stálo to za to. Budu to opakovat, ale skvělé světlo, super atmosféra, všude samí nadšenci a obdivovatelé, prostě nerušená podívaná. A to nakupování! Nakoupili jsme si, po čem jsme toužili a když jsem objevila ještě něco dalšího, tak už na to nebyly korunky :D Budu muset jet i jinam, než čekat na Neratky :D
Jak to tu čtu, tak jsem asi jediná, která nikoho neoslovila. Rozhlížela jsem se, zda někoho nepoznám, ale nějak se mi nedařilo. Snad se polepším příště :)
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od Tomys »

Ty jo... Si neviděla triko s velikým S? TEO taky nešel přehlédnout. A další....
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1640
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Neratovický papír - 23.-24.11.2012 - Mistrovství republi

Příspěvek od JoskaM »

Inu příště ty vizitky!!! - já ji taky nechal na stole.
Schumyho jsem viděl. ale netihl ti popřát pravicí - to Magnum nevypadalo tak špatně!
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“