Paralelka T-34 - PREZENTACE UKONČENA

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2565
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Paralelka T-34 - PREZENTACE UKONČENA

Příspěvek od kaktusak »

Když už se o tom tady tak "tajně" veřejně mluví tak by bylo dobré něco málo vysvětlit . Pár modelářů mě už kontaktovalo tak ,aby to bylo teda oficiální .

V Neratovicích jsme se vzhledem k nízké účasti modelů v pásové technice v seniorské kategorii domluvili , že to příští rok změníme . No a po pár lokách desinfekce parta lidí přišla na to , že máme doma , každý nějaký model legendárního tanku T34 . Proto jsme se dohodli , že do příštích Neratovic slepíme každý jednu T-34 . Je jedno jaký to bude vydavatel , je jedno jaké to bude měřítku a je jedno jaký to bude typ . Prostě T-34 na mnoho způsobů . Domluvili jsme se , že začneme z kraje příštího roku , ale je to asi jedno . Cíl je jasný , Čím víc T-34 na konci roku v Nerátkách tím lépe . Vítězi se dostane dlouhotrvající a nekonečný obdiv .
Zatím je nás domluvených 6 modelářů . Přidat se může každý ,doufám , že nás bude nakonec víc.
Naposledy upravil(a) kaktusak dne sob 19.11.2022 22:55, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Paralelka T-34

Příspěvek od JakubSDK »

To zní skvěle, už jsem přestěhovaný, tak bych se mohl také připojit ;)
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Paralelka T-34

Příspěvek od jiri.k »

A asi postavím i jeden bonus
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Paralelka T-34

Příspěvek od Nafe_CZ »

Ja bych mel taky smely plan, t34ku ale v archivu nemam, tak pockam az se rozhodnete kdo jakou at koupim jinou ;)
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2565
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Paralelka T-34

Příspěvek od kaktusak »

No tak to už nás bude 9 . To bude opravdu tankový prapor . Ale to je jen dobře . Jsem rád , že je zájem
Markulin
Příspěvky: 1274
Registrován: pon 14.5.2012 18:04
Bydliště: Hodonín

Re: Paralelka T-34

Příspěvek od Markulin »

Když už se to tady začíná pomalu scházet, tak by nebylo marné jen tak zlehka odprezentovat kdo? co? a hlavně proč?
Na otázku "Proč?" si odpovíme lehce....... "Protože předseda" A může říkat co chce! My co jsme u toho byly víme svoje :lol:

Možná to dost lidí překvapí, ale i já se této "T 34 akce" kupodivu zúčastním.
A o dlouhotvající a nekonečný obdiv se budu ucházet s tímto archivním kouskem oné legendy
Obrázek

Jinak "dvojčata od Prostějova" (Laďa Holásek a Koudy) kteří budou doufám prezentovat na fejbůku zvolili T 34 od Vyškovského. Jen s tím rozdílem že jeden z nich ji hodí do jiné barvy.

Tak a jsem zvědavý kdo se další pochlubí ;)
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Paralelka T-34

Příspěvek od jiri.k »

já jsem se taky připojil k této skupině a měl bych asi ten nejstarší kousek
MALY MODELARZ T-34/76 "RUDY" z roku 1968 a proto to budu stavět z kopie

navíc budu mít ještě jedno ještě starší překvapení které jsem našel na netu.
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Paralelka T-34

Příspěvek od JakubSDK »

Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2565
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od kaktusak »

Teda , že se to vždy hodí na někoho úplně nevinného .

No ale prezentace modelů ( už jsem upravil i název vlákna ) zas není tak špatný nápad .
Tady je fotka modelu , který mě přijde pod skalpel . Budu lepit tu ruskou verzi .

Obrázek
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Nafe_CZ »

Já bych s dovolením volil tenhle jeřáb na podvozku 34ky.

https://sklep.orlik-models.pl/modele-ka ... ption=true" onclick="window.open(this.href);return false;
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Jak jsem se již vyjádřil v Neratovicích, stříhnu do vyškovánky, ale v měřítku 1:25 a pochopitelně s oživenými barvami a úpravami. Snad to někoho zaujme.
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Jirka Z. »

Takže jak byly ty otázky. Co? V archivu jsem našel jednu "76" od Answeru a dvě "85" od Malyho Modelarze a Modeliku. Volba ale padne na T-34/85, vydavatel zatím nevybrán. Proč? Protože bude recolor na vozidlo ČSLA, úprava měřítka na 1:32.
Toptop
Příspěvky: 380
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Toptop »

Já budu ve svých stavebních plánech konzistentní, a proto potvrzuji svůj záměr z Neratovic. Bude to T-34/85 od WAKu. Už se na to těším.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2565
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od kaktusak »

Hlavní pořadatel a duchovní vedoucí této paralelky ( MARKULIN ) se k tomu pořád nemá tak to musím prásknout já . Podařilo se nám zajistit totálně limitovaný výtisk T-34 . Ten dostane každý , kdo přinese a přihlásí T-34 v Neratovicích do soutěže . Výtisky se budou tisknout pouze v počtu účastníků paralelky . Aby to nebylo teda jen o tom dlouhotrvajícím a nekonečném obdivu i když ve výsledku jde hlavně o to si lepení užít .
Toptop
Příspěvky: 380
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Paralelka T-34 - PREZENTACE

Příspěvek od Toptop »

kaktusak píše:Podařilo se nám zajistit totálně limitovaný výtisk T-34 . Ten dostane každý , kdo přinese a přihlásí T-34 v Neratovicích do soutěže . Výtisky se budou tisknout pouze v počtu účastníků paralelky . Aby to nebylo teda jen o tom dlouhotrvajícím a nekonečném obdivu i když ve výsledku jde hlavně o to si lepení užít .
:o :o :o Hluboká poklona, ó velký vezíre. Vypadá to, že se z toho desinfekčního štengrování klube seriózní megaakce. SUPER! :o :o :o
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“