Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOTOVO

Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOT

Příspěvek od kaktusak »

Tady dávám pro porovnání a zároven jako důkaz původní fotku , z které vznikla ta nepovedená fotka pro porovnání ze skutečnou radnicí . Je to foceno na bílé desce a asi 100 m od radnice .


Obrázek
mumodeanel
Příspěvky: 213
Registrován: sob 21.1.2012 15:25
Bydliště: Slezsko

Re: Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOT

Příspěvek od mumodeanel »

Takhle si to měl dát, vypadá dobře :).
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOT

Příspěvek od kaktusak »

Alespoň , že ty fotky z ateliéru se povedli . Tu retušovanou jsem tam vůbec neměl dávat . Kamarád co to fotil mi to říkal taky . Prostě nebyl čas to doladit , včera odjel na dovolenou a bylo to dělané narychlo .
Uživatelský avatar
2BeerOrNot
Příspěvky: 119
Registrován: pát 24.2.2012 23:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOT

Příspěvek od 2BeerOrNot »

Obrázek
Najdi 10 a víc rozdílů :lol:

Škoda no...když už si někdo dá tu práci a udělá vystřihovánku (a to fakt žádná sranda není, já na to třeba trpělivost nemám), je škoda, že si předtím objekt pořádně nenafotí. Okna jinak, proporce jinak, velikosti skoro všeho jinak...škoda. Přitom je to akorát o překreslení, žádné vymýšlení konstrukce.

Ale slepení celkem fajn. Jenom to není ta stavba, co to má být :twisted:
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 678
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOT

Příspěvek od mahdy »

Zbyňku mně se to líbí, máš to pěkný. Konečně vidím tu papírovou radnici i v 3D. No a kdybys to fotil za 5 minut dvanáct, tak ti tam mohl sedět aspoň čas s originálem :lol:
marioseverin
Příspěvky: 1
Registrován: stř 11.7.2012 6:58

Re: Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOT

Příspěvek od marioseverin »

Zdravím všechny modeláře :-) Je mi ctí, že se můj "model" dostal až sem a je mu věnován prostor. Chtěl bych se ještě k tomu vyjádřit, než se konečně všechny výtisky slepí, příp. ztratí. ;) Ano, jak řekl bernie - je to takový můj hřích mládí a nějak se k němu příliš nehlásím. Model není kvalitní a nesnese přísnější měřítka. Vznikal, když mi bylo kolen čtrnácti a dokončen něco lehce před přijímačkami na střední (model byl součástí ukázek prací k přijímačkám SPŠ OT Štětí). Moje máti má grafické studio, takže jsem si Adobe Illustratorem a Photoshopem hrál už od cca 13-ti, tudíž je celý model včetně plánku a psaného návodu vytvořený mnou. Přiznám se, že už nemám ani chuť si poslední výtisk, který mi zůstal, prohlédnout - musel bych se stydět. :roll: Když jsem se do modelu tehdy před více než patnácti lety pustil, tak i přes známosti v místním muzeu a radnici mi nebyly poskytnuty žádné výkresy stavby, tudíž veškerý model vznikal podle několika fotek a přibližného měření "báj voko" :-D Proto model dopadl jak dopadl. Dodnes mne mrzí, že to nešlo udělat lépe, ale prvotním účelem vytvoření modelu byly právě výše zmíněné přijímačky, nikoli skutečnost, že někdy půjde model do tisku a mezi širší veřejnost. Chtěl jsem se před časem k němu vrátit a stvořit jej od základů úplně znovu a už opravdu na úrovni, ale z nedostatku času a klidu na práci jsem to vzdal. Možná se ještě donutím, protože renesance je krásná, i když v tomto případě příliš "předekorovaná". Tolik ode mne k tomuto modelu.

Modelařině zdar!
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1740
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOT

Příspěvek od Aki »

no jestli jsi to dal do kupy takhle ve 14 letech, tak to zase klobouk dolů, to mění celou situaci, já měl za to, že to byl kousek udělanej na zakázku pro radnici... na 14-15 let hodně dobrý :)
Melchior
Příspěvky: 102
Registrován: ned 22.1.2012 16:57
Bydliště: Pardubice

Re: Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOT

Příspěvek od Melchior »

:lol: Taky jsi myslim :D ja ve 14 ani o papírovejch modelech nic netušil ;)
Tomáš 10
Příspěvky: 79
Registrován: pon 30.1.2012 18:24

Re: Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOT

Příspěvek od Tomáš 10 »

Já ve 14 lepil Mistrovu architekturu,ale sám bych nic nevyrobil ani teď. ;)
Máš to hezký.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Kyjovská radnice / Studio ATD Mario Severín / 1:160/ HOT

Příspěvek od kaktusak »

Jsem rád že se ozval přímo autor . Já model kupoval v Kyjovském informačním centru a tam mi řekli , že to byl model určený na propagaci města . Ted když vím , že jsi ho ztvořil ve 14 LETECH !!!!!!!!!!!! Neuvěřitelný . Na 14 let hodně dobrý . Opravdu hodně dobrý .

P.s. Snad tě ta myšlenka na předělání radnice neopustí . Bylo by to skvělé .
Odpovědět

Zpět na „Městské stavby“