Papírový velbloud 2013 Plzeň

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Toptop
Příspěvky: 380
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Papírový velbloud 2013 Plzeň

Příspěvek od Toptop »

Včera jsme se zúčastnili třetího ročníku Papírového velblouda v Plzni a stejně jako loni to rozhodně stálo za to! Kluci plzeňáci soutěž připravili parádně, doprovodný program bohatý, účast pěkná. K vidění bylo spousta opravdu skvostných modelů. Nebudu je vypočítávat, protože by to byl dlouhý seznam; opravdu respekt ke všem zúčastněným. Naprostá pecka ovšem byla díla Pánů Mistrů v kategorii minibox. To mi tedy padla čelist pod stůl... Vítězný mini-McLaren (ale i řada dalších) pro mě zůstává - spolu s ženskou logikou a fyzikou subatomárních částic - naprosto nepochopitelnou záležitostí...

Celkově se akce velmi podařila, a to nejen proto, že jsme si nějakým podivným a překvapivým řízením osudu se synem domů odvezli pěkné stádečko velbloudků. Rád bych poděkoval organizátorům a těším se na příští rok!

Pár obrázků na ochutnávku, další v galerii:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
jezdec
Příspěvky: 162
Registrován: sob 21.1.2012 8:15
Bydliště: Chotěšov Plzeň-Jih

Re: Papírový velbloud 2013 Plzeň

Příspěvek od jezdec »

Také jsem byl na Velbloudu s celou rodinou. Musím napsat, že mám opačný názor než předchozí návštěvník. Pro mně a manželku to byl propadák. Malé místnosti, kde se víc jak pět osob motá, málo modelů na výstavce, možná i mou zásluhou (chybělo mých dvacet převážně dakarek), u prodejců opět málo místa. Koupil jsem pár modelů, ale myslím, že kdybych si je objednal poštou, tak by mě to vyšlo nastejno, možná že i levněji (porovnání ceny vstupu pro rodinu a ceny poštovného). Mojí dceru a i mě zajímalo skládání origami, bohužel u stolu nikdo nebyl. Paní od malování na obličej řekla, že máme počkat na nějakého pána. Prý si zatím můžeme zahrát na x-boxu, nebo zafoukat do formulek :roll:. Možná jsme trefily zrovna dobu, kdy na výstavku nikdo z návštěvníků nešel, ale na druhou stranu to bylo dobře, protože si nedovedu představit více lidí.

Přeji si, aby se příští ročník pořádal na předešlém místě u stadionu Viktorky z důvodu většího prostoru, lepší možnosti zaparkování a celkově lepšího uspořádání prostoru.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Papírový velbloud 2013 Plzeň

Příspěvek od Tomys »

Tak sem udělal dobře, ze sem zůstal v Praze.
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Papírový velbloud 2013 Plzeň

Příspěvek od Vlcacka »

Já jsem byla na Velbloudovi poprvé a jsem totálně nadšená, plzeňská skvadra azzura měla vše dobře zorganizováno a vychytáno. Zase jsem si k pár nickům přiřadila ksichtíky a báječně si pokecala. :-) Osobně mám tyhle "menší" akce radši.
Fotky tentokrát na Rajčeti. :-)
http://vlcacka.rajce.idnes.cz/Papirovy_velbloud_2013/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Waclaf
Příspěvky: 287
Registrován: pon 23.1.2012 21:26
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Papírový velbloud 2013 Plzeň

Příspěvek od Waclaf »

Letošní velbloud byl fajn. Byl jsem na všech 3 ročnících. Velký tleskač všem pořadatelům! Asi je fuška něco takového zorganizovat.
V jednom ale musím souhlasit s Jezdcem: jestli je to jen trochu možné, vraťte se do předchozího místa konáni. Letos to bylo opravdu dost stísněné...
Uživatelský avatar
rebel8
Příspěvky: 159
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Plzeň

Re: Papírový velbloud 2013 Plzeň

Příspěvek od rebel8 »

Také přidám fotodokumentaci z letošního velblouda.
http://www.flickr.com/photos/73384994@N ... 001972883/" onclick="window.open(this.href);return false;
Abbe
Příspěvky: 13
Registrován: stř 25.1.2012 19:43

Re: Papírový velbloud 2013 Plzeň

Příspěvek od Abbe »

Inu, bylo to malé, mile plzeňské, modely se musely hledat v mrňavých, někdo by zřejmě řekl nedůstojných prostorech, občas na návštěvníka vykoukl i nějaký prodejce vystřihovánek... Co mě překvapilo, byla naprostá nečinnost organizátorů během akce (ale možná to bylo tím, že jsem se vyskytl až v sobotu po poledni).
Vlcacka
Příspěvky: 455
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Papírový velbloud 2013 Plzeň

Příspěvek od Vlcacka »

Abbe píše:Co mě překvapilo, byla naprostá nečinnost organizátorů během akce (ale možná to bylo tím, že jsem se vyskytl až v sobotu po poledni).
Já myslím že tou dobou střídavě odbíhali na oběd, ale většinou tam vždy někdo v modrém tričku vidět byl.
Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 8.3.2012 11:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírový velbloud 2013 Plzeň

Příspěvek od Rado Radevicz »

Akce byla v pohodě, příští rok doporučuji navštívit.

Vždy se dá něco vylepšit, na něčem zapracovat, držím palce při přípravě dalšího ročníku.
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“