Tatra 815 AV-15 / Ripper Works / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Markulin
Příspěvky: 1274
Registrován: pon 14.5.2012 18:04
Bydliště: Hodonín

Re: Tatra 815 AV-15 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od Markulin »

Předloha je pro mě nezajímavá ale slepené je to parádně ;)
Paráda!
prusanak
Příspěvky: 24
Registrován: ned 12.4.2015 13:58

Re: Tatra 815 AV-15 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od prusanak »

Pánové moc děkuji za slova chvály :)

VašekS - červenou jsem zakoupil též, ale auto je primárně armádní a příjde mi stejné jako originál. Kdyby tam byly alespoň nějaké úpravy skříní...když už je tam roleta tak to vypadá jako hasiči :lol: a ještě k tomu to je SŽDC... :?
https://www.pozary.cz/clanek/192944-jih ... tatra-815/" onclick="window.open(this.href);return false;

jenčik - lana jsem koupil na nějakém lodičkářském webu, ale bohužel už nevím :oops: je to od firmy occre.

Shagrath - už mě pomalu začínají chytat roupy, že bych se do něčeho pustil, ale jaro, léto je dost práce venku tak to zase nechám až se to uklidní.. :|
jbb
Příspěvky: 199
Registrován: pát 20.1.2012 21:41

Re: Tatra 815 AV-15 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od jbb »

prusanak píše: VašekS - červenou jsem zakoupil též, ale auto je primárně armádní a příjde mi stejné jako originál. Kdyby tam byly alespoň nějaké úpravy skříní...když už je tam roleta tak to vypadá jako hasiči :lol: a ještě k tomu to je SŽDC... :?
Až na to, že tahle od HZS SŽDC byla opravdu ve stavu takřka vojenském (až na nějaké ty majáky, atd) - rozhodně tam nebyly například ty rolety, jako na odkazovaných vozidlech. Předlohu jsem osobně fotil před spoustou let na Chodově plus nějaké fotky jsem "nacvakal" i na Černém Mostě když ta souprava náhodou jela kolem - to byl určitě rok 2006. A celé jsem to směřoval k vydání celé sady - tedy proto zrovna SŽDC, aby se uplatnil i ten tank a to technické vozidlo.

I na webu jsou k nalezení fotky, jen jsem teda nenašel dataci - ale to auto je plusmínus furt stejné.
https://www.flickr.com/photos/185374379@N06/49037618271" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“