Papírová Růže 2012 - Jindřichův Hradec, 11.-12.5.2012

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Papírová Růže 2012 - Jindřichův Hradec, 11.-12.5.2012

Příspěvek od yvan »

Pro mě osobně první navštívený ročník tradiční jihočeské akce proběhl minulý víkend v prostorách DDM Jindřichův Hradec. Zatímco v páteční odpoledne bylo počasí hezčí než krásné, sobota se probudila do deště, větru a chladu. To se nejspíš podepsalo na o něco nižší návštěvnosti, než na kterou je soutěž zvyklá, i tak ale bylo co prohlížet, s kým mluvit a co probírat. Moje náplň dopoledne už byla popsána dříve zde, nebylo to však nic proti mému zážitku vidět Zdeňka (TEO) tvarovat bočnice pneumatik. Až tak mokrou metodu jsem nečekal :shock:

Kolega zapty nafotil pár snímků, není na nich ale zdaleka všechno, co bylo k vidění, takže kdo máte další, neváhejte se pochlubit. Celá galerie ZDE.

Závěrem bych chtěl za sebe poděkovat organizátorům za velmi dobře zvládnutou soutěž a pěknou zábavu na víkend, za klub KMK pak za udělení zvláštního ocenění. Splnilo účel a dodalo energii. Díky! Snad se poštěstí a za rok se sejdeme znovu a v ještě hojnějším počtu.
Uživatelský avatar
Luisa
Příspěvky: 149
Registrován: úte 24.1.2012 21:43
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Papírová Růže 2012 - Jindřichův Hradec, 11.-12.5.2012

Příspěvek od Luisa »

Krásná akce, moc se mi líbilo a doufám, že se zase brzo uvidíme.
Přidávám také pár fotek.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
bedatruhlar
Příspěvky: 497
Registrován: pát 20.1.2012 22:36
Bydliště: kyjovsko

Re: Papírová Růže 2012 - Jindřichův Hradec, 11.-12.5.2012

Příspěvek od bedatruhlar »

Taky musím pochválit po pořadetelské stránce perfektně zvladnutou akci,bohužel navštěvnost byla slabší než jsem od okresního města čekal :)
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 311
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Papírová Růže 2012 - Jindřichův Hradec, 11.-12.5.2012

Příspěvek od Lepič »

Těší mě kladné ohlasy a jsem rád, že se vám u nás líbilo. Děláme pro to co můžeme a jak nejlépe to umíme.

Moc volného času během soutěžě jsem neměl, ale pár fotek jsem stihnul a jsou zde: http://www.papirove-modely.cz/galerie/i ... age=162439" onclick="window.open(this.href);return false;

Závěrem chci ještě jednou poděkovat všem účastníkům za nezištnou pomoc při přípravě sálu i při jeho úklidu.

Doufám že se příště sejdeme aspoň ve stejném poču jako letos.

Za pořadatele
Lepič
Uživatelský avatar
katondre
Příspěvky: 104
Registrován: ned 22.1.2012 19:41
Bydliště: Hlušice

Re: Papírová Růže 2012 - Jindřichův Hradec, 11.-12.5.2012

Příspěvek od katondre »

Luise se opravdu moc povedl kostelík ;-) na fotce vypadá skvěle, určitě lépe než mám já na stole
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“