Škoda Superb / ABC / L. Badalec / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
rybak
Příspěvky: 1058
Registrován: pát 20.1.2012 21:57

Re: Škoda Superb / ABC / L. Badalec / 1:24

Příspěvek od rybak »

Já bych to tak tragicky neviděl. Akorát o dost uletěly okna a hlavně ta zrcátka.
Uživatelský avatar
cementik
Příspěvky: 76
Registrován: úte 24.1.2012 19:50

Re: Škoda Superb / ABC / L. Badalec / 1:24

Příspěvek od cementik »

Podle hesla "ABC, časopis občas i pro papírové modeláře", "občas" tentokrát neplatí a zůstává pouze u multifunkční hračky.
Do vitríny si toto dílo bohužel nedám.
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2394
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Škoda Superb / ABC / L. Badalec / 1:24

Příspěvek od Brzdič »

Já to taky lepil někdy když to vyšlo, to už bude taky okolo 9 let, a vyšlo mi to stejně jako cementíkovi. :) Co se mě na modelů hodně líbilo byli kola. :D
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Superb / ABC / L. Badalec / 1:24

Příspěvek od Aki »

já myslím, že to zas tak tragický není, aspoň je to tomu autu trochu podobný, jenom trošku sportovně připlacatělý :) až na ty maxizrcátka teda, s těma by bylo záhodno něco udělat... aspoň zkrátit a seříznout tu šťopku pod správným úhlem, aby tak netrčely nahoru... to by možná šlo i ještě teď, dodatečně...
michal antonický
Příspěvky: 53
Registrován: pát 27.1.2012 13:28

Re: Škoda Superb / ABC / L. Badalec / 1:24

Příspěvek od michal antonický »

Na to jaký model jsi postavil, klobouk dolů. Z této "hrůzy", kterou kdysi Láďa připravil pro ábíčko, se to postavit ani lépe nedalo.

Jak psal Standa, bylo to připravované horkou jehlou. Já tuto vystřihovánku tehdy odmítl (po problémech s jinými modely a redaktorkou, neochotnou pomoci s podklady) a chudák Láďa do toho spadnul, ani nevěděl jak. Jeho dobromyslná povaha slíbila model v šibeničním termínu udělat, a výsledek..... stál opravdu za to!

Je to stejné, jako bych já stavěl nějakou architekturu....
Uživatelský avatar
cementik
Příspěvky: 76
Registrován: úte 24.1.2012 19:50

Re: Škoda Superb / ABC / L. Badalec / 1:24

Příspěvek od cementik »

Díky za pochvalu, i když z mojí strany to mohlo být i trošku lepší. Taky jste mi obsahem příspěvků docela zvedli sebevědomí :D.
Jak píše Brzdič, kola jsou pěkná, což potvrzuji. Mechanické části fungují taky dobře, to ocení hračičkové.
Vadou je tedy ta disproporčnost, ale dítěti to vadit nebude, až si s tim bude hrát. Akorát si to samo asi nepostaví.
To bude muset nechat nejspíše otci. Na druhou stranu, tento model určitě pomůže prohloubení vztahu rodič vs. dítě. Všechno zlé je k něčemu dobré :).

Oceňuji odkrytí historie vzniku modelu, a asi nejen já.
Uživatelský avatar
Lukas
Příspěvky: 112
Registrován: sob 21.1.2012 13:05

Re: Škoda Superb / ABC / L. Badalec / 1:24

Příspěvek od Lukas »

Tento model jsem taky kdysy lepil, asi v 10 letech :) . Co bych chtěl jenom říci, že jse mi líbí způsob odpružení náprav, jednoduché a hlavně funkční. Velké + panu autorovi. ;)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“