Stavostroj P-50N / RW / 1:32 Hotovo

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

vojta78
Příspěvky: 858
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Stavostroj P-50N / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od vojta78 »

Též se připojuji ke gratulantům. Povedený model. Já si stavbu svého kousku docela užil, hlavně díky bočnicím od TEA :D
Uživatelský avatar
Khandas
Příspěvky: 49
Registrován: sob 21.1.2012 5:47
Bydliště: Perníková chaloupka

Re: Stavostroj P-50N / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od Khandas »

No Ondro opět rychlost jak blázen kvalita zpracování téměř dokonalá jen mě na tobě mrzí, že si prostě nepohraješ s detaily. Viz. koncovky na vzduch a elektrickou kabeláž dále přední zarážky nahoře na podvalu, ale je to dané tím, že kolem toho chodím denně a takových detailu si všímám :-D
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2398
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Stavostroj P-50N / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od Brzdič »

Ahoj a díky. :)

Lukáši v pohodě není kam spěchat. ;)
Khandas ... zásuvky jsme už řešili. :D Té zarážky jsem si taky všiml, ale není polohovací? aby se dala využít délka celého podvalu? Když tak to ber tak, že jí někde zapomenuli. :P

No a tady jsem si dovolil pár obrázků z přírody, snad se neurazíte. :)
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: Stavostroj P-50N / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od LSD »

Tak to vidím na další foto měsíce :D perfektní práce ;)
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Stavostroj P-50N / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od bernie »

Ne každá fotka, která má na pozadí reálnou vegetaci musí být automaticky jako fotka měsíce. Tohle není zrovna povedený případ.

Vzhledem k brzdovu bydlišti bych to blýskl s pozadím na okolý brněnského prýglu, kde by v dálce byly vidět klikatící se cesty a jemnější struktura krajity. Tyhle 80ti metrové /letmo měřítkově převedeno/ stromy a hektarová zpevněná plocha se svodidlem velikosti 4patrového domu nejsou zrovna TOP :oops:

Např tento snímek vznikl tak, že jsem v levé ruce třímal podložku s modelem a pravou fotil - nepohodlné, těžké, ale výsledek byl lepší, než kdyby model ležel doslova na kolejích
Obrázek
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2398
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Stavostroj P-50N / RW / 1:32 Hotovo

Příspěvek od Brzdič »

Jasně Oťas není to 100%. To místo kde to fotím je podle mě takový kompromis, není to tip ťop, ale určitě to nikoho neurazí. Na to abych to fotil jako ty, bych potřeboval pěknou fošnu a tu fakt nemám a bylo by to o vyvrácení ruky, vždyť celá souprava má přes 60cm. :D
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“