SETRA S 416 H / AmatER / 1:87 Hotovo

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

SETRA S 416 H / AmatER / 1:87 Hotovo

Příspěvek od Zrzek »

Na patlastolku mám další kousek z pera AmatER-a. Jedná se o autobus SETRA model S 416 H. Toto vozidlo nabízí mimořádně velký batožinový prostor, interiér a flexibilní výbavu, proto je kromě příměstské linkové dopravy optimální i na výlety a krátké cesty.

Náhled na vystřihovánku. Autor si opět vystačil s jedním listem formátu A4. :lol: :lol: :lol:
Obrázek


Tradičně jsem si na začátek dal kolečka. Jak mě kola na modelech moc nebaví, tak u těchto "prťousů" je tomu naopak. ;) ;) ;)
Obrázek Obrázek


Pak přišly na řadu "žebra" - tady je malý zásek - čekám na vytisknutí vyztužovacích dílků. Tak se prozatím pustím do "bižuterie".
Obrázek


Dodávka podpůrných dílů je kdesi na cestě. Zatím tedy alespoň pohled na modýlek BUSu SETRA v "rozsypu". :D :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: SETRA S 416 H / AmatER / 1:87

Příspěvek od AmatER »

Zatímco tady pomalopatla si neumí vytisknout příslušný list s výztužemi v soustružně ani na tajňačku (ne, fakt to nemusí být barevně), využil jsem typové synergie s produkci Mercedesu již minulý víkend a modýlek za sobotní odpoledne smatlal ;)

Obrázek

Mmch. předloha je pracovní nástroj pána, co píše tento neskutečně třeskutý blog a jeho popularita po loňském vydání knihy Ako som vozil Nórov, složené z rozšířených textů blogu, vyšplhala do nebeských výšin (ale co jsem ho viděl naposledy, tak to na něm nenapravitelné následky nezanechalo).
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: SETRA S 416 H / AmatER / 1:87

Příspěvek od Zrzek »

Pomalopatla v současnosti nejni majitelem "home print" přístroje, víme? ;) ;) ;) V soustružně sice fréza je, nicméně zatím netuším, zda se na ni dá spolehnout co se týče správnosti tisku. :o :o :o Tudíž jsem radši neriskoval a obrátil se na "dvorního tiskaře", u kterého je správnost tisku ověřena. :idea: :idea: :idea: Zakázka již byla doručena poslem. Akorát se moje maličkost už čtvrtý den v kuse fláká přes den v kolbenu od kuropění do západu slunka. Takže po návratu domů nejni chuť na cokoliv jiného krom sprchy a spánku. :lol: :lol: :lol:
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: SETRA S 416 H / AmatER / 1:87

Příspěvek od Zrzek »

Tak stavba BUSíku Setra je prozatím odložena. Dostal jsem do tlap surovou šmikajdu jiného nového BUSu na otestování.
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: SETRA S 416 H / AmatER / 1:87

Příspěvek od Zrzek »

Tiskoviny dorazily, alfa model otestován a já se tak s klidem mohl věnovat dokončení tohoto BUSíku.

Obrázek

Jediné, co na modelu schází jsou dva kulaté dálkové reflektory na střeše, poněvadž ty autor modelu jaksi ještě tak nějak nenakreslil - chudák jeden přepracovanej. :lol: :lol: :lol: A ještě musím splašit kousek drátku na tažnou kouli.



Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Autobusy“