Papírové Tatry pro nadaci

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
VaclavJirka
Příspěvky: 130
Registrován: pát 10.8.2012 20:10
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od VaclavJirka »

Aukce papírových Tatrovek pro nadaci

Aukce papírových vystřihovánek modelů Tatry 815 týmu Tomáše Tomečka začíná na aukčním portálu Aukro dne 12. 4. 2013 pod názvem Tatra pro nadaci. Dražené modely absolvovaly cestu do Dakaru na Africa Eco Race 2013 a zpět s Tomášem Tomečkem a jsou podepsány jezdci. Výtěžek z dražby bude věnován Nadaci Truck Help.

Obrázek Obrázek

Jde model Tatry 815 Livescore & Petrobras týmu Tomáše Tomečka od vydavatele Vimos Publishing v měřítku 1:32. Z vystřihovánky lze postavit buďto vůz Tomáše Tomečka, který se zúčastnil rallye Africa Eco Race 2011 nebo vůz André de Azeveda z Rallye Dakar 2011 (nelze postavit oba najednou, neboť vystřihovánka obsahuje jen jeden podvozek).
Protože vystřihovánek výše uvedené Tatry jsem dříve zakoupil více kusů a dnes je tato její verze u vydavatele již vyprodána, oslovil jsem Tomáše Tomečka, zda by tři kusy této vystřihovánky vzal s sebou do Afriky, tam je vyfotil, přivezl zpět, s kolegy podepsal a pak bychom je vydražili pro Nadaci. Tomáš Tomeček ihned ochotně souhlasil a realizace přišla v lednu 2013. Za to mu patří obrovský dík.

Nyní tedy budou tyto tři vystřihovánky, které již mají svou vysokou sběratelskou hodnotu, vydraženy na Aukru, a to ve třech dnech za sebou, každý den jedna. První bude na web umístěna 12. 4. 2013. To aby případní neúspěšní zájemci z aukce prvního kusu měli šanci dražit ještě další kus, nebo kdyby zrovna první den nebyl někdo u počítače atd. Aukce budou probíhat od 1 Kč a doufáme, že náš nápad modeláři a sběratelé vysoce ocení. A protože Tomáš Tomeček přidal k mým třem kusům ještě dalších 12 ze svých zásob (ty sice nebyly v Africe, ale jsou podepsané jezdci), budeme dražit ještě dalších 12 dní každý den jeden kus této vyprodané verze vystřihovánky. Veškerý výtěžek potom zaokrouhlím na celé tisícikoruny nahoru a částka půjde ve prospěch Nadace Truck Help. Vše samozřejmě pěkně převodem na účet, aby to bylo dokladovatelné.

Chtěl bych předem spolu s redakcí časopisu Truck Magazín předem poděkovat všem, kteří přispějí zakoupením modelu Nadaci Truck Help a přispějí tak k úsměvu na tváři těm rodinám, jejichž táta tomu každodennímu „Dakaru“ na našich silnicích obětoval vše. Takže hurá na aukci a přihazujte jako o závod!

Ing. Václav Jirka
Katalogkamionu.cz
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od velda »

Zdravím, docela by mě zajímalo, proč není o této akci / aukci, na www stránkách zmíněné nadace http://www.nadacetruckhelp.cz/o-nadaci/" onclick="window.open(this.href);return false; ani zmínka a to ani k datu 7.4. /0.15hod /2013. Z mého pohledu podivné.
Za další, v pravidlech tohoto fóra jsou dány určité mantinely týkající se aukcí na aukčních portálech... zde: viewtopic.php?f=37&t=401
Velda
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od yvan »

Nějak špatně hledáš, čoveče:

http://www.nadacetruckhelp.cz/2013/01/d ... ro-nadaci/
http://www.katalogkamionu.cz/

Předpokládám, že kdyby to tady někomu z pověřených vadilo, už by to tu nebylo.
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od velda »

Zdravím, Yvan - v pořádku omlouvám se, a jako omluvu i čtenářům tohoto vlákna, jsem zaslal za stránky Papermanie.cz částku 500Kč na účet nadace. Ps. Odkaz který jsi zaslal je z Facebooku, přímo na stránkách jsem ho nenašel. Velda.
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od yvan »

Já Facebook nemám a našel sem to normálně na stránkách. Klikni si na hlavní stránku, dole na archiv novinek a sjeď trochu níž ;)
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od velda »

Yvan - Máš pravdu, sypu si popel já to hledal ve všech rubrikách vlevo, nevšiml jsem si toho archivu, našel jsem to jen na FB stránkách nadace (ty ho mít nemusíš ;) - nadace FB má). Ale už jsem to doufám napravil - zde pro kontrolu odeslané částky: http://www.rb.cz/firemni-finance/transp ... 1399088001" onclick="window.open(this.href);return false;
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 614
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od Zrzek »

Krizniq-u jsi netrpělivý.

Začátek dražby prvního modelu byl stanoven na dnešní den 12.4. 2013, což je napsáno v prvním příspěvku. Nechej tomu dostatek času, aby autor vlákna provedl patřičné úkony k započetí aukce. Já osobně bych s posuzováním této akce čekal nejméně do dnešního večera. Pokud by se na Aukru nic neobjevilo, nejdříve bych formou SZ kontaktoval Václava Jirku a až poté bych se uchyloval k nějakým výrokům.
VaclavJirka
Příspěvky: 130
Registrován: pát 10.8.2012 20:10
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od VaclavJirka »

Vážení přátelé, doufám, že projevená mírná netrpělivost je předzvěstí budoucího velkého výtěžku pro nadaci. Jelikož také musím chodit do práce, tak tam první aukci hodím večer. Stejně nepředpokládám, že přes den se tam někdo bude dívat, protože v práci jistě nikdo soukromě na webu nesurfuje :D 12. dubna je až do půlnoci. Ostatně přihazovat v aukci půjde celý týden, takže není nic ztraceno! VJ
VaclavJirka
Příspěvky: 130
Registrován: pát 10.8.2012 20:10
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od VaclavJirka »

První Tatra je na Aukru. Tož vzhůru do přihazování!!! :o
Uživatelský avatar
muf10
Příspěvky: 178
Registrován: sob 10.3.2012 12:50
Bydliště: Březnice

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od muf10 »

Mám vydraženo sice je to už čtvrtá, (dvě na lepení jedna archiv) ale první s podpisem :D
VaclavJirka
Příspěvky: 130
Registrován: pát 10.8.2012 20:10
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od VaclavJirka »

Děkuji všem, kteří se zúčastnili aukce Tatrovek pro nadaci. Přispěli jste na dobrou věc. Až to všechno rozešlu a spočítám, tak zde zveřejním vyúčtování.
VaclavJirka
Příspěvky: 130
Registrován: pát 10.8.2012 20:10
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Tatry pro nadaci

Příspěvek od VaclavJirka »

Přestože jeden respondent dosud neuhradil svůj závazek z aukce, poslal jsem dnes 4000 Kč na účet Nadace Truck Help. Ještě jednou díky všem, kteří se do aukcí zapojili i díky tomuto fóru a pomohli tak dobré věci :) ! Vyúčtování akce najdete zde: http://www.katalogkamionu.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“