Figurky historických vojáků / Michal Dudáš / ABC

Vaše bláznivé modely a „šílenosti“ - samozřejmě z papíru
Uživatelský avatar
SKY
Příspěvky: 285
Registrován: pon 23.7.2012 15:47

Re: Figurky historických vojáků / Michal Dudáš / ABC

Příspěvek od SKY »

No nejlepsi rozhreseni je dobovy material :)
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... lingen.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

No ono taky ten mec je tam navic 8-)
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Figurky historických vojáků / Michal Dudáš / ABC

Příspěvek od Nafe_CZ »

JoskaM píše: ...znamená li to, že by jsi z rytíře udělal mistra Jana Husa, tak to tak prosím nech :lol: .
No tak to ho snad ani nenapadne :-). Protože práce je to opravdu skvělá.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Figurky historických vojáků / Michal Dudáš / ABC

Příspěvek od kaktusak »

No Štefane je pravda , že již mnoho mých modelů lehlo plamenem ( a Joska to bohužel moc dobře ví ) , ale tento to nebude . Díval jsem se ještě jednou na štít a bohužel jsem ho přilepil opravdu bytelně po celé délce paže . Kdybych ho chtěl odpárat tak to možná odnese paže . Možná taky ne , ale zkoušet to nebudu . Již to nechám tak jak to je . Kdybych to tak bytelně nezalil lepidlem , tak bych ten štít pootočil , ale je k té ruce opravdu hoodně dobře přilepený . Když vezmu ten štít do ruky tak s ním vezmu celou postavu i s koněm . Přiznám se , že mě vůbec nenapadlo , že je na té figurce něco špatně . Vycházel jsem z návodu a s dostupných fotek již hotových modelů .
Každopádně není vůbec na škodu , že se tady o tom diskutuje pro případné další lepiče .
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Figurky historických vojáků / Michal Dudáš / ABC

Příspěvek od Kuba78 »

nech to jak to je. neni to maketa rytire v trysku tesne pred penetraci soupere, ale rytir v klidovem stavu, treba pri nejakem slavnostnim defile, takze si ten stit dejme tomu nejak ledabyle zavesil jen na bok aby mu neprekazel.
az budes stavet diorama bitvy u Grunwaldu a tech rytiru budes delat 30 tisic, tak muzes vyzkouset vsechny mozne polohy, od utociciho rytire po mrtveho rytire :)

zde je hezky videt jak se stit drzi a ze to muze byt pokazde jinak.. vyjev ze zmineneho setkani u Grunwaldu, rytir polsko-litevske koalice pomerne ostrymi argumenty vysvetluje Kuno von Lichtensteinovi, zac je v Polsku pernik.. https://youtu.be/YBs4a4Io49I?t=832" onclick="window.open(this.href);return false; povsimnete, ze nemecky ucastnik drzi stit rukou vodorovne, kdezto polsky borec ma uchyty mirne sikmo.
Odpovědět

Zpět na „Kuriozity / Crazy oddities“