Fabia WRC05, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nechvatal.P
Příspěvky: 8
Registrován: ned 5.2.2012 9:45
Bydliště: Jablonné v Podještědí

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od Nechvatal.P »

Ahoj,
Michale, moc hezký počin. Jsem rád za každé rally auto a zrovna toto "válečné"zbarvení je super. Troufnu si říct, že možná nejhezčí jaké Fabie měla.
S pozdravem Petr
peto
Příspěvky: 34
Registrován: sob 21.1.2012 15:52

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od peto »

No podla mna je to ten isty model co tento : http://www.papirove-modely.cz/phpsource ... oto=149507
Tento model robil Jarda F., ak by bol s tym problem, moze to byt vymazane, len som chcel narychlo ukazat, co myslim
bronek
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 11:07

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od bronek »

Ahoj Michale,
je příjemné sledovat posun v tvé práci o další kus dále - míněna tvorba interiéru.
Ta Octávie WRC bude ze Safari rally, tak jako je na novoročence? Pokud ano, tak to se bude super dělat ten ochranný rám. A když je Armin na černé listině, tak to bude Bruno Thiry? Doufám, že nám pak Teo vypálí tu ochrannou mříž na masce ;)

to Fabia WRC Ekstrom: už se těším, až tam budu "nastřelovat" ty hřeby :D

Jinak přeji hodně zdaru, jsem rád, že děláš i rallyová auta, těch není nikdy dost 8-)
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

peto píše:No podla mna je to ten isty model co tento : http://www.papirove-modely.cz/phpsource ... oto=149507
Tento model robil Jarda F., ak by bol s tym problem, moze to byt vymazane, len som chcel narychlo ukazat, co myslim
A o co Ti pořád jde? Jestli je to tento model nebo jiný...vadí Ti snad něco?
ozak
Příspěvky: 23
Registrován: pon 23.1.2012 20:36

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od ozak »

Je to ta stará Fabka v nových barvách a bude vydána jako nový model a zřejmě ne už v ofsetu, ale v laseru. A nová část modelu bude interiér takže pro rally fandy pěkný model.
peto
Příspěvky: 34
Registrován: sob 21.1.2012 15:52

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od peto »

No ved ja som len povedal, ze ci to nie je recolor. A zopar z vas sa do mna pustilo, ze ako mozem nieco take povedat. O nic ine mi neslo.
mára
Příspěvky: 207
Registrován: sob 7.1.2012 12:50

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od mára »

michal antonický píše:A mám schválenu i verzi co byla v ábíčku, tedy pokud ji někdo bude chtít..... ;)
Rozhodně by si zasloužila vydání aspoň v laseru.
michal antonický píše: A jména C. McRae a P. Valoušek patří na tu nechtěnou listinu.
Toho Valouška bych pochopil, Schwarze chápu tuplem. Ale proč Colina, že by jim připomínal jejich minelu v servisu. Nebo mi něco uniklo - zná někdo důvod? Byla to ostrá kritika týmu po závodech?
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Ozaku...zase střílíš od boku a nevíš tomu hlavu ani patu. Tobě vadí, že to bude vydané jako nový model? Jo jo, vlastně by se ti hodilo, kdyby to bylo volně ke stažení, že jo!

Peto...a kdo se do Tebe zas tak moc pustil? Já ano. A víš proč? Popřemýšlej, možná a to přijdeš. A opět se zeptám....to že by to mohl být recolor...vadí Ti tak moc, že to předhazuješ?
peto
Příspěvky: 34
Registrován: sob 21.1.2012 15:52

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od peto »

Mne to nevadi. Ja som sa len na to pytal. A nevravim o tebe.Necham to tak, ked som sa niekoho dotkol, sorry. A obdivujem kazdeho kto dokaze sam navrhnut model. Ak si narazal na to.
ozak
Příspěvky: 23
Registrován: pon 23.1.2012 20:36

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od ozak »

Ano střelil jsem to odboku a řekl bych, že i celkem dobře. A volně ke stažení to určitě nepotřebuji. Tuhle fabku mám v zelené barvě z abc a osobáky mě zas tak neberou. A nepsal jsem, že mi něco vadí. Mýsto toho, aby jsi objasnil mou myšlenku jestli to bude v laseru nebo ne tu opět kydáš hnůj. Muhehe
Uživatelský avatar
Vítek
Příspěvky: 74
Registrován: pát 20.1.2012 22:31
Bydliště: Zlín

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od Vítek »

Nevím pánové co řešíte. Politika Škody Motorsport je taková jaká je a nenadělají s tím nic ani jiné modelářské firmy. Zpracování předlohy pečlivě kontrolují a diktují si podmínky. A jestli má někdo pocit, že jinde je to jinak a "v pohodě", tak se plete.
Druhá věc je, že i pokud by ve Škodě dali volnou ruku, tak které další verze - jezdci a závody - jsou atraktivní a prodejné? Čili které má smysl vydat? Výkřiky typu udělej Krestu (dekály) znám z plasťáckého fóra. Během dvou let si je pak koupí "deset" lidí.
Kromě toho si nejsem jistý, jaká je přesně vazba na jednotlivé závody. Ale vím jistě, že některé závody mají svoje vlastní licenční podmínky pro modely aut, které v nich startovaly.

Za cca 150,- budou k dispozici parádní modely. To je fakt skoro zadarmo! A komu se nelíbí, tak si to může buď namalovat sám a nebo koupit v resin kitu za tři tisíce.

Honza Fulka přesně pojmenoval typ auta - WRC05. Možná by stálo za to zpřesnit i název vlákna.

Michalovi hlavně přeji úspěšný tisk. Ať je modrá dobrá. ;)
michal antonický
Příspěvky: 53
Registrován: pát 27.1.2012 13:28

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od michal antonický »

peto píše:No podla mna je to ten isty model co tento : http://www.papirove-modely.cz/phpsource ... oto=149507
Tento model robil Jarda F., ak by bol s tym problem, moze to byt vymazane, len som chcel narychlo ukazat, co myslim

Je snad jasné, že použiju svůj model první Fabie WRC a že nebudu recolorovat model z PKG..... ;)

Přesto jsem ho upravil tak, aby trošku připomínal Red Bulla.... A změn tam je i na karosérii docela dost, ale to vy nyní těžko uvidíte, to ví jen Zdenda. Naštěstí nikdy nelepil abíčkovskou verzi, tak se můžeme spolu bavit jen o modráskovi. A taky chci říci, že kdyby se mu model nadměrně kroutil a skla dělala neplechu, tak bych se do interiéru ani nepouštěl....
A protože to není jednoduché, najdete ve vystřihovánce i klasicky nakreslená okna, takže to bude vyloženě jen na vás, jakou složitost si vyberete....


To Vítek: Já taky, snad to v tiskárně nezvořou.... Jinak jim už Skokeš poslal první fota, tak budeme netrpělivě čekat na kladnou odpověď a povolení k tisku.....
michal antonický
Příspěvky: 53
Registrován: pát 27.1.2012 13:28

Re: Fabia WRC, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od michal antonický »

bronek píše:Ahoj Michale,
je příjemné sledovat posun v tvé práci o další kus dále - míněna tvorba interiéru.
Ta Octávie WRC bude ze Safari rally, tak jako je na novoročence? Pokud ano, tak to se bude super dělat ten ochranný rám. A když je Armin na černé listině, tak to bude Bruno Thiry? Doufám, že nám pak Teo vypálí tu ochrannou mříž na masce ;)

to Fabia WRC Ekstrom: už se těším, až tam budu "nastřelovat" ty hřeby :D

Jinak přeji hodně zdaru, jsem rád, že děláš i rallyová auta, těch není nikdy dost 8-)

Díky...

Ano, bude to Bruno Thiry - Safari Rallye 2001.... A už se na ni těším, holku jednu strakatou... :D
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Fabia WRC05, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

V pátek jsem od Michala dostal další díly k modelu Fábky. Jedná se o tlumiče a brzdy. Na fotkách zde uvidíte pravý zadní tlumič, jen je osazen do levého kola, poněvadž je zatím jediné, které mám pohormadě - čekám na laserové díly z výroby. Musím uznat je to pěkná drobotina - válečky hodně malých průměrů - smekám před lodičkáři, kteří si v těchto průměrech stáčejí hlavně děl.....

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WRC05, Švedská rally 2005 / M.Antonický / 1:24

Příspěvek od khaRel »

No koukám, že ty brzdy pěkně vynikly, když jsem se v Ostravě bál, že nepůjdou skrz paprsky moc vidět. Je to paráda:)
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“