Modrý Fortschritt E512 Agromodels

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alias
Příspěvky: 2
Registrován: pát 30.9.2022 18:24

Modrý Fortschritt E512 Agromodels

Příspěvek od Alias »

Zdravím vospolok. Pridávam zopár foto z mojej stavby kombajnu, na ktorý mám asi ako každý z nás veľmi pekné spomienky z detstva. Pre lepiča plastu to bola pre mňa prvá skúsenosť s papierom, ktorej som sa veľmi bál. Model som horko ťažko zohnal pred pár rokmi na bazáre a nejakú dobu čakal v šuplíku kým príde tá správna chvíľa. Presťahoval som sa k priateľke do jedno izbového bytu, kde na plastik nebolo miesta. Keď ale modelára začnú svrbieť ruky tak je to strašné no a vtedy svitla myšlienka na papier. Musím uznať že to bolo dobré rozhodnutie, pretože mi stavba veľmi veľa dala a musím povedať, že smekám klobúk pred borcami v tomto obore. Medzi časom som vymenil skalpel za keľnu a presťahoval sa do väčšieho bytu tak model chvíľu stál. Určite to nebude prvý a posledný papier na čom sa pričinila aj priateľka, ktorá mi po nejakom čase sledovania priniesla ako darček, aj väčšieho brášku E516 tak keď sa prsty zahoja uvidíme, čo nervy vydržia :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Alias dne úte 7.5.2024 22:07, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2571
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Modrý Fortschritt E512 Agromodels

Příspěvek od kaktusak »

No jakože hodně dobrý !!!! Krásná čistá práce .
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1639
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Modrý Fortschritt E512 Agromodels

Příspěvek od JoskaM »

jo fakt paráda!
Nafe_CZ
Příspěvky: 821
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Modrý Fortschritt E512 Agromodels

Příspěvek od Nafe_CZ »

To je paráda ! Uplně jak můj co jsem s ním jezdil ... . Jinak ta výroba motáku a dráteničina je modelářský koncert ...
Radek D.
Příspěvky: 25
Registrován: sob 21.1.2012 23:14
Bydliště: u Plzně

Re: Modrý Fortschritt E512 Agromodels

Příspěvek od Radek D. »

Klobouček dolů 👍👍
Kárl
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24.1.2012 18:40
Bydliště: Třebenice

Re: Modrý Fortschritt E512 Agromodels

Příspěvek od Kárl »

Hodně dobrý
Uživatelský avatar
Alias
Příspěvky: 2
Registrován: pát 30.9.2022 18:24

Re: Modrý Fortschritt E512 Agromodels

Příspěvek od Alias »

Ďakujem Páni za pochvalu ale je tam ešte určite, čo doháňať. Pri fotkách som si ešte všimol, že som úplne zabudol na viečko nádrže a stierač :D Tie prsty na motáku z drôtu 0.3 nedali vôbec toľko práce ako som si myslel. Najhoršie boli pre mňa kolesá a stočiť trubku z papiera :geek: Šnek v lište som si radšej rozdelil na tri časti.
Napadla ma ešte jedna myšlienka, a to prestriekať celý model matným lakom a tým trochu zafixovať povrch, ale vôbec neviem či sa to tak robieva :roll:
jenčik
Příspěvky: 330
Registrován: ned 22.1.2012 16:01
Bydliště: Region 1866

Re: Modrý Fortschritt E512 Agromodels

Příspěvek od jenčik »

Krásná práce!
Odpovědět

Zpět na „Zemědělská a lesnická technika“