Kraz-255 / Oktan / 1:100

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
veo94
Příspěvky: 12
Registrován: stř 2.5.2012 19:32
Bydliště: Nogova 10, EAST OSTRAVA CITY

Kraz-255 / Oktan / 1:100

Příspěvek od veo94 »

Tak jsem se konečně pustil do do svého prvního modelu který bude ZDOKUMENTOVÁN na tomto fóru.
Myslím že nemusím představovat dílnu Vladimira "Oktana" Kotelnikova... :P http://kotelnikov.net/
Podle mě je Oktan pro 100vkařskou komunitu skutečně velkým přínosem, hezkým příkladem je jeho cementárka ZIL která i jako čistostvaba vypadá luxusně. Doma už mám jeho Uaz-469 a tak jsem se (coby další přírustek do sbírky ruské vojenské techniky) rozhodl pro Oktanův Kraz-255. 8-) Celou stavebnici hodnotím zatím kladně, stavba jde od ruky a většina drobných nepřesností je dána mýma nešikovnýma prackama :oops: vytknul bych snad jen barevnou chybku na nárazníku - ale s ohledem na to že základní barva v podobě HRÁŠKOVÝCH BLITKŮ se stejně musí přebarvit je to maličkost :D

Zatím je slepena na hrubo část kabiny a rozpracovaná přední náprava...

Obrázek

takže držte palce a já jdu na změnu kamufláže na slepené části kabiny... :mrgreen:


Název vlákna upraven dle místních zvyklostí. Neškodilo by zopakovat si pravidla pravopisu a sloh. moderátor Zrzek
Uživatelský avatar
veo94
Příspěvky: 12
Registrován: stř 2.5.2012 19:32
Bydliště: Nogova 10, EAST OSTRAVA CITY

Re: Kraz-255 / Oktan / 1:100

Příspěvek od veo94 »

Jo jo, za ten nadpis se omlouvám, toho že autor má být před měřítkem jsem si všimnul až po odeslání... :oops:
A s tou češtinou.., no omlouvám se, ale v určitých mezích jsem hold ztracený případ... :)
Uživatelský avatar
veo94
Příspěvky: 12
Registrován: stř 2.5.2012 19:32
Bydliště: Nogova 10, EAST OSTRAVA CITY

Re: Kraz-255 / Oktan / 1:100

Příspěvek od veo94 »

Tak vám musím oznámit špatnou zprávu... Včera jsem si poněkud chatrně zabezpčil své pracoviště a většina práce podlehla nájezdu našeho psa :oops: :(

Na druhou stranu, tahleta katastrofa a potažmo nutnost začít takřka od nuly (zůstal jen slepenej nárazník) mě alespoň přiměla k nápadu udělat model i s interiérem kabiny a upraveným podvozkem - takže teď jestli psovi ještě pořád hubovat, a nebo jestli jej chválit :)
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“