Vysekavac otvorov

Odpovědět
pesno
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 29.8.2013 17:45

Vysekavac otvorov

Příspěvek od pesno »

Zdravím, vedeli by ste mi poradiť nejakú predajňu v Prahe, kde by som mohol kúpiť taký ten vysekávač na 1 mm otvory (nity)? Ďakujem
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od Vojta Č. »

Myslíš tohle?
http://advantage-fl.cz/eshop/fasovani-a ... /kornovaky" onclick="window.open(this.href);return false;
Mají prodejnu v Soukenické ulici, v podstatě těžký centrum. Bacha na otvíračku (koukni na web) a možná by bylo dobrý jim napřed zavolat, kdoví kolik takových věcí budou držet skladem...

Jinak obyčejnější děrovací kleště pořídíš v hobbymarketu nebo normálním železářství...
Gumabeda
Příspěvky: 29
Registrován: stř 29.2.2012 19:55

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od Gumabeda »

Před dvěma týdny jsem v Soukenické kornováky kupoval, nebyl problém, měli malou i velkou sadu.
pesno
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 29.8.2013 17:45

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od pesno »

Okej dakujem vam, zajtra tam zbehnem pozriet, potesilo by ma aj keby maju iba po kusoch. :D
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od JoskaM »

nebo zkus obyč injekční jehlu - každá lékárna - korunová položka
pesno
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 29.8.2013 17:45

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od pesno »

Tak dnes som bol v tej predajni Advantage a som spokojny, na vyber mali aj po kusoch v roznych priemeroch od 0,1 po 2,2 mm takze myslim ze si vyberie kazdy :)
Uživatelský avatar
MDK
Příspěvky: 146
Registrován: sob 28.1.2012 12:08

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od MDK »

To neni prumer 2,2mm, i ten nejvetsi kornovak ma stezi neco malo pres 1mm, nevim v jakych je to jednotkach (mozna to je jen cislovani), ale mm to nejsou.
pesno
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 29.8.2013 17:45

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od pesno »

Aha :D no vážne doteraz ma to vôbec nenapadlo premerať ale skutočne to nie je 2,2 mm, tak sa ospravedlnujem. Ale nity sa s nim robia skvelo.
Uživatelský avatar
vsetíňák
Příspěvky: 174
Registrován: ned 15.2.2015 19:38
Bydliště: Vsetín

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od vsetíňák »

No já třeba používám starou injekční jehlu s větším průměrem které jsem zbrousil špičku a zabrousil po obvodu hranu do ostra a v pohodě vysekávám otvory pro osy kol i s papírem. Pak stačí jen prostrčit špejli.Je to dobré i pro děrování dílů na stavební technice kde se lepí 2 díly s dírou k sobě a nevnikne nerovnost od přebytečného papíru který nemusím obřezávat po prostrčení špejli.
Uživatelský avatar
vsetíňák
Příspěvky: 174
Registrován: ned 15.2.2015 19:38
Bydliště: Vsetín

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od vsetíňák »

Tohle nevypadá špatně to by se pak sekalo! http://www.narextools.cz/vysecniky" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
vsetíňák
Příspěvky: 174
Registrován: ned 15.2.2015 19:38
Bydliště: Vsetín

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od vsetíňák »

Dnes jsem zakoupil sadu výsečníku za dobrý peníz oproti narexu.Při první zkoušce jsem narazil na menší problém na smrkovém prkýnku se otvor nevysekl,jen se v papíře objevil protlačený náznak a v prkýnku byl vytlačený otvor :o Další zkouška proběhla na jiném prkýnku a zase ten samý problém až jsem zkusil jako podklad bukovou parketu a do třetice se povedlo nebylo to sice ještě uplně idealní když byly vyseknuté okraje trochu zahlé po proseknutí ale budiš.Má někdo nějakou zkušenost co by se hodilo jako idealní podložka? Mě napadlo prozatím ještě plastové kuchyňské prkýnko,no ale nevím nevím plastové doma nemám tak nevím zda má cenu kupovat na zkoušku. Jinak zde je odkaz na výsečníky http://www.moderni-naradi.cz/dilenske-v ... 66%29.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
bedatruhlar
Příspěvky: 497
Registrován: pát 20.1.2012 22:36
Bydliště: kyjovsko

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od bedatruhlar »

plexisklo vyzkoušené
Uživatelský avatar
vsetíňák
Příspěvky: 174
Registrován: ned 15.2.2015 19:38
Bydliště: Vsetín

Re: Vysekavac otvorov

Příspěvek od vsetíňák »

To je nápad dík v práci se najde.
Odpovědět

Zpět na „Kde co koupit“