Bobr 11.5 - 2.1 / ABC - R.Vyškovský / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
4me
Příspěvky: 18
Registrován: úte 24.4.2012 19:56
Bydliště: Polabí

Bobr 11.5 - 2.1 / ABC - R.Vyškovský / 1:32

Příspěvek od 4me »

Zdravím vespolek,

oslovil mě jeden známý s tím, že by rád jinému známému věnoval tuhle "klasiku" od mistra Vyškovského a jestli bych to pro něj neslípnul ;) Jedná se o verzi z roku 2007, ABC číslo 3. Věděl jsem o některých nepřesnostech a záludnostech během stavby, např. ne úplně pasující střecha... a i když jsem postupoval dle návodu a trochu víc podlepoval, pár chyb jsem tam stejně nasekal :) Napoprvé se mi nepodařilo podlepit a pak natvarovat díl nástavby a to tak, že první verze skončila v koši...zkusil jsem tištěnou kopii, ale nedařilo se mi trefit barvy. Ještě byla možnost použít verzi ze ZKV, ale to mi přišlo škoda a tak jsem na netu sehnal další výtisk verze roku 2007 a nějak to dobojoval :lol:

Aktuálně je model Bobra hotov, a díky druhému výtisku i dva kontejnery...na modelu jsem nedělal víceméně žádné úpravy, snad jen více podlepování a na kontejnerech jsou užší kolečka a přidaná madla z drátků. Podložka je také víceméně dokončená, zbývá dodat pár drobností...a pak samozřejmě nafotit a předat :)

Foto ze stavby téměř žádné nevzniklo, tak alespoň něco...časem přidám fotky s dokončenou podložkou.

Foto originálu:

Obrázek

Něco ze stavby, pár dalších naleznete v galerii...

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hasiči a vozidla veřejných (komunálních) služeb“