Zřícenina hradu / Richard Vyškovský, ABC / 1:140/ HOTOVO

Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: Zřícenina hradu / Richard Vyškovský, ABC / 1:140/ HOTOVO

Příspěvek od Niraj »

Pár let vydržet - jo, to už budu v důchodu a budou se mně klepat ruce tak, že se budu moct věnovat maximálně cukrování buchet :lol:

Jinak mně se ta strakatost líbí.
Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12.12.2011 18:03
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Zřícenina hradu / Richard Vyškovský, ABC / 1:140/ HOTOVO

Příspěvek od Tomáš B. »

Michale, že lepit umíš, víme. Že umíš terény, taky víme. Tentokrát jsi mě moc mile překvapil s fotkama, dost jich je velmi působivých. Konečně další člověk co chápe, že nejlépe modely vypadají z toho pohledu, jak lidé vidí jejich reálné předlohy. Jen je škoda, že jsi to sem dal už dnes, ale ne až v novém měsíci. Tento měsíc je ve Foto měsíce nabito a konkurence je nebývale veliká. Ale já něco odsud vyberu a ještě to víc nabiju tvou fotkou, ať máme z čeho vybírat.
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 138
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: Zřícenina hradu / Richard Vyškovský, ABC / 1:140/ HOTOVO

Příspěvek od KarelM »

Pěkný ... Při tak rozsáhlé podložce si to přímo říká o " náznaky " parkánu, vstupní brány, valů ... ale - opravdu povedený ... :)
Knox

Re: Zřícenina hradu / Richard Vyškovský, ABC / 1:140/ HOTOVO

Příspěvek od Knox »

Tak chvály tu je dost a jistě se ješte nějaká najde. Teď já - zatvrzelej kritik řeknu své:
I mě se model vcelku líbí ALE , ptám se kde je geometrie a stylizace? Jenda část je precizní a druhá zase uspěchaná... Jěště by to chtělo doladit. Aki má s tou rozmanitostí pravdu. Terén je stále moc flekatý i když postup je vidět. Taky je vidět, že jsi stal dalším vzorem pro jiné modeláře, kteří začínají také "strakatět" terény viz. Krčmářova Lichnice což se dá hodnotit také jako pozitivum.
Ale i když se dívám na velmi vydařené a hezké fotky modelu, je tam vidět, že je celá stavba tak nějak nakřivo směrem dovnitř a že se uzavírá. Taky je tam pár dílů promáčknutých a zohybaných.... Příště radši podlepit.
Tam bych se asi soustředil.. na modelařinu přímo. Ne na okolí a doplňky. Mimochodem i ty stromy by si zasloužili být lepší....

PS: nic si z toho nedělej, mě taky vše nejde jak bych chtěl ;)
Uživatelský avatar
Jenda B.
Příspěvky: 243
Registrován: pon 6.2.2012 18:39
Bydliště: Nýřany

Re: Zřícenina hradu / Richard Vyškovský, ABC / 1:140/ HOTOVO

Příspěvek od Jenda B. »

Moc hezky zasazený model do terénu. A terén taky parádní, gratuluji.
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“