Jagdpanzer 38(t) Hetzer / Modelik / 1:25

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

Odpovědět
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Jagdpanzer 38(t) Hetzer / Modelik / 1:25

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Jak jsem řekl v jiném vlákně tak činím. Po nějaké době mě přestalo bavit se koukat na vraky svých polských prvotin a vyškrábl jsem co mi kde na ně zůstalo s rozhodnutím, že je dokončím. Tady je první z nich. Stavbu jsem začal tak 4,5 roku zpátky a po půl roc jsem zamrzl na hotové korbě a jedné straně s pojezdovými koly. Co si tak vzpomínám tak obávaná chybovost se zase až tak nenaplnila. Největší problém vzpomínaný stavitely bylo uchycení kanonu a problém s přesností Saukopfu. Nějak se mi to vyhlo, úprav netřeba. A až na pár prkotin je to model docela vhodný na úvod do "polské" konstrukce ;) Na modelu chybí už jenom sekera, lopata, úchyty a anténa. Dořeším až dojde objednaný drát...

Ještě k fotkám: Model z jedné strany značně vybledl po pár letech nečinnosti. V reálu to zas až tak vidět není, ale foťák (přes mnohočetné pokusy) si to vyřešil po svém - děsivě zvýraznil žlutou, takže jsem vybral jenom 4 fotky k reprezentaci.


Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Markulin
Příspěvky: 1274
Registrován: pon 14.5.2012 18:04
Bydliště: Hodonín

Re: Jagdpanzer 38(t) Hetzer / Modelik / 1:25

Příspěvek od Markulin »

Krásný, čistý, povedený kousek :) Mám ho doma už nějakých 8 let a když jsem ho dělal tak jsem na žádnou záludnost při stavbě nenarazil. Snad jen závěsy kol mě trochu neseděli jestli si dobře pamatuju. Ale to ve finále není vidět. A taky na mém výtisku chyběla na pár drobných dílech (asi dva poklopy) kamufláž. Konkrétně hnědé pole.
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: Jagdpanzer 38(t) Hetzer / Modelik / 1:25

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Jop. Chyby které zmiňuješ jsem zaregistroval taky. ;)
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“