přívěsový kompresor DK 661 / Firebox / 1:32 / HOTOVO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

přívěsový kompresor DK 661 / Firebox / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

potřeboval jsem si odpočinout od Tater a taky jsem si chtěl vyzkoušet jiné vydavatelství, než Rippera. Na druhou stranu jsem přemýšlel, co zapojit za T 148 VNM, když se při její stavbě psalo, že skoro nic neutáhla. Tak mě napadlo toto Obrázek(na fotce už po zahájení stavby). Je to i v zelený, tak proč ne...
Než jsem se do modelu pořádně zahleděl, myslel jsem, že je to taková týdenní záležitost, nakonec jsem dva dny strávil jen nad válcemi kompresoru z laserů. Samotná stavba pak byla chytlavá a hodně bavila. Všechno parádně sedí, jen sestava moru a kompresoru my vyšla trochu delší na držáky (0,8mm), to přikládám svým packám. Jinak si nevybavuji žádný problém, snad jen... pod číslem (a teď si nejsem jist) 51, nebo 54 jsou označeny dvě rozdílné části. Malina!
Do šmikajdy jsem doplnil nějaký ten šroub (kola,uchycení nádrže,držáky motoru a kompresoru...), lehce doplnil sestavu ruční brzdy, upravil světla a odrazky. Ještě potřebuji najít "ten správný" černý drátek na tlakovou hadici ke zbíječce. Rád bych to pak s Tatřicí hodil na podložku.
Teď už fota mého snažení od počátku Obrázek Obrázek Obrázek , ... , ... , ... , až po výsledek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek ... , ...

Dál asi u sportu ;) ...
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 985
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: přívěsový kompresor DK 661 / Firebox / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od VašekS »

Krásně sestavený model.
Taky jsem si ho pořídil, že ho někdy zapřáhnu za tu samou Tatru nebo vejtřasku, až to někdy slepím. Ale ..... :?

Na vzduchovou hadici doporučuji kablík od sluchátek ;) .
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: přívěsový kompresor DK 661 / Firebox / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od kaktusak »

Honzo ty jedeš jak drak . Krásně slepeno .
Uživatelský avatar
martin1807
Příspěvky: 427
Registrován: sob 21.1.2012 23:08
Bydliště: Medzilaborce- SK

Re: přívěsový kompresor DK 661 / Firebox / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od martin1807 »

Pekná práca.:)

Osobne by som ho asi lepil v inej farbe ale za tatrou bude pekne vyzerať. ;)
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: přívěsový kompresor DK 661 / Firebox / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od haageeman »

Kluci dík a hlavně Vaškovi za ten kablík od sluchátek, přesně to pravé ořechové :!: Jedna s Tatrou, zatím jen ve vitríně a ještě proti světlu Obrázek.
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: přívěsový kompresor DK 661 / Firebox / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od zkooter »

Fakt parádně slepený "mini" modýlek, ale jakou udělá velkou parádu :) Gratuluji k dokončení, v sestavě vypadá fakt suprově ;)
Odpovědět

Zpět na „Stavební stroje“