Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Aki »

já měl vadnej list jenom jeden... pokud člověk za něco zaplatí, měl by to dostat ve 100% kvalitě. chybka se může přihodit vždycky a je pak na vydavateli, aby se k tomu postavil čelem, což v Betexe funguje příkladně. tady se chyba stala evidentně někde na straně tiskárny, takže předpokládám, že by jim náklady s opravnýma listama měla uhradit.
Vojcek
Příspěvky: 64
Registrován: pon 23.1.2012 12:49

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Vojcek »

Aki nasadil jsi mi brouka do hlavy poslal jsem mejla do betexy tak uvidím jak se vyjádří. Je fakt že když za něco člověk zaplatí mělo by to být 100% a než ryskovat že to na modelu pujde moc vidět což by byla škoda lepší to reklamovat že :-)
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od JanO »

Tak já to posunu o kousek dál a jinak než bylo psáno v návodu :arrow: nejprve jsem osadil střechu (díl 125) a pak teprve "dozdil" cimbuří. Cimbuří se stříškami byl očistec, až jsem viděl jen oranžově podložené díly :mrgreen: . Si nedokážu představit za to cimbuří ještě lepit střechu.
Obrázek Obrázek
Vojcek
Příspěvky: 64
Registrován: pon 23.1.2012 12:49

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Vojcek »

Pěkné to máš :) já teď dělám cimbuří na hlavní budovu jen to malé mezi věžičkami a je to fakt porod už se těším na zbytek zámku je ho tam hafo :D
Carvrer
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 9.2.2012 7:40

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Carvrer »

Ahoj kluci. Kolem tohohle modelu kroužím už dlouho, ale díky vám jsem dostal konečně chuť se do něj pustit. Takže pokud dovolíte, přidám se k vám. Asi nebudu stavět tak rychle, ale rád se budu inspirovat vaším postupem :-)

Obrázek
Vojcek
Příspěvky: 64
Registrován: pon 23.1.2012 12:49

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Vojcek »

Tak a už mě to nebaví stavět paralelku 3 to se dá teď už jsme čtyři a k tomu o tom přemýšlí aki to už je fakt moc :D:D:D
Vojcek
Příspěvky: 64
Registrován: pon 23.1.2012 12:49

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Vojcek »

PS: připomíná mi to vánoční 24.hodinovku akorat tady to nebude na 24 hodin :D
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od JanO »

Carvrer píše:Ahoj kluci. Kolem tohohle modelu kroužím už dlouho, ale díky vám jsem dostal konečně chuť se do něj pustit. Takže pokud dovolíte, přidám se k vám. Asi nebudu stavět tak rychle, ale rád se budu inspirovat vaším postupem :-)
Klidně se přidej, ať má to vlákno kdo táhnout, až mi dojde dech :lol: .
V souvislosti s předchozími postřehy jeden dotaz - taky máš tu věž na takovém vroubkovaném papíře? Plus ještě arch s díly k hlavnímu vstupu.
Vojcek
Příspěvky: 64
Registrován: pon 23.1.2012 12:49

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Vojcek »

Takže pánové. Jak psal aki napsal jsem mejla do betexi ohledně papíru a poslali mi listy nové hladké. :-) jen tak pro info jednání super chválím betexu jako firma zatím přistupují ke všemu zatím na jedničku :-)

Takže mužem pokračovat v patlání :-)
Carvrer
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 9.2.2012 7:40

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Carvrer »

Já mám doma dva výtisky téhle vystřihovánky a doteď mě nenapadlo si listy zkontrolovat. V tom jednom je na vroubkovaném papíře dobrá polovina modelu. Naštěstí ve druhém výtisku se špatný papír zatoulal jenom na jednu stránku. Je to čtvrtý list bloku B a taky budu žádat v Betexe o výměnu, jelikož zrovna tento list je na špatném papíře v obou výtiscích :-(
Vojcek
Příspěvky: 64
Registrován: pon 23.1.2012 12:49

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Vojcek »

Tak i já tedy přispěji svou částí do naší kolika zatím i s fotkami tří paralelky? Mam hotovou věž Kardinálky. Řekl bych, že má prezentace bude asi nejhorší nepodlepuji model ničím uvidíme jestli se mi to zkroutí. A na moje třesoucí se ruce je cimbuří celkem porod, ale děláme to hlavně proto že nás to baví no ne :-)
Jinak jedna fotka je doklad že mám originál aby někdo neřekl že jsi nám to rozkopíroval :lol:

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Vojcek
Příspěvky: 64
Registrován: pon 23.1.2012 12:49

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Vojcek »

Tak ja měl vadné dva listy v bloku A a po jednom v bloku C a D :-/ ty jo to v té tiskárně chlastali a brali na každou stránku jiný papír :D
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od belja »

O chybe jsme do ted nevedeli a to datum vydani je uz celkem davno. Kazdopadne pokud nekdo ma stejny problem tak napiste a posleme nahradu ;-)
Vojcek
Příspěvky: 64
Registrován: pon 23.1.2012 12:49

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od Vojcek »

To belja: Te chyby je ovšem škoda. ;) Zámek se staví zatím výborně k tou není co dodat. Ovšem váš přístup k nápravě této chyby je taky na výbornou. :-) Jsem rád že i v dnešní době jsou obchodníci, kteří dokáží problém řešit hned a ne se blbě vymlouvat a reklamaci protahovat několik týdnů :-) za mě máte palec nahoru. ;)
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Zámek Hrádek u Nechanic / M. Bartoš / 1:200

Příspěvek od belja »

Opravdu to do ted nikdo nereklamoval :-) Zvlastni :-) Kazdopadne to povazuji jako vydavatel za samozrejmost vadny kus, ci casti proste vymenit. To by snad melo byt normalni :-) Kazdopadne sleduji kolik vas to uz stavi, tak se tesim na vysledky :-) Drzim pesti a hodne zdaru vsem!
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“