VKV-Městská památková rezervace - kvalita tisku

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
JaS
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 27.9.2012 11:56

VKV-Městská památková rezervace - kvalita tisku

Příspěvek od JaS »

V mém výtisku knihy VKV-Městská památková rezervace jsou stránky, které jsou vytištěné méně kvalitní, než ty ostatní - jsou mírně rozostřené a mají takové zašlé barvy - jako kdybych ve Photoshopu snížil kontrast. Nejvíc je to patrné tam, kde jde o díly stejného souboru a stránky jdou po sobě bezvadná - vadná - bezvadná - vadná atd.

Například MPR I -soubor G:
215 bezvadná
217 zašmudlaná
219 bezvadná
221 zašmudlaná
223 bezvadná

Myslel jsem si, že je to vadným výtiskem, ale podíval jsem se do druhé knihy a je to to samé. Můžete mi někdo potvrdit, jestli máte to samé, nebo mám smůlu na výtisky?
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: VKV-Městská památková rezervace - kvalita tisku

Příspěvek od KarelM »

Tak jsem si ji hodil před sebe - a tisk je dobrej ...215 terény, 217 hradba + bašta, 219 dům č. 8, 221 dům č. 10 .... zatim jsem ve " VKV " - čku na nic takovýho nenarazil... :?:
JaS
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 27.9.2012 11:56

Re: VKV-Městská památková rezervace - kvalita tisku

Příspěvek od JaS »

No, ono to není nic markantního, ale je to třeba vidět na obrysové čáře u chlopní (ne, že by zrovna na ní záleželo - bude stejně skrytá, ale je to na ní dobře vidět, protože odděluje 2 bílé plochy). Na 215, 219, 223 je jako když řízne skalpelem a na 217 (bašta), 221 (čp. 10) je neostrá.
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: VKV-Městská památková rezervace - kvalita tisku

Příspěvek od KarelM »

Jo ták ... ! Já myslel že máš něco tak bokem že to vypadá jak šmikajda z ABC ročníku 2 ... :D ... to jo ... pokud se projde celá kniha, tak je to patrnější na vícero místech ... ale jak píšeš, já to jako trágu nevidim ... a tahle vada je jestli se nepletu asi v každym výtisku ... až jak jestli se ozve i někdo jinej ... Ahoj

(Vlákno přesunuto - do sekce Architektura dávejte, prosím, jen reporty ze staveb modelu. Standa F. / mod.)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“