Státní hrad Lipnice / ERKOtyp, R. Vyškovský / 1:250

Odpovědět
paperman75
Příspěvky: 14
Registrován: sob 8.12.2012 14:30
Bydliště: Písek

Státní hrad Lipnice / ERKOtyp, R. Vyškovský / 1:250

Příspěvek od paperman75 »

Po delším zvažování jsem se rozhodl, že na fórum přispěju taky nějakým svým "dílkem". Lipnici už tady sice prezentuje Radek V (Pat) a jeho model bude patrně lépe slepený, ale nedalo mi to a zařadil jsem se i svůj hrad. Jsme oba přibližně ve stejné fázi stavby. Uvidíme, kdo bude ve finále dřív, tedy ne, že bych chtěl soutěžit v rychlosti lepení... :D ...

Právě jsem začal dělat na Trčkovském paláci okna s kamenným ostěním a je to chuťovka...uvidíme jak to dopadne.

Rád bych vše stihl do Brna - Lužánek.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
jirikaminek
Příspěvky: 193
Registrován: ned 29.7.2012 6:03
Bydliště: Brno

Re: Státní hrad Lipnice / ERKOtyp, R. Vyškovský / 1:250

Příspěvek od jirikaminek »

Také to vypadá úžasně, skvélá práce.
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Státní hrad Lipnice / ERKOtyp, R. Vyškovský / 1:250

Příspěvek od Venca 21 »

Tak pan Paperman je naprosto seriózní pán, vše, co dělá je úplně seriózní, má seriózní zaměstnání a seriózní vystupování. On je seriózní muž a jediné, co pozná je tuš. Takže se těšme na jeho další seriózní modely, žádné kulišárny od něho nečekejte, to by nebylo seriózní. Časem nafotíme i jeho MPR a to je opravdu bomba! (Ještě by potřeboval seriózní fotoaparát) ;) Modří a Svobodní vědí... :lol:
paperman75
Příspěvky: 14
Registrován: sob 8.12.2012 14:30
Bydliště: Písek

Re: Státní hrad Lipnice / ERKOtyp, R. Vyškovský / 1:250

Příspěvek od paperman75 »

jirkaminek: díky;)

Venca 21: no comment...
Knox

Re: Státní hrad Lipnice / ERKOtyp, R. Vyškovský / 1:250

Příspěvek od Knox »

Já bych doporučil seriozně zpomalit a nespěchat. A misto "tuš" používat retuš a nemlátit s modelem tak o stůl :) Ale chovat se seriozně (jako k papíru).Vždyť to bije do očí, jak je ten model omlácený a krakorce nakřivo. Ty fotky, kdyby byli ostřeší, by taky nevadilo.
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Státní hrad Lipnice / ERKOtyp, R. Vyškovský / 1:250

Příspěvek od Venca 21 »

Ty fotky mám na svědomí já. :oops: Paperman mě požádal, zda bych jeho stavbu nezdokumentoval svým fotoaparátem, jelikož ten jeho nějak blbne a není schopen udělat ostrou fotku. Viděl jsem pár jeho pokusů a věřte, že zde uveřejněné fotky jsou podle nich ještě zlaté, i když zdaleka nejsou dokonalé. Ono také v tomto období, kdy i v poledne je skoro tma, se fotí docela blbě. :roll:
Knox

Re: Státní hrad Lipnice / ERKOtyp, R. Vyškovský / 1:250

Příspěvek od Knox »

... hm asi žijou v komoře....... :)
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Státní hrad Lipnice / ERKOtyp, R. Vyškovský / 1:250

Příspěvek od Aki »

je smutný, že i dneska se najdou u nás domácnosti, kde neznaj žárovku a vlastněj jen 100 let starej foťák bez blesku :)
paperman75
Příspěvky: 14
Registrován: sob 8.12.2012 14:30
Bydliště: Písek

Re: Státní hrad Lipnice / ERKOtyp, R. Vyškovský / 1:250

Příspěvek od paperman75 »

v komoře sice nežijeme, ale lepší fotky jsme z toho holt nedostali, retuš ještě nějaká bude, vím, že nejsem kdovíjak zručný modelář, ale baví mě to, tak lepím....
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“