Detaily

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Detaily

Příspěvek od Venca 21 »

Zdravím,
kromě papírové modelařiny mám ještě další zálibu - občas vytvořím naprosto amatérský videoklip k některé písni mých oblíbených kapel. Točím to jen na obyčejný malý fotoaparát, takže kvalita nic moc, ale jde mi spíš o obsah. Nyní došlo na song Detaily z nového alba pražské kapely Původní Bureš. Pojal jsem to jako takovou malou poctu papírovému patlání, ten text si o to tak nějak říkal. :)
Modely figurující v klipu jsem lepil já, kromě modelu Yamahy Virago XV 750, kterou lepil Vojta S a tímto mu děkuji za svolení s použitím jeho fotografií.

Takže měl bysem dostat medaili za to, jak zabývám se detaily... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=IR6xuKPnebw" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Detaily

Příspěvek od Vojta Č. »

Ježiš jo, to je boží!
(čert vem roztřesený ruce kameramanovy)
Docela slušná modelářská hymna, dovedl bych si ji představit při předávání diplomů :D
Pavlik99
Příspěvky: 144
Registrován: sob 21.1.2012 7:07
Bydliště: JM

Re: Detaily

Příspěvek od Pavlik99 »

Vojta Č. píše:Ježiš jo, to je boží!
(čert vem roztřesený ruce kameramanovy)
Docela slušná modelářská hymna, dovedl bych si ji představit při předávání diplomů :D

Jo přesně.

A medaili si zaslouží.
Minimálně od jbb za zdařilý PP. :P
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Detaily

Příspěvek od Venca 21 »

Návážu na předchozí téma a přináším další videoklip z mé dílny. Tentokrát na veselejší notu - Morče za volantem od táborské zoopunkové Peshaty. O papírových modelech to tentokrát není, ale přesto v klipu pozornější diváci nějakou tu pokroutku najdou. Pro ty méně pozornější naznačím - autodráha ;)
A nakonec některé rekvizity pro realizaci klipu jsem také musel vykuchat, tu z kartonu (maketa Moskviče), tu z papíru (figurka Bobra)...
A velké uznání patří morčecím hercům - Bohoušovi a Bédině, kteří byli naprosto úžasní a zasloužili by si nejméně Českého lva. :)

https://www.youtube.com/watch?v=YzVU3J4G8dA" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“