Papírový Větrník Liberec 13. - 14. 9. 2019

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marek Novotný
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18.10.2017 18:43
Bydliště: Brno

Papírový Větrník Liberec 13. - 14. 9. 2019

Příspěvek od Marek Novotný »

Ahoj, tato nová soutěž v seriálu CPM na nás udělala velice dobrý dojem. Hned po příjezdu jsme byli ubytováni do třídy a odesláni k večeři.
Modelů se sešlo hodně, a to v každé kategorii. Díky velkému počtu rozhodčích ani hodnocení podle mě netrvalo až tak dlouho, už kolem jedné hodiny bylo hotovo. Ráno po snídani jsme se rozešli do libereckých ulic.
Všechno tak rychle uteklo, že jsem se nestačil ani pořádně rozkoukat, i vyhodnocení bylo hotové už za "jednu vyučovací hodinu" ;).

Děkujeme všem organizátorům za skvělou a dobře zorganizovanou akci a těšíme se za rok.

zde ještě pár fotek: https://www.zonerama.com/Link/Album/5612997

Marek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Papírový Větrník Liberec 13. - 14. 9. 2019

Příspěvek od kaktusak »

Krásná , pohodová a dobře zorganizovaná akce . To byl letošní Liberec . Co mě osobně překvapilo a kolegu " Markulina " potěšilo byla opravdu hojná účast pásové techniky . A bylo i dost neokoukaných modelů . Takže za mě dobrý .
Martins
Příspěvky: 109
Registrován: úte 14.2.2012 8:23

Re: Papírový Větrník Liberec 13. - 14. 9. 2019

Příspěvek od Martins »

I my ze Severu Moravy klub Ostravan hodnotime pozitivne
Libereckou akci. :P y
Super misto s moznosti v blizkosti navstivit Zoo , Technicke muzum ci Jested az pod nej jede od DDM tramvaj. Na akci bylo cca 350 souteznich modelu spousta z nich na soutezich malo vidanych, prijemna atmosfera ,dobry organizacni servis..
Diky vsem poradatelum okolo Tomase Herdra
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírový Větrník Liberec 13. - 14. 9. 2019

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Konečně dobojováno i na mém počítači. Děkuji všem třem předřečníkům za kladné ohlasy k této akci. Jak už jsme v Liberci zvyklí, tak malá návštěvnost diváků na neotřelé výstavě modelů je stejná jako reakce na tomto fóru na otevřená vlákna. Přesto uvedu jen pár statistických údajů o samotné akci. Své modely u nás zaregistrovalo 119 modelářů z domova i zahraničí. Od nás bylo 78 modelářů, z Polska 40 a nedalekého Německa 1 modelář. Prezentovali se 326 modely a tak s výstavními modely to odhaduji kolem 350 plus mínus. Jak jsem předeslal, návštěvnost byla tradičně nízká mezi 70 a 80 lidmi, ale na škodu pro nás modeláře to nebylo. Holt "turistika" po supermarketech v Liberci zažívá boom. Poprvé v historii ligových soutěží byl použit ucelenější registrační systém, který v rámci možností, které neovlivní lidský faktor pomohl k plynulejšímu průběhu celé akce. Díky za to Lukáši Stanislavovi a jeho CLIQUO. Děkuji všem, kteří se zapojili do hodnocení a organizace a doufám, že se 4. a 5. září opět shledáme u 2. ročníku. A tak výsledkovku si stahujte http://www.tom59herder.cz/getFile/id:64 ... k_2019.pdf
Naposledy upravil(a) DDM Vetrnik dne pon 23.9.2019 4:42, celkem upraveno 1 x.
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírový Větrník Liberec 13. - 14. 9. 2019

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Polským modelářům jsem rozeslal výsledkovku na jejich emaily a odpověď na sebe nedala dlouho čekat. Modelář Jerzy Cholewa natočil krátký film, který umístil na https://www.youtube.com/watch?v=COAzW0J_LLk
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Papírový Větrník Liberec 13. - 14. 9. 2019

Příspěvek od Daniel »

Jsem moc rád že jsem se mohl akce zúčastnit. Tomáš se svým týmem odvedl skvělou práci při její organizaci a já se moc těším až si za rok zase přijedu užít tu skvělou atmosféru :) . Díky moc a at se daří.
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírový Větrník Liberec 13. - 14. 9. 2019

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Tak opět udělej si sám. Pro zbloudilé návštěvníky do tohoto vlákna ještě vyložím pár fotografií, které se mi podařilo udělat mezi pořadatelskými povinnostmi. Odkaz na galerii je http://www.tom59herder.cz//id:6458
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“